Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Helló !

Már lassan 3 éve van gépem,de még sohasem hallottam ,hogy a merevlemeznek komoly szerepe lenne játék közben.
Egy tesztben sem olvastam a fontosságáról.
Én úgy tudom,hogy a proci és a vga számít.
Ebben kérném a segítségeteket.

Üdv : István :R

(#2) Quentin Ruby válasza S.O.S. (#1) üzenetére


Quentin Ruby
senior tag

Hát akkor ajánlom a raptor szériát a WD-től:)
Maga a játék gyorsasága nem fog függni tőle, de a betöltések igencsak:)

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#3) Pubszon válasza Quentin Ruby (#2) üzenetére


Pubszon
veterán

Én is a Raptort ajánlom, de nem csak a betöltés fog javulni vele, hanem a virtuális memória miatt is gyorsabb lessz(nagyobb fps, kevésbé fog szaggatni).

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#4) anulu válasza Quentin Ruby (#2) üzenetére


anulu
félisten

World of Warcraft-ot atraktam egy 200-as SATA2 WD-rol egy raid0 tombbent levo (2x500GB SATA2 WD, 16MB cache) vinyora, es kb 1/3 ido alatt tolti be a game-t. kb leszakadt az arcom, mikor eloszor lattam igy indulni :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) kavicssli válasza S.O.S. (#1) üzenetére


kavicssli
addikt

Ez tényleg jó téma !Kiváncsi vagyok a számtech guruk mit irnak majd! :DDD :DD :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6) S.O.S. válasza S.O.S. (#1) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Hali!
Köszönöm a tippeket.
Tehát, ha már fut a játék, a merevlemez szerepe lecsökken közel a nullára.
A vinyó gyorsaságán nem fog múlni a játék menete.Ha jól tippelek :DD

Üdv : István :R

(#7) anulu válasza S.O.S. (#6) üzenetére


anulu
félisten

alapvetoen a jatekok nagy resze ugy van felepitve, hogy a palya toltesnel a texturakat meg minden egyebet berak memoriaba. ha keves a szabad RAM, akkor nyul a swaphez, ahol mar mondjuk jelentos szerepe lehet a gyors vinyonak. vagy akkor, ha nem az alap eset van, es folyamatosan RAM kimeles miatt on-the-fly tolti a cuccokat.

osszessegeben: ritkan szamit, de amikor igen, akkor nagyon :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) Foxmulder89 válasza S.O.S. (#1) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Ezen már én is gondolkodtam, igazából késöbb majd Raid 0-ba akarok hajtani 2 sata2-es vinyót , WD raptor meg ilyesmivel mégjobb persze de azok elég sokba fájnak :))
nemtudom milyen vinyód van de szerintem egy újfajta 8/16mega cache -vel rendelkező 7200 vagy mégnagyobb fordulatszámú vinyó elég gyors betöltésnél.

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.