Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49851) Z04RD válasza Z04RD (#49810) üzenetére


Z04RD
csendes tag

Továbbra is szívesen várom a tippeket tanácsokat, hogy ki mit ajánl, sőt ha van valaki aki egy ilyen, vagy legalább teljesítményében egy kellően hasonló konfigot be is tudott mérni, a tapasztalatait kérem ossza meg velünk.
:R
Dyno & FireKeeper: Big THX :C

Van rajtam egy kockás szoknya, nem vagyok még hozzászokva!

(#49852) Z04RD válasza FireKeeper (#49850) üzenetére


Z04RD
csendes tag

Stimm, de a világot még ez sem váltotta meg.

Hol vannak a régi szép idők amikor egy 230-250-es táp mindenre elég volt, és amennyire emlékszem hosszú nagyon hosszú évekig nem egy gépet nyüstöltem amiben nem volt nagyobb, és nem csak én a cimborák is.
Azóta csak nő és nő és nő a tápok teljesítménye és nekem nagyon olybá tűnik, hogy a HW gyártóknak ez egy kényelmes és kedvező dolog, mert van elég mozgásterük és nincsenek belekényszerítve, hogy az innovációjuk ne csak a teljesítmény növelésében mutatkozzon meg.

Félreértés ne essék nem vagyok sem sötét-, sem halovány-zöld sem, de azért manapság már tényleg rengeteg energiát zabálunk. Azzal, hogy itt irkálok óránként megeszem vagy 200-250 Wattot. Igaz szól a zene (nem egy pici csipogóból :B szomszéd mondjuk még nem szólt...) meg a második vinyó tartalmát cuccolom át egy harmadikra már 4. órája.

Van rajtam egy kockás szoknya, nem vagyok még hozzászokva!

(#49853) FireKeeper válasza Z04RD (#49852) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

A te általad linkelt gép már-már extrém (nem a legdurvább véglet, de azért nincs messze), mivel ugye 6mag + 2kvázi-csúcs GPU, ezért ajánlottunk ehhez illő tápot. Viszont egy ma már átlagos, erős középkategóriás konfig (4mag + 1kvázi-csúcs GPU) bőven elvan egy minőségi 400-450W-os táppal is.

Az ember a fogyasztását akár apróságokkal is lecsökkentheti, gondolok itt ilyenekre:
energiagazdálkodási eljárások bekapcsolása, kis fogyasztású alkatrészek összeválogatása (csak egy példa: ha tudod, hogy egy vinyón csak tárolni akarod az adataid, pl filmeket, arra kis fogyasztású vinyót veszel gyors helyett), vagy LED izzók használata, LED-es háttérvilágítású monitor, stb...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#49854) vzsryl válasza Z04RD (#49849) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A HX750 elég bármelyik SLI-hez, még a GTX480-éhoz is, de akkor a tuninggal visszafogottan kell bánni.
A 9800GX2 maximális fogyasztása 268W, amit csak stresszteszt alatt ér el, játékban megelégszik 200W-al is, tehát a 650-es Corsair bőven elég hozzá, egy 500-as is elég lenne.
A VGA-k fogyasztása csak az Nvidia-nál nő, vagyis inkább stagnál (GTX480=GTX295, GTX470=GTX280), viszont az ATI-nál már jobb a helyzet (HD4890>HD5870, HD4870x2>HD5970). (>= jelek a fogyasztásra értendőek!)
A G92: 8800GT=9800GT, 8800GTS512=9800GTX=9800GTX+=GTS250 (Az utóbbi 2 még órajelben sem tér el.)
A GTX460 bő 50-60W-al kevesebbet fogyaszt a GTX280-nál.
A HDD-k egyáltalán nem mérvadóak az 5-10W-os fogyasztásukkal.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49855) FireKeeper válasza vzsryl (#49854) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Vinyóknál ráadásul a 10W körüli fogyasztás is csak közvetlenül bekapcsolás után áll fenn, amíg a motor felpörgetni a tányérokat, utána lecsökken.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#49856) Tom9553


Tom9553
csendes tag

Helló mindenkinek!

Lenne egy Core 2 e6400, meg 2Gb ram, meg egy ati 4850, HDD, dvd meghajtó.
Ehhez szerintetek melyik tápomat használjam?
Egy kb.6 éves most is jól működő Enermax Noisetaker EG 375AX-VE tápomat,+
12 V1:14A ,+12V2: 13A használjam, vagy a gagyibb de újabb Codegen 480W -os tápomat
azon csak 1 12V:20A jelölés van.Meg az 24 tűs.
Válaszokat előre is köszönöm.

(#49857) FireKeeper válasza Tom9553 (#49856) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Szia!

Őszintén? Egyiket se. Az enermax talán elvinné, de én nem vennék rá mérget. A Codegen meg veszélyes. Ajánlott venni egy 350-es vagy 400as FSP APN-t.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#49858) vzsryl válasza Tom9553 (#49856) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Hali!

Az Enermax-ot, mert ha nem bírná, akkor a védelme közbeavatkozna. Ha a Codegenre kötnéd, akkor az is közbeavatkozna, csak nem a védelme, hanem a tűzijátékos képessége, ami szépnek szép, de pénzügyileg erőteljesen megterhelő.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49859) Tom9553


Tom9553
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, csak azért kérdeztem, mert amit ma vettem itt a ph-n, az egy micro BTX-es házban van. Talán belemegy az atx-es táp is, egy teszt alapján.
A mostani ami van benne az 260w maxot tud. Van benne egy pci x 16-os foglalat,csak külön nincsen több tápcsatlakozó. Én meg normálisabb vgat szeretnék bele.4830 vagy 4850
Azért gondoltam, talán az enermax jó lesz hozzá. Mindenesetre lehet veszek hozzá másik tápot.

(#49860) FireKeeper válasza Tom9553 (#49859) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem zárom ki, hogy elviszi az enermax is a gépet, de a legjobb lenne ha vennél egy új tápot.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#49861) Tom9553


Tom9553
csendes tag

Köszönöm a segítséget, elég jó árban van az FSP APN 400W táp, azért is irtam ide mert, nincsen túl sok (rossz) tapasztalatom a tápokkal, és nem is szeretném hogy legyen.
Annak idején volt egy Vargáné Tsa Co. tápom egy 1.7 cerkát hajtott, de nem volt vele probléma, de lehet, hogy csak nagy szerencsém volt.

(#49862) Findzs


Findzs
addikt

valakinek van ilyen tápja FSP400-60APN ?

az érdekelne, hogy próbálta -e már olcsóbb szünetmentessel (nem szinuszossal) vagy esetleg most is úgy használja
mert a nagyobb 500w -os testvérét már próbáltam és nem ment csak szinuszos szünetmentessel

esetleg corsai cx400 is érdekelne,

köszi

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#49863) echterion


echterion
nagyúr

Sziasztok!
Zsír új Everpower 450W-os tápegységről mi az általános vélemény? Ajánlott, átlagos vagy kerülendő? Egy kis fogyasztású gépbe fog kerülni.
Köszi a segítséget előre is.

**********

(#49864) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok!

Tápegységből milyet tudtok ajánlani 27e-ig? 955BE+5870 alá kellene. A jövőben CF is lesz szerintem. A lényeg hogy erég erős legyen és csöndes. Ja és az alaplapi kábele elég hosszú legyen egy CM 692-höz.

Köszi

(#49865) 14adam válasza torma1981 (#49864) üzenetére


14adam
addikt

Corsair tx 650 vagy Chieftec cft de abból csak a sima c-set vedd mert az újabb. Sapphire fire psu-t is vehetsz abba megbízható fsp belső van.

(#49866) Z04RD válasza vzsryl (#49854) üzenetére


Z04RD
csendes tag

"A HDD-k egyáltalán nem mérvadóak az 5-10W-os fogyasztásukkal."
Ösméred a monást, hogy sok kicsi sokra megy? :U
Igaz, nagyon nV-s megközleítésben bezsélek a karikról, bár hozzátartozik hogy bár a zöldeknek nő a régi pirosakkal (új zöldekkel) szemben de még alattuk van valamivel, legalábbis a 2x-es széria kontra 4xxx-es esetén még ez volt ahogy emlékszem.

Őszinte leszek a 650-est kevésnek érzem, de már sokadik 750-es ajánlást kapom. Lehet 800-as lesz belőle a ráhagyás miatt, meg ha már egy olyan tápot veszek amire adnak 5 év garit nem másfél év múlva akarom bukósan eladni másnak, hanem kihasználnám amíg nem kukázom.

Domo arigato! :R

Van rajtam egy kockás szoknya, nem vagyok még hozzászokva!

(#49867) Z04RD válasza FireKeeper (#49853) üzenetére


Z04RD
csendes tag

Extrém?

A 460 egy felső-középkategóriás kártya. Messze nem High End. A proci is a kisebbik 6 magos (bár tény az a legújabb cucc). Ezért volt fura, hogy amit láttam neten mért értékek stressz teszteknél abból egy 800 - 1000 W körüli tápot sikerült kikalkulálnom, mikor olyan rendszerek igénylik a kW fölöttit ahol minimum 2 dupla GPU-s kari teljesít szolgálatot, meg egy felső kategóriás i7 RAIDbe kötött vinyókkal, és lévén a panelban ahol lakom alu vezetékelt minden (hála a régi rendszer csóróságának és a mai további pénztelenségnek, hogy erre a fejlesztés nem terjed ki - e-On-ék meg leszarják hogy egy kis Customer Service keretei közt megkönnyítsék a dolgoz) egy konnektorom már elolvadt az idők során, a biztosítékkal meg rendre csak bajlódom, így ijesztő volt hogy ha ekkora táp bekapcsoláskor kap egy impulzust a biztosíték rendre levág aztán megsüthetem az új gépemet ha be sem fogom tudni kapcsolni. :DD

De közben visszaolvasgatva is, meg az újabb hozzászólásokat figyelve körvonalazódik egy 800-as táp. Csábító, hogy ha már Giga alap és VGA akkor miért ne Giga táp, bár a Chieftec, az meg Chieftec no meg a Corsairban sem lehet tévedni.

LED monitor: Néztem, de drágállottam. A mostani 24"-os moncsimnál 50%-al drágább volt egy 2"-al kisebb, és annyira nem is magasztalták (egy LG LED-esről van szó). Persze jobban tetszett volna, de mire behozta volna megtakarításban az árát már a másodikat venném kb. Egyébként van egy böhöm vinyóm (a WD energia takarékos, alacsonyabb fordulatú Green Caviar szériájából) amin csak tárolok. Külső rackben pihen csak akkor kapcsolom be ha kell róla valami. Heti 1-2x kb.

Az előzőnél méginkább OFF. Ismerős bemérte az otthon fellelhető TV-k, Hi-fi-k, monitorok, set top box-ok stand by állapotú fogyasztását, azaz amikor csak a kis piros led pilácsol és azt hinnéd minimális cseppáramot vesz csak fel.
Az eredmény meglepő. Az összes cucc annyit fogyaszt, hogy egy 100-as égőt is jobban megérné a nap 24 órájában égetni. Sok kicsi sokra megy. Éves szintre levetítette, csak ezek egy évben akár egy 10-essel is megnyomhatják a villanyszámlát. Persze gey hónapban ez pár száz Ft, attól függően mi minden van stand by-ban és mi mennyit megy aktívan, de akkoris, a tudat hogy em használod és nem is keveset fogyaszt. Eszközönként 5-10 W-os fogyasztásokról beszélünk! Mindegy a tápokhoz ennek most semmi köze, csak megjegyeztem.

Van rajtam egy kockás szoknya, nem vagyok még hozzászokva!

(#49868) Dyno válasza Tom9553 (#49856) üzenetére


Dyno
veterán

Enermaxra kösd!Bírni is fogja.

Firekeeper + Vzsryl: Ebben a Codegenben a Sirtec HPC 360-202DF bél van ami megeggyezik azokkal a régi Csifikkel, a lényeg hogy ebben rendes belső van, de az a 360-as Sirtec kevés lenne, emrt nagyon gyenge a 12V-os ágán, amit emg ráírt a Codegen az a túlzás.

(#49867) Z04RD: Nehogy a Giga tápot vedd, akkor már Corsair HX850-t inkább, annak jóval magasabb a hatásfoka, ergo kevesebb hőt kell neki elhűtenie.

(#49863) echterion: Nem valami emgbízható minőség.

[ Szerkesztve ]

(#49869) Tibicsucsu válasza FireKeeper (#49840) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Köszi! Asszem a nagyobbat választom.

(#49870) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Üdv!
tápegység vásárlása előtt állok! Amit tudok a gépről

i5-ös proci lesz benne (jó esetben 750es i5)
2db memória modul, a későbbiekben 4db lesz
1dvd író, 1 hdd,
1 vga ( 30-40.000ft-os kategória)
és majd lesz benne max 4 neoncső!

ehhez milyen tápegységet érdemes vennem? 500w-os elég? ipon.hu-n rendelném, valaki tudna linkelni párat? lehetőleg feketét szeretnék!

Üdv: Csabee.

(#49871) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Corsair TX650 meg a HX650 között csak az a különbség hogy a HX moduláris?

(#49872) PP1984


PP1984
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem a rendszeremmel kapcsolatban.
FSP 400PNF
ABIT KN9 SLI alaplap
5000+ BE 3000 MHz-n
4Gb 1066Mhz ram
4 hdd nemsokára csak két WD green hdd
s ami a lényeg:
ATI 5770 1Gb + NV 9600GT (physx)

A konfig működik de a tápom nagyon melegszik s nincs szívem kinyírni s a rendszert sem volna jó ha magával rántaná az örök sötétség földjére. Jelenleg csak az ati van bent s tudom hogy ez a cpu már kevés hozzá de sajnos nem jött be a számításom s lehet nem tok egy darabig mást berakni alá. sajnos nincs teljesítmény mérőm hogy megfigyeljem a felvett teljesítményt de lehet a feszkokat kikéne mérnem 1 és 2 kártyás modban csak nem jo a multim. :(
Szerintetek elviszi tartósan a konfigot ez a táp vagy inkább halgassak a belső hangra s nem a szűkös pénztárcámra... (egy normális táp 30e amit nem kellene egy darabig lecserélnem)

a segítséget előre is köszönöm! PP

(#49873) Dyno válasza Csabee. (#49870) üzenetére


Dyno
veterán

Corsair VX450 jó lesz.Fekete, erős tehát megfelel.

(#49871) torma1981: Hx650-nek azonos terhelésen körülbelül 3-4%-al magasabb a ahtásfoka, ezen kivül csak modularitásban térnek el.Bár lehet erősebb is valamelyik de ezt már a gyártó honlapján meglehet nézni, hogy a 12V-os ágon melyik mennyit tud.

(#49872) PP1984: Elvinni nem fogja a konfigodat, ha csak egy kártyával használod bőségesen elegendő, viszont a 9600gt-nél lehet lele kapcsolgatna, kilehet probálni emrt nem lesz baja.De mindenféleképpen javallot egy új táp.
Chieftec CTG500-80p, vagy ha tényleg ekkora a keret, akkor Enermax pro82+ 525W, vagy Enermax ECO80+ 500W, de még egy köztes nem rossz kis táp Chieftec GPS-500A csak az A végződéű jó az AB már nem.

(#49874) Findzs: Minek az neked, FSP az FSP gyártotta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49874) Findzs válasza Findzs (#49862) üzenetére


Findzs
addikt

esetleg egy RU alatti számsort nem tudna nekem valaki beírni ide egy ilyen tápról ? FSP400-60APN

köszi

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#49875) vzsryl válasza Findzs (#49874) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az FSP az FSP. Az egyik legnagyobb tápgyártó.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49876) Findzs válasza vzsryl (#49875) üzenetére


Findzs
addikt

azt tudom
de én mégis kíváncsi lennék rá milyen bele van az adott típusnak

milyen kondik vannak benne stb...

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#49877) Qru válasza Findzs (#49876) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

FSP bele van, ők maguk gyártják.

mod:

De ha bővebb, pontosabb infók is érdekelnek katt ide.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#49878) vzsryl válasza Findzs (#49876) üzenetére


vzsryl
nagyúr

PH teszt fotókkal.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49879) PP1984 válasza Dyno (#49873) üzenetére


PP1984
csendes tag

Müködött nekem ebben a felállásban a konfig csak nagyon melegedett a táp de hát a 70% körüli hatásfok az nem az igazi :)

(#49880) Findzs válasza vzsryl (#49878) üzenetére


Findzs
addikt

köszi
ezt kerestem :R

Qru -nak is köszi :K

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#49881) Findzs


Findzs
addikt

érdekes, hogy e szerint a táp kalkulátor szerint a gépemhez már nem is lenne elég a 350w chieftec tápom :)

[link]

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#49882) Ribi válasza Findzs (#49881) üzenetére


Ribi
nagyúr

Első hszben benne van, hogy kalkulátorok szarok.
Amugy ez a kalkulátor is egy javasolt PSU értéket ad meg. Nem mondja, hogy eleg vagy nem eleg amid van...

(#49883) banderasz77


banderasz77
addikt

Sziasztok!

Van egy FSP Bluestorm 500W tápegységem, ami a THN-P bélre épül. (Bluestorm I). Szóval ez a táp már 6. éve megy napi 8 órát. Nem tudom, mikor válik csere éretté a dolog, egyenlőre semmi baj nincs vele, csak kezdek már kissé bizatlankodni benne. Érdemes lenne átnézetnem valakivel vagy fölösleges? Vagy belezézzek én, hogy púposodnak-e a cuccok?

Mi lenne a mai megfelelője, ami jobb hatásfokú és hasonlóan nagy hírneve van?

[ Szerkesztve ]

(#49884) theboobaq


theboobaq
aktív tag

A corsair CX400-as tápon már 8 pines alaplapi csatlakozoja van a 24pines alaplapi csatlakozó mellé? bOcsi az amatör kérdésért.

[ Szerkesztve ]

(#49885) echterion válasza Dyno (#49868) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi. Azt én is sejtettem, hogy nem egy fsp, igazából az érdekelne, hogy ezekben van-e aktív pfc meg ilyenek, hogy egyátalán megvédené-e a gép többi részét egy esetleges negatív behatás esetén.

**********

(#49886) 14adam válasza banderasz77 (#49883) üzenetére


14adam
addikt

Bs pro vagy Saga II. De amíg semmi baja,nem indul újra a gép meg ilyenek addig felesleges lenne cserélni.

(#49884) theboobaq van

[ Szerkesztve ]

(#49887) ppeterka válasza ppeterka (#49832) üzenetére


ppeterka
tag

Hülye formájú táp senki?

(#49888) 14adam válasza ppeterka (#49887) üzenetére


14adam
addikt

Be quiet sfx? de mondjuk az magasabb mint 4,5cm,de nem sokkal :U

(#49889) RM1


RM1
aktív tag

Üdv mindenkinek! Ma vettem egy alsó tápos házat, amiben a tápom 24 tűs csatlakozója nem ért el az alaplapig, ezért először hosszabbítót kerestem, de nem volt sehol. Végül vettem egy másik tápegységet. A kisvárosban, ahol lakom, egy LC-Power, vagy egy HKC táp már a márkásak között számít, így az is szerencse volt, hogy az egyik boltban volt egy 350 wattos Chieftec táp, igaz jó 2000 ft-val többért, mint amennyiért webshopokban lehet kapni. A kábelt hosszát néztem meg, és azt, hogy aktív PFC-s. De mikor hazahoztam jobban megnéztem a dobozt, akkor látom, hogy alatta kicsi betűkkel (400,550w), szóval az enyém még nem aktív PFC-s. Utánanéztem Google segítségével, e szerint, legalábbis legtöbb helyen azt írják, hogy passzív PFC-s. A kérdés az, hogy van-e nekem ebből hátrányom, hogy nem aktív? Valami olyasmit olvastam, hogy az áramszolgáltatónak nem annyira jó, de inkább az érdekelne, hogy ez nekem jó-e, vagy rossz. A táp típusa a doboz szerint GPS-350EB. Első hsz szerint ajánlott, így azért reménykedem.

(#49890) 14adam válasza RM1 (#49889) üzenetére


14adam
addikt

Csak annyi,hogyha szünetmentest akarsz használni majd akkor a drágábbikat kell megvenni mert nemszerette az olcsó szünetmentes tápokat az a delta belsős gps.
Mennyiért vetted? mert már nagyon régi tervezés,de megbízható. Valószínüleg tudtunk volna ugyan abban az árban ajánlani valami másikat pl fsp apn vagy nemtudom. Így ezzel a táppal többet kell majd fizetni a villanyért mert gyenge a hatásfoka.

(#49891) RM1 válasza 14adam (#49890) üzenetére


RM1
aktív tag

Köszi a választ. 10 ezer ft volt. A csatlakozók rendben vannak a mostani gépemnél. Viszont olvasgattam, hogy az újabb tápokon vannak valami 4+4, meg 8 pines csatlakozók gondolom az alaplapra. Ha esetleg gépet akarok fejleszteni pár hónap múlva, akkor megint új tápot kell vennem emiatt? :(

(#49892) ppeterka válasza 14adam (#49888) üzenetére


ppeterka
tag

Hmm, köszi! Megnéztem, tulajdonképpen nem is rossz így elsőre. Viszont körbenéztem, és ugyanebből a TFX jobban tetszik, jobban illeszkedik a rendelkezésre álló helyhez... Amúgy nem is tudtam, hogy a TFX egy táp formátum kváziszabvány...

Ha nem is ez lesz, elindítottál, látom, FSP-k is vannak TFX-ben, meg kb minden más is... Mégegyszer köszi!

Új kérdés: van-e valakinek TFX tápok belsejéről képe? Komoly esély van ugyanis, hogy van, amiben nincs ~4 cm-nél magasabb nehezen mozdítható alkatrész... (pufferkondi pl. könnyen mozdítható :) )

(#49893) RM1 válasza RM1 (#49891) üzenetére


RM1
aktív tag

Közben találtam átalakítót, így a kérdés tárgytalan.

(#49894) robag72


robag72
csendes tag

Sziasztok!

Az alábbi konfighoz kellene egy CSENDES táp, mert a mostani egy kicsit hangos,
p5ql-vm epu q9400 2*1 Gb K.HyperX 1066, msi gts 250,2 hdd,1 dvd, max 10-15e.

és antec p180 mini-be menne, szünetmentes Kebo ups-650m [link]

[ Szerkesztve ]

(#49895) artiny


artiny
őstag

bocsi ha nem jo helyre irok ...

Ha lecserlnem a mostani gts250 semet egy Sapphire 4890 Vapor-X 2gb kartyara eleg lenne az Fortron FSP500-60APN 500W tapom?
tobbi az adatlapomban van

[ Szerkesztve ]

(#49896) 14adam válasza RM1 (#49891) üzenetére


14adam
addikt

10k :Y :U Annyiért már sokkal jobb,újabb,halkabb tápot tudtunk volna ajánlani
Nemkell tápot cserélni,menni fog 4pin-el is a gép,csak nemkell 4 magos procit húzni a lapban és akkor nem lesz semmi baja.

(#49892) ppeterka sajnos tesztet nem találtam tsx-es tápokról,de rajta vagyok az ügyön. Nehéz dolog lesz keresni eladó példányt. Amúgy mit akarsz,hogy csak ilyen alacsony táp fér be?

(#49894) robag72 Corsair cx 400 vagy Enermax liberty eco 405

(#49895) artiny vinni fogja :K még tuningolhatsz is

(#49897) Dyno válasza 14adam (#49896) üzenetére


Dyno
veterán

(#49894) robag72 Corsair cx 400 vagy Enermax liberty eco 405

Libertyből sima 400W-os van csak.

(#49885) echterion : Aktív PFC-nek semmi köze a védelemhez, amúgy védelemmel nem tudom hogy elvan-e látva talán a RU alatti E-vel kezdődő számot másold be ide hátha van rajta, akkor talán megtudjuk mondani a gyártóját.

(#49898) 14adam válasza Dyno (#49897) üzenetére


14adam
addikt

Ő igen,multkor is már rámszóltál ezért,csak valahogy mindig ez a hülye 5-ösre végződés jut az eszembe

(#49899) flash-


flash-
veterán

sziasztok az alábbi konfighoz jó ár-minőség arányú tápot keresek!
intel i7-930
4gb ddr3 ram
asrock x58extreme3
gigabyte gtx460 1gb videókártya
ledes 3 hűtővel ellátott ház
asus xonar hangkártya
két samsung sata II winchester
dvd író

olyan tápot keresek amiben ennél a konfignál is marad bőven plusz energia(pl szeretnék egy kis ram tuningot)

Enermax PRO82+ 425 Watt
20-23 ezer ft ért.

erre gondoltam.
Vagy van más olyan táp ami jobb ár-minőség értéket képvisel?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#49900) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

sziasztok a két táp között mi az érdemi különbség, mert árban 1500Ft a difi melyiket ajánljátok? :R
FSP SAGA II 400W
FSP FSP400-60APN

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.