Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) McCoy


McCoy
tag

Hellosztok, bocs, hogy új témát nyitok, nem találtam semmi ezzel kapcsolatosat a keresőben, csupán annyit szeretnék tudni, hogy a memóriának nagy gáz-e, ha +0.1V feszkót kap?

(#2) winamp válasza McCoy (#1) üzenetére


winamp
tag

Nem! 2.8 -ig elmehetsz biztosan, aggodalom nélkül!

(#3) I_Am válasza McCoy (#1) üzenetére


I_Am
veterán

Függ attól is, hogy milyen memóriáid vannak, mert léteznek olyanok is amiknek akár 3.1V-ot is lehet adni. Előttem szólónak igaza van 2.8V-ig nyugodtan emelhetsz, ha a stabilitás megköveteli.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4) McCoy válasza I_Am (#3) üzenetére


McCoy
tag

köszi a válaszokat, akkor nem aggódok, mert nekem most 2.7 volt-on van :)) de akkor lehet, hogy emelek 2.8-ra és tovább növelem az fsb-t :)

(#5) LeC


LeC
addikt

2.8v még mehet simán :))

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#6) WEBER válasza McCoy (#1) üzenetére


WEBER
tag

abszolút a ram márkájától függ és attól hogy van-e rajta hűtés de 2.8-nál többet ne igazán adj neki
2.8 és az alatt viszont ninncs para

Ne mássz fára ha nem tudsz úszni mert könnyen elüthet a villamos. http://www.aaaah.dreamworld.hu/

(#7) McCoy


McCoy
tag

Köszi a válaszokat, akkor 2.8 felé nem megyek, és már tervbe van véve a memória hűtés beszerzése.

(#8) Zordkaszás válasza WEBER (#6) üzenetére


Zordkaszás
senior tag

OCZ EVP® (Extended Voltage Protection) is a feature that allows performance enthusiasts to use a VDIMM of 3.0V ± 5% without invalidating their OCZ Lifetime Warranty.

Csak egy kiragadott példa, hogy a max feszültség igenis márkafüggő :))

Peace! :))

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.