Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blackmate


Blackmate
senior tag

Üdv Mindenkinek!

Elnézést kérek, ha már lett volna ezzel foglalkozó topik, de a kereső nem dobott ki semmi ilyesmit. Több kulcsszóval is próbálkoztam :).

Szóval a kérdés eléggé egyszerű, azonban a válasz számomra kissé bonyolult. Jelenleg a Matáv utódánál van szerződéses vonal, bázis díjcsomaggal. A jelenlegi havi számla 7-8e ft körül mozog, tehát ennek a felét a bázis díjcsomag alapdíja teszi ki, amit egy kissé sokallok, ezért szeretnék váltani. A hívások javarésze helyi, csúcsidőn kívüli hívások.
Melyik más szolgáltatónál hozhatnám ki olcsóbban a havidíjat?
Esetleg elég lenne csak csomagot váltani a jelenleginél?

(#2) Drótszamár válasza Blackmate (#1) üzenetére


Drótszamár
őstag

Van egyáltalán másik szolgáltató nálad?

Ha igen akkor nézd meg az ő csomagjait, és percdíjait. De túl sokat szvsz nem fogsz tudni spórolni.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#3) Blackmate válasza Drótszamár (#2) üzenetére


Blackmate
senior tag

Miskolcon lakok. Hol tudom azt megnézni, hogy itt milyen szolgláltatók vannak? Ha más szolgáltatót választok, akkor a T-Com nak is fizetnem kell valamit?

MOD: Mellesleg chellom van. A UPC telefon mennyire jó, megbízható? VoIP gondolom :U.

[Szerkesztve]

(#4) Merlini válasza Blackmate (#1) üzenetére


Merlini
tag

Kérdés mikor használod a telefont és milyen irányba?

Ha nappal keveset és este, hétvégén többet, akkor T-com felező díjcsomagra érdemes váltanod 3210Ft alapdíj felét lebeszélheted ez nappal 20Ft/perc azaz 80perc lebeszélhetsz.
Estére meg javaslom a Tele 2 nek van Extra/Extra Plusz díjcsomagra hasonló csomagja 800 ill. 1500Ft attól függöen, hogy helybe v belföldre telefonálsz.
Tele2-vel így elvileg nem csak a T-Com-os számok hivhatók így ingyen, de más szolgáltatók számai is, és hordozott pl. UPC-hez számok is.
Beszéljél velük a 0680-556677 ingyenesen hívható számon.

UPC Voip-en megy és ha nincs internet ami előfordul, vagy nincs áram akkor nem tudsz telefonálni.
Néha a telefonjuk/modemjük is megzakkan és várhatsz szerelőre, vagy viheted be hozzájuk cserélni.

(#5) Viktor0610 válasza Merlini (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az aláírásodban tévesen szerepel, a Happyvel 19 Ft minden pannonost hívni. A Happy hétvége havidíja pedig -asszem- 250 Ft.

Samsung Galaxy A54

(#6) Paqito válasza Blackmate (#1) üzenetére


Paqito
senior tag

Szia!

Először gyorsan leszögezem, hogy egyetlen szolgáltatónak sem vagyok a beépített embere, illetve egyik szolgáltatónak sem volnék az ellensége!!!

Szóval: szvsz a mostani Favorit/Favorit plusz díjcsomagnál nincs (!!!) jobb ajánlat. Internet tlefon ebben a versenyben ugyebár nem indul... Plusz költséged havonta fix 5?? Ft/14?? Ft és a körzetetben/országosan napi 18 és hétvégén ünnepnap 24 órában ingyen beszélsz.

Amióta nálunk is ilyen van a 11e -ről lement 6-ra a telefonszámla, és többet is beszélek/ünk...

UFF

Szerk: Ja, tiszta hülye vagyok, csak a szolgáltató neve maradt ki... :B :D Tehát a Matáv utód Magyar Telekom....

[Szerkesztve]

"...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

(#7) Merlini válasza Merlini (#4) üzenetére


Merlini
tag

Javítás:
Estére meg javaslom a Tele 2 nek van Extra/Extra Plusz díjcsomaja bár elégé titkolják 800 ill. 1500Ft a havidíja attól függöen, hogy helybe v. belföldre szeretnél egy fix díj kifizetése után 18-07 ill. hétvégén sokat telefonálni.

Vagy internetten keresztül is tudsz telefonálni, ha szélesávod van:
Bővebben: link
Bővebben: link

Ezeket routerbe dugot átalakítóval normál telefonokkal is használhatod.
Vagy ha nincs routered akkor azt is át lehet hidalni.

(#8) Merlini válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


Merlini
tag

Szia Viktor0610!

Javaslom néz utána mielőtt ilyeneket írsz.
Bővebben: link

További észrevételeiddel, kérlek a Happy sim fórumomba írjál, ne ide OFF-oljunk. Köszönöm!

[Szerkesztve]

(#9) Shalala


Shalala
senior tag

Hello!

Tudnatok-e nekem abban segiteni, hogy szegeden melyik tarsasag, melyik csomagja a legolcsobb.
Egyaltal nem lenne kifele meno hivas a telefonon, csak bejovo.
Baratnomnek kene alberletbe, hogy tudjam hivni :), nekem vezetekesre ingyen van a hivas.

(#10) Viktor0610 válasza Merlini (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

UtolsOFF... :DD
Annyiban tévedtem, h. a havidíj 190 Ft -nem 250 (ezért volt ott az asszem). Azt azonban továbbra is fenntartom, h. az aláírásodban rosszul szerepel a 9 Ft/perc, mert alapból 19 Ft/perc a hétvégi percdíj.
Javaslat: egy akár szócska beszúrása... :R
OtolsOFF vége... :DD

Samsung Galaxy A54

(#11) Blackmate


Blackmate
senior tag

Köszönöm mindenkinek a témához való hsz-ét. Ha Tele2-őnél akarok telefonálni, akkor kell fizetnem az MT-nek, is, meg a Tele2-nek is?

Az MT-nél a csomagváltás ingyenes? Lehet akár havonta is váltogatni?

[Szerkesztve]

(#12) UHHH válasza Blackmate (#11) üzenetére


UHHH
senior tag

Ahogy a TV-ben mondta a fake TELE2 ugynok: - IGGGEN...

Tehat az alapdijat kell dellaznod mindenkepp, ha 1 secet sem hivsz MT-s vonalon, akkor is kell az alaphavidijat csengetni...

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#13) gykarcsi válasza Shalala (#9) üzenetére


gykarcsi
tag

Szerintem a legolcsób megoldás, az invitel 008-as díjcsomagja, havi 3200 ft, csúcsidőn kívűl a 62-es körzetben ingyenes.

(#14) Shalala válasza gykarcsi (#13) üzenetére


Shalala
senior tag

igen ezt en is lattam, csak sajnos meg ez is draga.
Vagy csak en vagyok ennyire naiv, hogy azthittem vannak 1-2eFt-os csomagok?
nekem az is jo ha 500FT-os a percdij, mert arrol a szamrol nem fog telefonalni baratnom, csak en fgom rajta hivni.

(#15) Viktor0610 válasza Shalala (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben van felétek UPC, mintha rémlene 1200 Ft havidíjú csomag tőlük.

Samsung Galaxy A54

(#16) gykarcsi válasza Shalala (#14) üzenetére


gykarcsi
tag

Úgy tudom azok a csomagok már megszüntek.

(#17) Shalala válasza Viktor0610 (#15) üzenetére


Shalala
senior tag

UPC tenyleg olcsonak tunik, viszont az oldalon nem lattam Szegedet, pedig az uzletuket mar lattam.
Majd hetfon felhivom oket, lehet csak tv-re lehet nalunk elofizetni :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.