Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119101) z123456z


z123456z
senior tag

Srácok, megjött a használt 550-es supernova. Dobozból kivéve büdösnek tűnt, pár perc múlva nem nagyon éreztem. Ez normális? Vagy rögtön használat után el lett csomagolva, vagy a csomagolás szaga, vagy kezdjek aggódni? Bekötés nélkül ki tudom próbálni, vagy az megöli?

(#119102) jeni válasza z123456z (#119101) üzenetére


jeni
félisten

lent volt a pincében.
ha égetett szaga volt akkor gáz...

(#119103) z123456z válasza jeni (#119102) üzenetére


z123456z
senior tag

Nekem égett szagnak tűnik, vagy ahhoz hasonló. De mondom, dobozból kivéve enyhül a szag intenzitása. Abból kiderülhet valami, ha bekötés és terhelés nélkül áram alá helyezem, vagy ez gyilkos?

(#119104) Graphics válasza z123456z (#119103) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem inkább a venti műanyag szagát érzed, plusz az új szagot.

Akárhány új tápot bontok ki, mindig van egy kis műanyagos bakelitszag.

Nem kell ennyire rettegni. Kapcsold be, és használd. Vagy kipróbálhatod zöld-fekete indítással gép nélkül.

Ha akarsz aggódhatsz, de totál felesleges...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#119105) syberia válasza Graphics (#119104) üzenetére


syberia
veterán

+1 Nem kell bolhából elefántot teremteni. :)

(#119097) -ZeeZee-: 4 évig szerencséd volt, viszont 300W körüli terhelés nem biztos hogy túlélt volna, vagy a géped. [link]

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#119106) Ghostface


Ghostface
senior tag

Sziasztok!
A jelenlegi gépemben,már nagyon zörög csörög a táp ezért szeretnék egy újat venni. Szerintem egy 650-es elég lenne, később talán lenne új gép is vásárolva, de csak valami közepes szintű i5 vagy Ryzen 5. Olyan kellene ami a későbbi konfigot is nyugodtan elviszi, halk, nem kell hogy moduláris legyen, de ha lehet ne kerüljön többe 20eFt-nél.Ezeket néztem, szerintetek jók lennének, vagy mást ajánlanátok?
Köszi a segítséget!

PSN: Nifty_Ghostface

(#119107) andaman válasza syberia (#118170) üzenetére


andaman
tag

Másfél hónapig javították.
Ugyanaz a hiba.
Újra átvette a bolt javítás/csere/jóváírás ígéretével. Határidő 2018.12.08.
Nem tehetnek semmit, a gyártó dönt az ügyben állítólag...

The man is a snowflake on the river.

(#119108) subaruwrc válasza andaman (#118166) üzenetére


subaruwrc
félisten

Milyen táp volt és mi volt a baja?

(#119109) andaman válasza subaruwrc (#119108) üzenetére


andaman
tag

FSP 550W Raider 80+
Nem áll fel a gép, cca 2 másodpercenként felpörög egy kicsit a processzor hűtőventilátor.
Ezzel egy időben a HDD és CD ledek is felvillannak.

The man is a snowflake on the river.

(#119110) metrion


metrion
aktív tag

Sziasztok!

Tápot szeretnék venni 2 hónapon belül, ezek lennének az igényeim:

1.: Mennyit szánnál rá?
Max 20.000Ft

2.: Milyen gépre kötnéd?
Lásd az adatlapomon.

3.: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
Moduláris csatlakozók, fekete szín, ha lehet félpasszív működés és nagyon halk legyen.

Jelenleg egy FSP SAGA II 500W van.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#119111) subaruwrc válasza andaman (#119109) üzenetére


subaruwrc
félisten

és ez volt javítva :DDD

fsp amúgy valóban ilyen

náluk nincs hibás táp

minden vagy tesztokéval jön vissza vagy ' javítva ' aztán ugyanolyan szar

(#119112) andaman válasza subaruwrc (#119111) üzenetére


andaman
tag

Szintén teszt ok volt.
Mi a megoldás, vegyek egy új tápot...?

The man is a snowflake on the river.

(#119113) subaruwrc válasza andaman (#119112) üzenetére


subaruwrc
félisten

jobban körül kell járni a problémát
ha csak ' venti moccan ' az lehet zárlatos alaplap cpu vagy vga-tól is. nem csak feltétlenül táp

(#119114) andaman válasza subaruwrc (#119113) üzenetére


andaman
tag

A boltban kipróbálva másik táppal, többször indítva ment rendben.
A '' javítottal " egyszer felállt nálam is és a boltban is...
Alaplap:ASUS VANGUARD B85

[ Szerkesztve ]

The man is a snowflake on the river.

(#119115) sutyi^


sutyi^
senior tag

Némi táp nyúz:

Be Quiet! Pure Power 11-es széria 400-700W között 80Plus Gold minősítésre és 5 év garanciára kapcsol. [link]
300 és 350W-os modellek meg 80Plus Bronze, ezeket nem igazán értem minek.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#119116) Ghostface


Ghostface
senior tag

Valaki erre: 119106
Köszi!

PSN: Nifty_Ghostface

(#119117) subaruwrc válasza Ghostface (#119106) üzenetére


subaruwrc
félisten

fsp hyper s 600w

(#119118) deathbird69


deathbird69
csendes tag

Sziasztok!

Szüleimnek veszek netezős gépet a gépvásárlós topik ajánlata alapján

Alaplap: Asrock B450M Pro4 ~25k
CPU: AMD Athlon 200GE ~18k
Ram: 2*4Gb DDR4 2133/2400Mhz ram itt is megfelelő szerintem ~25-28k
HDD: WD Blue 1Tb (WD10EZEX), Toshiba P300 1Tb ~14k
SSD: 240/250Gb Samsung 860 Evo (5 év gar), Cruical MX300/MX500, Adata SU800/SX950 (6 év gar), Intel Series 545s (5 év gar) ~20-23k
Olcsóbban: Kingston A400/UV500 (5 év gari), Adata SU650/SU800 ~13-18k
Természetesen, ha gondolod, mehet M.2-es SSD is.
Ház: Modecom Mini Cool/Trend, Deepcool Smarter/Wave V2, Logic M4 ~6-8k
Táp: FSP Hexa+ 400W ~12k

Időközben eszembe jutott hogy van egy FSP Hexa+ 400W tápom elfekvőben. 5 éves gond nem volt vele. kb fél éve pihen előtte is megkímélten volt használva, filmeket néztünk a gépről.
Érdemes újat vennem vagy maradhat?

Előre is köszönöm a választ.

"A rőzsetűz messzebre látszik, de hamarabb lohad le a szarból rakottnál: erre gondolj ha magaddal együtt másokon is könnyíteni akarsz"

(#119119) subaruwrc válasza deathbird69 (#119118) üzenetére


subaruwrc
félisten

maradhat

(#119120) Ghostface válasza subaruwrc (#119117) üzenetére


Ghostface
senior tag

Köszi!

PSN: Nifty_Ghostface

(#119121) MMIX


MMIX
addikt

Be Quiet! Pure Power 11 80+Gold és Bronze (300W/350W)


[link] PDF-ek

Be Quiet! Announces Pure Power 11 Series Power Supplies TechPowerUp

Tesztek

Pure Power 11 500W , www.conseil-config.com
Pure Power 11 700W CM , www.cowcotland.com
Pure Power 11 500W CM , www.hardwareluxx.de
Pure Power 11 600W CM , www.tweakpc.de

[ Szerkesztve ]

(#119122) _Atesz válasza MMIX (#119121) üzenetére


_Atesz
addikt

Ez jó hír. Tehát a 300/350W-os marad Bronze, viszont ami felette van, az már Gold hatásfokú lett Silver-ről.
A gyártó pedig 3 év helyett 5 év garit vállal.
A tesztekben pedig elég szépen muzsikál.
Már csak az ár a kérdés. :K

[ Szerkesztve ]

(#119123) MMIX válasza _Atesz (#119122) üzenetére


MMIX
addikt

Van már boltban, talán induló ár és nem reklám ár. :)

Az 500W-os moduláris 30 ezer Ft. A ventilátor nem Silent Wings (hanem hullámos lapátos bq exkluzív Yate Loon)

Feltételezhető hogy az előző sorozat árában lesznek ezek, mivel a Straight Powernél olcsóbbnak kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#119124) _Atesz válasza MMIX (#119123) üzenetére


_Atesz
addikt

Igen, ennyiért drága, ráadásul a varázsló csak 2 év garit vállal át.. :(
No majd ha elterjed a webshopokban, talán tényleg beáll a mostani széria árába, bár szerintem a több gari, illetve a magasabb hatásfok miatt drágább lesz.
Majd +látjuk. :U

[ Szerkesztve ]

(#119125) andaman válasza _Atesz (#119122) üzenetére


andaman
tag

Az agyba főbe dicsért FSP 550W Raider 80+ 5 éves garijával most szívok..
Ennek a kategóriának az árát inkább lefogyasztom 3 olcsóbbal legközelebb
Jövő februárban lejár az 5 év gari, addig eljavítgatják, igaz a gépet addig nem tudom használni...

Jeleztük a beszállítónk részére, hogy a termék már javítva volt.
A hatályos jogszabály úgy rendelkezik, hogy elsődlegesen javítani kell a hibás terméket.
Amennyiben ez nem lehetséges, akkor jön sorrendben a vagy csere, vagy pénzvisszafizetés.
A terméket abban az esetben áll módunkban cserélni, vagy a vételárat visszafizetni, amennyiben a gyártó által nem javítható.

Esetleg valaki akinek az FSP cserélt? :))

[ Szerkesztve ]

The man is a snowflake on the river.

(#119126) subaruwrc válasza andaman (#119125) üzenetére


subaruwrc
félisten

ki kell nyuvasztani rendesen aztán majd cserélik :DDD

(#119127) chopin42 válasza andaman (#119125) üzenetére


chopin42
őstag

Nem azért, de olvasom egy ideje a topikot, és nem nagyon láttam agyondicsérve az Fsp raidert...max néha ajánlva, mint költséghatékony budget megoldás 20k alatt, de általában fel is hívták a figyelmet, hogy egy idő után hangos lesz. Meg volt olyan, akinek instabil lett 4 év után, de ez nem gyakori.
Az mit jelent, hogy "3 olcsóbbal"? Ha arra gondolsz, hogy veszel 3 n-powert, n-joyt, vargánét, stb., és másfél évente új tápod lesz, el kell, hogy szomorítsalak: másfél évente új gépet is kell venned, mivel az olcsó tápok szeretik magukkal vinni a rájuk kötött alkatrészeket, mintegy meghálálva a törődést, ezen kívül legalább nem is adják le a rájuk írt teljesítményt.Ezt viszont szinte minden nap olvasom.
Fsp csere: náluk akartad gariztatni, vagy a boltban, ahol vetted? Mert ha utóbbi, a bolt rugózik, nem az fsp...

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#119128) Cs1csó válasza metrion (#119110) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ilyen áron félpasszív + moduláris tápról nem tudok. Seasonic PRIME Ultra 550W Gold

(#119129) _Atesz válasza andaman (#119125) üzenetére


_Atesz
addikt

Waze, ezt most miért nekem címezted? ;]
BQ tápról volt szó egyrészt, másrészt a legtöbb Raider táppal nem volt gond, azzal meg nem tudok mit kezdeni, hogy akikkel gariztatod, mindig visszaküldik a trét. :C
Tökéletes választás nincs, tessék fizetni többet, és pl. egy Seasonic Focus Plus / Prime Ultra Gold táp már jóval kevésbé valószínű, hogy meghibásodik..

[ Szerkesztve ]

(#119130) diegho válasza Cs1csó (#119128) üzenetére


diegho
nagyúr

Ennél viszont olcsóbb moduláris és félpasszív tápok is vannak.

(#119131) metrion


metrion
aktív tag

FSP Hyper M 600W mennyire hangos?
Vagy van ehelyett jobb alternatíva?

(#119132) Pacos


Pacos
tag

Kb. bő 1 hónapja kérdeztem hogy a konfigomhoz(adatlapomon megtalálható) milyen tápot ajánlotok?
Most már konkrétan vásárolnék is valamit, ezért kérdem újra :)
Akkor "csak" két tápot írtatok:

Be quiet! Pure Power 10 400W BN272
BitFenix Formula 450W BP-FM450ULAG-9R

A kérdésem, hogy elég lenne neki a 400-450W? Ezeken a táp kalkulátor oldalakon 650W-os tápokat ajánlanak. Tudom marketing (is), na de tényleg kell ennyi? (Azt írják ajánlott táp 453W alatta meg 650W-es x,y márkás drága tápokat dobálnak be ajánlatnak). Illetve a BitFenix az már kicsúszik a keretből (itt "tanyán 23-ért adományozzák" :) )

Esetleg egyéb más megbízható? CoolerMaster,EVGA, Zalman, Seasonic? Ezek jónak hangzó nevek és még épp 20 alatt is vannak példányok. Nem kell a 10 év gari, ha 3-5 év az is jó, de azt tényleg hozza, ne úgy mint az FSP 550-es Raiderem! :W (ha már épp megint szóba került...nálam az "felrobbant" aztán még 1 évig bűzölgött a hardwares fiókomban)

Köszi! ;)

Amikor szétszedtem még működött!

(#119133) _Atesz válasza Pacos (#119132) üzenetére


_Atesz
addikt

Ajjaj, buknak ki a szekrényből a hullák, támadnak a Raider-ek! Mi atyánk, ki vagy a gépházban.. // a számítógépem a fény- és a szeretet, nincs benne sötétség...
Az adatlapodon levő géphez simán elég 400W. Kalkulátorok közül válaszd a BQ kalkulátort, a többi csak kulátor: [link]
Az általad írt 2 táp közül a Bitfenix bír időtállóbb alkatrészekkel, inkább azt vedd. Ja, hogy pár ezressel 20k felett van. Megint megy a spórolás a tápon, de azért nehogy büdös legyen a vásárlás..
A Raidert is azért mertük ajánlani annak idején, mert 5 év gari volt hozzá. Most vagy lejárt neked, vagy csak nem gariztattad..
Van ám táp 10-12 év garival is, csak persze azt meg kell fizetni.

(#119134) Pacos válasza _Atesz (#119133) üzenetére


Pacos
tag

Ahogy korábban írtam is a Raider 3 nappal a gari lejárta előtt hullott szét, pechemre hosszú hétvége jött. Egyébként csak 3 év! garit adtak rá a boltban...Amúgy ha a gépet is elviszi ez a remek példány akkor villoghatok a garis minőségi tápommal. :) Bocsi, de én magasról tojom le ilyenkor azt hogy milyen hypeolt aranyba tekert gyémántos csoda kütyü, nálam az 10 évig a vargáné kategóriába kerül, akkor is ha csak épp én kaptam az 1000/1 hibás darabot :P Túl szigorú vagyok, tudom :)

Amúgy nincs bajom ezzel a Bitfenixxel, és persze meg kell fizetni a minőséget - nyugi, ezt is tudom - de más szóba se jöhet annyira vacakok?

Amikor szétszedtem még működött!

(#119135) _Atesz válasza Pacos (#119134) üzenetére


_Atesz
addikt

Korábban írtad, de az bő 1 hónapja volt, had ne kelljen átnyálaznom 1000 hsz-t.
Helyi boltban vetted, ahol kevesebb garit adtak, és erre ráfizettél. Erre most mit írjak? Vannak webshopok, amik megadják a gyári garidőt, ott kellett volna venni..
A gyártónak még mindig vissza lehet/lehetett volna küldeni a tápot. Persze ahhoz kell általában a számla / blokk is.

10 évig nálad kilőve az a márka, amelyből valami elromlik.. Ez megint éleslátás. Ilyen alapon ne vegyél semmilyen tápot, mert még a leginkább minőséginek ítélt típusokból is van kihulló. Hagyd a fenébe a gépedet, menj ki az erdőbe, talán a fák nem romlanak el, persze az időjárás még megteheti. ;)
"hypeolt aranyba tekert gyémántos csoda kütyü" - ha ezt a Raider-re írtad, az óriási tévedés. Mint írta fórumtárs, az egy budget táp, viszont rendelkezik a megfelelő védelmekkel, ezért nem vitt el semmit sem a gépedből! Mert itt csak ilyen tápot szokás ajánlani.

Van 5 év gyári garanciával Seasonic táp, ez olyan neked való jóáras: [link]
Jó minőségű, tartós belső, megfelelő védelmekkel ellátva. Viszont fix kábeles, csak Bronze hatásfok.
A táp garis GYIK-ben foglaltaknak megfelelően tessék körültekintőnek lenni vásárlás előtt: [link]

(#119136) Graphics válasza _Atesz (#119135) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:C kb ugyanezt akartam írni

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#119137) z123456z


z123456z
senior tag

Ha úgy alakul a dolog, hogy gariztatni kell, jellemzően hogy ( elballagok vele a boltba... ?) és mennyi idő alatt zajlik le ( evga )?

(#119138) Graphics válasza z123456z (#119137) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem kell gariztatni, használd már

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#119139) CsabaSteel válasza AusWolf (#119000) üzenetére


CsabaSteel
aktív tag

Én a platinumra mennék ha már minőségi cuccot veszek

Csé

(#119140) z123456z válasza Graphics (#119138) üzenetére


z123456z
senior tag

Leghamarabb hétfőn tudom kipróbálni, akkor már kezdődik a suli. Csak próbálok előre gondolkodni, nincs már sok időm csereberélni.

(#119141) andaman válasza chopin42 (#119127) üzenetére


andaman
tag

Voltak akik ezt ajánlották, a konfigurációra is rábólintottak a hozzáértők.
Most egy '' költséghatékony " gépet használok, 18. évét tapossa. Az ínyencek besárgulnának ha tudnák mennyire nem ajánlott tápegység van benne ... :) Eddigi gépeimben elesett egy két tápegység, de nem vitt magával egyik se semmit. Közel 30 év alatt ez talán nem csak szerencse kérdése.
Ha arra gondolsz, hogy veszel 3 n-powert, n-joyt, vargánét, stb.,
Én inkább arra gondoltam, hogy egy rövidebb garanciával - nem feltétlen gagyi - praktikusabb lehet. Lejár nincs tökölés veszek egy újat.:
A hatályos jogszabály nem ír elő kötelező ügyintézési időt, csak egy ajánlást tesz arra vonatkozólag, hogy törekedni kell a 15 napra.
Jelenlegi tököléssel akár 4 hónapig sem lehet gépem.
A bolt rakta össze a gépet, ő intézi a garanciát.
Javítható terméket nem áll módunkban cserélni. egyelőre ez a hivatalos válasz, de a remény hal meg utoljára :)

[ Szerkesztve ]

The man is a snowflake on the river.

(#119142) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Évekkel ezelőtt állandó lakója voltam ennek a topicnak - annak idején eléggé beleástam magam a témába - akkori választottam üzemideje azonban annyira kitolódott, hogy teljesen eltávolodtam az aktuális fejlesztésektől, újdonságoktól.
Úgy döntöttem, közel 10 év szolgálat után lassan ideje lenne nyugdíjaznom hőn szeretett Corsair VX 450-esemet. Nem mintha bármi problémám lenne vele, hiszen hiba nélkül ment végig és nem is keveset. Lényeg a lényeg, idővel gépfejlesztés közelében leszek, és szeretnék följebb lépni 550-600W környékére, hogy a leghalványabb kétely se legyen abban hogy "elbírja-e". (Persze nagyon sok mindent ő is elbír, de pl. a jelenlegi vga-m miatt toldót kellett betenni mert nem volt elég 6 pines csati a tápon...)
1.: Mennyit szánnál rá?
● Annó 16 ezerért vettem ezt a remek erőforrást, gondolom ez most nem fog ennyiből kijönni. Rá tudom szánni mondjuk a dupláját is, de 40k fölé már nem szívesen mennék.
2.: Milyen gépre kötnéd?
● A jelenlegit lásd az adatlapomon. Pontos gépleírást nem tudok, úgy tervezem, ennek a tápnak ki kell bírnia a következő 2-3 komplett gépbelső cserét. (mondjuk ha 3-4 évente váltok) Ezért mennék föl 550-600 W köré.
● Fontos: Nanoxia Deep Silence 5-ös házam van, ami alsó-tápos és nem kicsi!
● Videókártya terén biztosan be lesz keményítve, amint lejjebb mennek az árak. (Tehát az elkövetkező 10 évben bármikor :DDD )
Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Moduláris legyen. Nem kell feltétlenül full moduláris, a fő köteget úgysem szedi le az ember. De a többit jó lenne variálni.
● Elképzelhető hogy tuning is lesz. Hogy mit és mennyire, arról a leghalványabb fogalmam sincsen, de pl a jelenlegi lapomba is lehetne tenni tuningolható procit, csak eddig még nem jutottam oda hogy ezzel foglalkozzak.
● Halk működés, de semmiképpen sem passzív!
● Hasonló megbízhatóság, és üzemidő mint amit a fenti Seasonic belsős táp produkált!

Nem minden vándorút céltalan...

(#119143) andaman válasza _Atesz (#119129) üzenetére


andaman
tag

Hát nem Neked szántam az biztos. Most vettem csak észre.
Új üzenetnek indult a dolog, elnézést kérek.

[ Szerkesztve ]

The man is a snowflake on the river.

(#119144) Cs1csó válasza 3.Aragorn (#119142) üzenetére


Cs1csó
félisten

Teljesen pesszimista vagyok az elkövetkezendő 10 évben történő VGA árcsökkenésekkel kapcsolatban. Spórolni kell, ahogy megvette az ember az új VGA-ját csinálni kell egy perselyt ráírni ÚJ VGA és 5 évig dobálni bele rendszeresen a pénzt, lehet bankba is tenni, hogy ha elromlik vagy már nem elég a teljesítménye akkor lehessen újat venni és ne akkor vakarózni azon, hogy milyen drága. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#119145) CsabaSteel válasza Cs1csó (#119144) üzenetére


CsabaSteel
aktív tag

Így igaz 😎😉

Csé

(#119146) MMIX


MMIX
addikt



SFX 750W

TechPopwerUp

Corsair SF450 Platinum SFX teszt, www.anandtech.com

Corsair Platinum SF450 és SF600 teszt, www.smallformfactor.net

[ Szerkesztve ]

(#119147) _Atesz válasza 3.Aragorn (#119142) üzenetére


_Atesz
addikt

Szia. A dolog elég egyszerű. 650W-ost ajánlok, az tuti elég lesz bármilyen egy kártyás rendszerhez, tuning is bele kell férjen. Ha már meg voltál - joggal - elégedve a Seasonic belsővel, akkor legyen gyári a cucc:

Seasonic FOCUS Plus 650W Gold (SSR-650FX): full moduláris, félpasszív (kikapcsolható), csendes, 10 év gari, Gold hatásfok

Seasonic PRIME Ultra 650W Gold (SSR-650GD2): full moduláris, félpasszív (kikapcsolható), csendes, 12 év gari, Gold hatásfok

Érdemes az Alza-tól rendelni, mert ők megadják a teljes gyártói garit. Lehet a Focus Plus-nak a Platinum változatát is venni, sok különbség nincs, csak a hatásfok: link

[ Szerkesztve ]

(#119148) cadgers


cadgers
aktív tag

Sziasztok! Tápegységet keresek az alábbi infókkal

1.: Mennyit szánnál rá?
● Max kb 30.000 Ft.
2.: Milyen gépre kötnéd(az adatlapodra is hivatkozhatsz)?
● A jelenlegi gépem i7 2600, 16 giga RAM, és GTX1060 de elbírjon egy I7 8700K + 1080Ti-t
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, minél halkabb!
● Nem tervezek tuningolni!

Előre is köszönöm!

(#119149) 3.Aragorn válasza _Atesz (#119147) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Köszönöm a tippet, utánaolvasok 1-2 tesztnek.

Nem minden vándorút céltalan...

(#119150) andaman


andaman
tag

Ezekre gondoltam:
Bitfenix Formula 550W
Corsair CX550M 550W

Ennél már az ár elbizonytalanít egy kicsit:
Seasonic Focus Plus Gold 550W
Esetleg?
Be Quiet! Pure Power 10 500W
Ez már a futottak még kategória?
Corsair VS550 550W
Esetleg melyik FSP-t ajánljátok ebben a kategóriában?
Esetleg valami teljesen más?
Kérném nagy tisztelettel a hozzászólásokat :R

The man is a snowflake on the river.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.