Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Memória külömbségek!? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Mike T.


Mike T.
tag

Hello!

A kérdésem az lenne, hogy milyen külömbségek vannak/lehetnek memóriák között, ha mindegyikből azonos 512/400 típust veszek/vennék?
Sebesség? Tartósság? Kompatibilitás? :F

Egy P4 2.0@2.2 vel lehet valami gondom ezekkel a mem-ekkel? :))

Köszi!

Ja! És a típusok, amik számításba jöhetnek...

Infineon
Kingmax
Kingston
Samsung
Hynix
Elixir

(#2) Mike T.


Mike T.
tag

Valaki?
Hol vannak ilyenkor a GURU-k? :)) Dolgoznak? :DD

(#3) Mike T.


Mike T.
tag

Kérnék egy javítást,a címben KÜLÖNBSÉG!
És ha lehet a beírásban is...
THX!

És most valaki?

(#4) clayman válasza Mike T. (#3) üzenetére


clayman
aktív tag

Üdv!

Nemigazán vagyok képben memóriaügyben, csak úgy nagyjábol, de azért nyomok egy nagy UPPPot meg annyit mondok hogy ha márkásat veszel, abból nagy baj már nem lehet.

Egyelőre nekem most egyetlen Samsung modul van a gépben, de sztem csak átb*sztak mert nincs is sehol ráirva h sam-sung meg a legjobb időzítése 2.5-3-3-8 :O

De sztem egy 2-2.5-3-7 rammal nagyon úgymond megszívni nem nagyon lehet. Vedd a minől jobb időzítésűt, ha pedig sok pénzed van rá vegyél cl1.5 -öset

(#5) Mike T. válasza clayman (#4) üzenetére


Mike T.
tag

Köszi, de árban is van egy kevés ,különbség, és érdekelne, hogy megéri-e a drágábbat venni? ( az árak: 15.200 - 19.200 -ig ) az 512/400 darabja.
Az időzítéseket honnan tudom meg?

(#6) clayman válasza Mike T. (#5) üzenetére


clayman
aktív tag

hát ezaz.... de általában ez a kis plussz mindenképpen megéri

(#7) channel válasza Mike T. (#2) üzenetére


channel
tag

Üdv
Nézz rá néhány oldalra, GeIL, CorsAir, TwinMOS, aztán választ kapsz mindhárom kérdésedre, csak péztárca is kell hozzá.
GeIL, CorsAir, TwinMOS - Varázspálca.hu

stb... talán én a GeIL-t ajánlanám, Ultra Platinum vagy Value (olcsóbb), alu hűtős, tunnigbarát, legalább 2 x 512 (párban véve).
Üdv Én

De a SEC (Samsung) nekem bevált PC3200/400, 2x 512 végül is sokaknak ők készítik és lényegesen olcsóbb, talán fele

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Could you live without music ?

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Memória külömbségek!? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.