Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Melyik vga-t (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Inside


Inside
tag

Hi. egy 1,7es celkához melyik vga-t? 8500 v 9000pro? 8500 gyorsabb de hány %-al? Nahmeg gondolom mind2ből a 64mb-s változatokat kéne keresni nem? Jah és még vlm ha a 8500 128mb-s akkoris gyorsabb lenne? előre is thx.

Don't Worry Be Happy

(#2) Vikthor válasza Inside (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

A komolyan fogsz játszani fps-el akkor cserélj procit és sima 9500-nél gyengébbet ne vegyél. Kérdés mennyi pénzed van erre?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3) Inside


Inside
tag

akinek kell az nem akar procit cserélni és nagyobb vga-t se . ugyhogy a kérdés adott! :)

Don't Worry Be Happy

(#4) Cathfaern válasza Inside (#3) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igazából e mellé a processzor mellé mindegy. Azt vedd meg, amelyiket olcsóbbért megkapod (de azért a sima R9000-t kerüld).

(#5) Alvin_ti4200 válasza Inside (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Inkább 9000Pro, és a procin húzzatok egy pár száz MHz-et, mert anélkül semmit nem ér.

(#6) Inside


Inside
tag

a 9000pro olcsobb. jóval. a procin nemszivesen akar huzni. Akkor tehát 9000pro jobb ár/teljesitmény? amugy 8500 128 16khuf a 9000pro meg aszem 13 v 14 az asszem 64 ddr-es.

Don't Worry Be Happy

(#7) Bálintosz válasza Inside (#6) üzenetére


Bálintosz
senior tag

A 8500 jobb teljesítményű, mint akármelyik 9000-res... 128 MB DDR-es 8500 nagyon jó kis kártya! Nekem 8500LE64MB DDR Excalibur-om volt, és nagyon húzott.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#8) Inside


Inside
tag

hát ez tökjo :)

Don't Worry Be Happy

(#9) Bálintosz válasza Inside (#8) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Megéri azt a pár + ezret a 8500, simán! Nekem elhiheted.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#10) Inside


Inside
tag

oksa akkor márcsak 1 kérdés. 64es v 128as változat? 64es-ek gyorsabb ramal vannak szerelve nem? vagy ennél nemugy van mint a 9000es szériánál?

Don't Worry Be Happy

(#11) Bálintosz válasza Inside (#10) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Igen gyorsabbal, viszont mostani játékoknál nemárt a 128MB. Inkább 128.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#12) Inside válasza Bálintosz (#11) üzenetére


Inside
tag

najah de mint mondtam 1,7es celka szal a mostani játékokról ennyit :) nah mindegy majd meglátjuk milesz :)

Don't Worry Be Happy

(#13) Bálintosz válasza Inside (#12) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Végülis 1024×768×32-ig elég a 64-es is.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#14) Inside válasza Bálintosz (#13) üzenetére


Inside
tag

1024? örülne neki ha ott menne :)

Don't Worry Be Happy

(#15) Bálintosz válasza Inside (#14) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Mondjuk én is 1024×768-ban játszok, pedig 9500-am van...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#16) Mosqu!to válasza Bálintosz (#13) üzenetére


Mosqu!to
addikt

a 8500/9000-res radeonok 800*600 ig faszán teljesítenek, aztán amikor áttérünk a 1024-be akkor oriási teljesítmény csökkenés... az 1280 -ról nem is beszélve...
nekem a régi gépem alatt(aristo noname alaplap, 1000mhz Athlon 133mhz fsb, 256mb noname 133mb sd ram, ati rad 8500 64mb 3,6ns hynix húzás nélkül) minden játék ment 800*600 -ban kb 60-70 fps el(max textúrán!) de 1024-ben ugyazez csak 30-40 fps-el ment...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#17) Mosqu!to válasza Mosqu!to (#16) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ja és ugyanabban a régi gépben 6000 pontot értem el vele 3d mark 2001-ben!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#18) Inside válasza Bálintosz (#15) üzenetére


Inside
tag

Jóaz! sztem 1024x768 + 4aa,fsaa és minden fain. Énis igy nyomom.

Don't Worry Be Happy

(#19) Bálintosz válasza Mosqu!to (#16) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Hát nekem 1024-ben minden játék futott tökéletesen! Igaz közepes részletességgel.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#20) Mosqu!to válasza Inside (#14) üzenetére


Mosqu!to
addikt

újabb űberláma akit át lehetett b@szni az mx 440-el. grat :C
nekem életem első vid karija volt az mx 400, azóta rühellem az nvidia-t és a butitásokat. bár azt el merem mondani viszont hogy a TI 4200 egy nagyon jó széria!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#21) Mosqu!to válasza Bálintosz (#19) üzenetére


Mosqu!to
addikt

nincs neki pénze ti 4200-ra? ugyanis az pár ezerrel drágább, és sokkal jobb!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#22) Mosqu!to válasza Bálintosz (#19) üzenetére


Mosqu!to
addikt

persze fut az, csak alacsony részletességgel, alacsony fps-el... legalábbis nálam a 40fps már alacsonynak számít...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#23) Inside válasza Mosqu!to (#20) üzenetére


Inside
tag

azért nem überlama csak türelmetlen! Ott voltam vele mikor vedte 1 éve anno. gf3ti-t akart venni de elfogyott és márcsak mx volt és gyorsn megvedte.. :) nah de rájött ő is a hibájára és az a lényeg nem? :)

Don't Worry Be Happy

(#24) Mosqu!to válasza Inside (#23) üzenetére


Mosqu!to
addikt

naja...:) mondjuk én ennyire nem lennék tülrelmetlen :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#25) Inside válasza Inside (#23) üzenetére


Inside
tag

nemakar 20nál többet költeni . Illetve minnél ólcsobban akarja meguszni. Nahmeg abba se vagyok biztos hogy a ti-t kihajtaná e a proci. vagy nem? :)

Don't Worry Be Happy

(#26) Inside


Inside
tag

ez király volt :DD :DD

Don't Worry Be Happy

(#27) Inside válasza Mosqu!to (#24) üzenetére


Inside
tag

Amugy énis vga vásárlás előtt állok mennyi különbség van a 9500pro és a 9700 között? aszem 10es a kölünbség árba a kettő között .

Don't Worry Be Happy

(#28) Pupák


Pupák
tag

Szerintem vegyél egy radeon 9100 at és minden meg lesz oldav 20.000 ft megér szerintem
Ennyi

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#29) Mosqu!to válasza Inside (#27) üzenetére


Mosqu!to
addikt

sima 9700? vagy pro? mert én a pro-val elég jól jártam. 1 hónapja volt 70, ahol vettem, BBA, 128ram, 2év gari, és 370/340-en simán megy! ja van rajta 1 zalman heatpipe hűtő :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#30) Mosqu!to válasza Pupák (#28) üzenetére


Mosqu!to
addikt

radeon 9100=radeon 8500LE... parasztvakítás rulez, mint társa a 9200 is.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#31) Pupák


Pupák
tag

Küldtem emilt

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#32) Mosqu!to válasza Pupák (#31) üzenetére


Mosqu!to
addikt

kinek ?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#33) Alvin_ti4200 válasza Inside (#25) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Alien-éknél lehet kapni XFX Ti4200-at (VIVO-s!) bruttó 27-ért, de ha kell neked esetleg szerezhetek neki nagykerből, ha muszáj.

(#34) Alvin_ti4200 válasza Alvin_ti4200 (#33) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Persze 8xAGP-s meg 128 megás (ez lemaradt)

(#35) erdoke válasza Mosqu!to (#29) üzenetére


erdoke
titán

Én még jobban jártam, mert dobozosan kaptam gariba egy OEM 9700 nempro helyett... :t

Egyébként 9700, ha lehet még kapni, bár 9500Pro-t még annyira se.

A legjobb aláírás a héten

(#36) Mosqu!to válasza erdoke (#35) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ehem. ez picit félmondat, de ahogyan kiveszem a szavaidból:
akartál venni egy zacsis 9700 non-pro -t, és helyette kaptál dobozos pro-t. ugye? amúgy árat nem írtál, az is érdekelne
''Egyébként 9700, ha lehet még kapni, bár 9500Pro-t még annyira se.''
ezt nem tudom értelmezni... :F

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#37) gerlaip válasza Mosqu!to (#29) üzenetére


gerlaip
addikt

Hol kapsz 70-ért 9700-at? És milyet? Mert a legjobb ár amit eddig láttam, 88 e Ft volt. Láttam mondjuk 59-ért is de kiderült, hogy kamu volt, elírták a trógerek, és még észre sem vették. Szóval hol lehet 70-ért, és milyen? Sapphire? Pro? 128 Mb?

lámavakond

(#38) gerlaip


gerlaip
addikt

Ja, és ami még nagyon szép: Az Árkádban a Média Matyiban láttam egy Gigabyte Maya 9700pro-t 114 e-ért. Ezek azállatok addig nem viszik le az árát, amíg valami hülye meg nem veszi. De az nem én leszek :(((

lámavakond

(#39) rudi válasza gerlaip (#38) üzenetére


rudi
nagyúr

Mistral használtlistáján volt éppen egy Gigabyte Maya 9700as kevéske garival 80.000alatt, nemtom ott van-e még.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#40) rudi válasza Inside (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

A 8500LE/9100 is lazán veri 3dben a 9000pro-t de már egyiket sem olyan könnyű beszerezni. Szerintem ha max 20e a keret akkor használt gf4 ti kellene, mert az összes 20alatti új kártya (9200SE, gf4MX, FX5200) retek.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#41) Inside


Inside
tag

Thx a helpet mindenkinek! :) Beszéltem haverral vesz gf4et 19ért van nagykerből annyit megér. Énmeg 9500pro-t. 9700-re nem futja :(

Don't Worry Be Happy

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Melyik vga-t (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.