Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49051) Dyno válasza Laslow (#49049) üzenetére


Dyno
veterán

Van beárazós topik, de 4-6K között elmegy.Biztos hogy 400W-os, emrt legjobb tudomásom szerint nincs 450-es BS1.

(#49052) Laslow válasza Dyno (#49051) üzenetére


Laslow
senior tag

Igen, 400-as. Megnéztem a PH! adatlapomon. :) Jól van, amikor meglesz az új majd meghirdetem 6 körül, köszi!

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#49053) vzsryl válasza jeni (#49050) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Lehet venni kábelhosszabbítót is. De ha anélkül szeretnéd megoldani, akkor a Corsairek között nézelődj, pl VX450.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49054) hatter


hatter
tag

Ma lettem boldog tulajdonosa egy 350W APN60-nak! :))
Köszönöm a vásárlási tanácsot fiúk! :D
NAGYON HALK! :)

[ Szerkesztve ]

(#49055) moreno526 válasza vzsryl (#49045) üzenetére


moreno526
csendes tag

:R Bocs, ezek szerint kicsit félreértettem,de mostmár tudom, h tényleg elviszi lazán. Nekem eddig egy Codegen 350 wattos tápom volt(régen kaptam ajándékba, tudom h ma nem szabad ilyet venni) és ha azt vesszük 10-esnek a "zajszint 1-10-ig terjedő skáláján", akkor FSP 400 APN mennyire halk?

(#49056) vzsryl válasza moreno526 (#49055) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Idleben majdnem hangtalan, de terhelés mellett sem zajong túlzottan. Prohardver teszt: [link]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49057) sunny84 válasza hatter (#49054) üzenetére


sunny84
senior tag

az jó... ;)

és mennyiért szeretnél használt 9600 gt ét ? ..pü -ben ;]

[ Szerkesztve ]

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#49058) Chaser válasza hatter (#49054) üzenetére


Chaser
titán

És nagy hatásfokú, méltó utódja a PNF-nek annak minden erejével és "hibáinak" korrigálásával...meghalt a király, éljen a király :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49059) vbbb


vbbb
őstag

Üdv!

Erről az oldalról még mindig az FSP a legjobb vétel? Tudom korábban már kérdeztem, de ez egy másik boltból van és még nem vettem meg. :D

Többet már nem kérdek hanem veszek. :)

(#49060) 14adam válasza vbbb (#49059) üzenetére


14adam
addikt

Milyen géphez lesz?

(#49061) Landon


Landon
őstag

Srácok nem teljesen ide tartozik de mivel itt vannak a "táp szakértők" ezért itt tenném fel kérdésem. :)

Kb egy 20 perce majdnem infarktust kaptam, elkövettem egy hülyeséget... Ment a gép és én állat így bent matattam a kábelekkel. A CPU két ventiéhez egy rakat tápkábel meg ilyen olyan elosztó csatlakozik kb egy csomóba mind. Ezt a "csomót" szépen elrejtettem a ház egyik "fémfiókjába". Egyszer csak egy szikra, pukkanás gép azonnal leállt, ahogy a szívem is 1 mp-re. :D Gondolom az történhetett, hogy a kínai szar műag tápcsatlakozó egyikéből a kelleténél jobban kilógott a belső és ahogy bent kavartam a gépben hozzáért a kis belső fém a fémfiók aljához. Mondjuk gondolom a lapot meg hasonlókat nem vitte volna magával amúgy se mert azon a körön CSAK a 2 venti van a táphoz csatlakoztatva de azért a frász jött rám. Viszont úgy tűnik a Corsair táp tette a dolgát és azonnal tiltott így semmi sem sérült hálég' (kopkopkop faasztal). :) De azért erre kíváncsi lennék h van a tápokban egy ilyen védő automata ami azonnal levágja a mindent és nem engedi h ha vmi leég akkor vigye magával az egész gépet? :) Csak mert egy ilyen védelem tudatában azért nyugodtabban aludnék.

PS: Még a gép újrakapcsolása előtt azzal a lendülettel leszigeteltem az összes szabadon lévő vacak minőségű tápcsatlakozót h ilyen többet ne történhessen még véletlenül se.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#49062) a000


a000
őstag

Sziasztok
Mesterek ehhez a géphez kéne nekem táp:

asrock 775 g31 alaplap
intel p4 c2d8400 cpu
2x2gb ddr2 800mhz ram
fdd
pioneer 215 író
maxtor 320gb 32mb cache vinyó
ati 4350 512 mb vidikari
ház: mercury km93

Mit ajánlotok hozzá? Most egy mercury 400w-os táp van benne, ami úgy néz ki, hogy megdöglött.

(#49063) 14adam válasza Landon (#49061) üzenetére


14adam
addikt

Úgy működik mint othon a biztosíték. Ha mondjuk belepisilsz a konnektorba akkor a relé lekapcsol és így mindenki ép marad (de azért nem kell kipróbálni)

#49062) a000: egy Fsp 350 apn-hez mit szólnál? :) nagyon jó alkatrészekből van összerakva,baromi olcsó és elég halk is ilyen árhoz képest,csak a csatlakozók számát nem túlozták el

[ Szerkesztve ]

(#49064) bartucc válasza hatter (#49054) üzenetére


bartucc
addikt

Nagyon jó kis táp :K

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#49065) Landon válasza 14adam (#49063) üzenetére


Landon
őstag

Pedig épp készültem a gépre.... :) Komolyra fordítva, értem és köszi az infot!

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#49066) a000 válasza 14adam (#49063) üzenetére


a000
őstag

Szia
Nekem mindegy, hogy milyen, csak jó legyen és elég legyenek a csatlakozók, ne kelljen szórakozni vele.ez jó lenne?

[ Szerkesztve ]

(#49067) Chaser válasza Landon (#49061) üzenetére


Chaser
titán

A rövidzárvédelem jótékony hatását tapasztaltad meg. No para, én elég sűrűn megtapasztaltam már:D Kipróbáltam az APN-nél is, hát qrva gyors ;] Legdurvább egy PNF-fel volt, ventit akartam cserélni a működő gépben :B hát sajnos rövidre zártam a 230-as bejövő ágat mikor kezemben volt a táp. Volt egy kis szikra, lekapcsolt a villanyórában egy részleg, de a táp és a gép is megy azóta is :)) én se murdeltam meg:D

szerk: Van még a tápodban túlfesz védelem, túláram védelem és ha minden igaz hővédelem is.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49068) bartucc válasza Chaser (#49067) üzenetére


bartucc
addikt

PNF-nél én is párszor lezároltam. Egyszer még régen a Mercury-t is, aztán hagytam a fenébe, és vettem a PNF-et. (Mercury is túlélte, gép is, de még egyszer nem mertem próbálni)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#49069) vbbb válasza 14adam (#49060) üzenetére


vbbb
őstag

HDZ955FBGIBOX - AMD Phenom II X4 955 BlackEdition, Sok AM3, 3.2GHz, 8MB Total Cache, 125W, Retail
Corsair DDR3 1333MHz 4GB kit
XFX 5850 1GB DDR5 Dual DVI HDMI Display Port Out PCI-E Graphics Card
ASUS M4A89GTD PRO AM3 AMD890GX
1TB Western Digital WD1002FAEX Caviar Black, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 64MB Cache, 8 ms

Minimum 450-es maximum 500-as...meg azt olvastam az FSP tápokról, hogy cincognak a kondik...nem tudom mennyire igaz ez. :U

(#49070) bartucc válasza vbbb (#49069) üzenetére


bartucc
addikt

Corsair VX450, ha modularítás kell HX450(16-20k között), FSP Bluestrom Pro 500W, ha olcsóbb kell Chieftech CTG 500W(12k), ha pedig nagyon halk, Enermax 525 Modu/Pro 82+

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#49071) Dyno válasza bartucc (#49070) üzenetére


Dyno
veterán

425W-os Enermaxok is elegek lennének, ECO80+ is hasonlóan halk, a VX450 meg kicsikét drága a tudásához képest.

(#49072) bartucc válasza vbbb (#49069) üzenetére


bartucc
addikt

Ja, cicogás kimarad, az nem igaz, általában a videokártyákra jellemző, vagy az alul terhelt tápokra, de általánosságban, nem típusfüggő.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#49073) vbbb válasza bartucc (#49072) üzenetére


vbbb
őstag

Köszi ismételten!

(#49074) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Erről valami vélemény?

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49075) bartucc válasza vzsryl (#49074) üzenetére


bartucc
addikt

Belsőről sokat nem látni, de pl a felhasznált Réz nem fogja csökkenteni az árát. A hatásfok se kimagasló, szerintem nem fogja megéri az árát, nem alsó árszinten van pozicionálva, ránézésre.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#49076) Dyno válasza vzsryl (#49074) üzenetére


Dyno
veterán

AcBel elektronika van benne, itt a Lianli nevet kell majd megfizetni, de nálunk ugyse lesz kapható.

(#49077) vzsryl válasza Dyno (#49076) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ok, a bélgyártóra voltam kíváncsi. Honnan jöttél rá?
Amúgy kapható: [link]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49078) bartucc válasza vzsryl (#49077) üzenetére


bartucc
addikt

Vicc ez az ár... :D

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#49079) Dyno válasza vzsryl (#49077) üzenetére


Dyno
veterán

Innen, továbbá a hütőborda profiljából.

(#49080) chuck91


chuck91
tag

Üdv.

Táp vásárlása elött állok , valami olcsó kéne max 12e ft-ig.
Egy alsó tápas V3 házba menne , tehát jó hosszu legyen a 24pines és a 4pines ág is.
Egy E2200 @3.0 Ghz 1.40V 2GB ddr2 800Mhz és egy 9800GT -t kéne ellátnia.

(#49081) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy egy jófajta 560W-os SeaSonic táppal meddig lehet elmenni gép szinten?

Néztem anno a "Mire elég 400W" c szösszenetet, és tetszet, hogy 4870x2-t 400-as tápokról küldték, de jót tesz a tápnak ha ennyire ki van használva? Oké, hogy nem napi 24 órában megy a dolgo, de akkor is.

Droid vetette fel minap, hogy minek nekem 750W-os táp, ha átlagosan felét se eszi a gépem, és nem tudtam igazán jó választ adni, mert tényleg nem tudom. Akik dupláznak általában azért teszik, hogy átlagban sose menjen 50% fölé a terhelés.

A SeaSonic X-szériája nagyon bejövős, de egy passzív megoldást nem mernék bevállalni, úgyhogy a 400-as és 460-as modell élből kihullott...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#49082) whabaky


whabaky
tag

Tiszteletem ismét az Uraknak és Hölgyeknek (már ha vannak itt :DDD )!
Egy korábbi segítségkérésemre való válasszal jutottam el a Corsair-ekhez.
Akkor megállapodtam a 450-es VX-el, de vacilláltam, számoltam és grafikonokat nézegettem, de a gépházam, procihűtőm és egyéb okok miatt a moduláris tápot részesíteném előnyben, még pedig szintén a Corsair 520-as HX-et.

Ebben kérnék tőletek segítséget, hogy véleményetek szerint ez "passzolna"-e a géphez, illetve tapasztalatotok van-e ezzel a táppal kapcsolatban? (mármint az 520-assal :DDD kapcsolatban).

Előre is köszönöm :R
whabaky

szerk: a Raid=Radeon, illetve a GTS várható fogyasztása 150watt körül lesz

szerk 2: már mindegy, azt az infót kaptam, hogy leállították már régen a gyártását :(((

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=whabaky

(#49083) Chaser válasza chuck91 (#49080) üzenetére


Chaser
titán

Kicsivel többért CX400.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49084) MMIX


MMIX
addikt

Corsair CX 430W a Corsair topikban [link]

(#49085) vzsryl válasza MMIX (#49084) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ez Seasonic beles. UL szám: E307858
A CWT beleihez E161451 számozást használ a Corsair.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49086) csibe1


csibe1
addikt

Üdv!

Új tápegység kellene egy ismerősöm gépébe,mert a mostani "300W"-os kodegány szerintem nem igazán biztonságos.
A gép adatai:
CPU: Intel Celeron D 336, 2800 MHz
Alaplap: Asus P5VDC-MX
Ram: 512 MB DDR" 533 MHz

van még egy vinyó,és egy író benne.
Ehhez a konfighoz egy Fsp 350W FSP350-60APN Active PFC 80+
tápot néztem.
A tápot innen venném
5440 Ft-ért + 1990 a posta.
Szerintetek a táp elég lesz,és az ár is rendben van?

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#49087) MMIX válasza vzsryl (#49085) üzenetére


MMIX
addikt

Az E307858 a Corsair saját száma az E161451 meg a CWT saját száma. E307858 van írva az AX 1200W-re is, pedig az meg Flextronics. Nézd meg a lap alján a képet és hasonlítsd össze a CX 430W-rol készült képpel. (CWT DSA)
Ha van még vélemény javaslom a corsair topikot :R

(#49088) Chaser válasza csibe1 (#49086) üzenetére


Chaser
titán

A tá jó lesz, de az ár érdekes, nagkeráron van kb ennyiért, kisker bruttó 7-k-tól kezdődik.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49089) zoli03 válasza bartucc (#49070) üzenetére


zoli03
őstag

Corsair HX450-et hol lehet venni? Én semelyik webshopban sem találtam.

(#49090) csibe1 válasza Chaser (#49088) üzenetére


csibe1
addikt

Igazad van! Az ár nettó,csak nem igazán néztem először.
Majd kiderül akkor mi lesz,mert bruttóban az 6800+2000 a posta az már 8800Ft.
Lehet innen a hardverapróról nézek 350-es FSP-t vagy Deltát esetleg Seasonic-ot ha akad.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#49091) Landon válasza Chaser (#49067) üzenetére


Landon
őstag

Ezeket jó tudni! :B Köszi az infot!

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#49092) Chaser válasza csibe1 (#49090) üzenetére


Chaser
titán

Ha kicsit tudsz várni valszeg belekezdek az APN-ek és chicony hyprok "forgalmazásába", postával együtt olyan 7.7k-ba fognak valszeg kerülni 1 év garral, most nem megy, a nagyker pang ahonnan hoznák :U 400-as van de az jó 1.5k-val drágább, gyakorlatban meg csak 24W-tal erősebb 12V-os ágon, nem éri meg. Ha nem sürge és érdekel írj rám kb 3 hét múlva pm-ben :R

Landon: Szívesen :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49093) molnarpeter válasza zoli03 (#49089) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Befejezték a gyártását tudtommal. De nagyon jó kis táp :)

(#49094) graydragon


graydragon
csendes tag

Egy érdekes jelenséggel találkoztam, ha van ötletetek, tanácsotok, akkor légyszi írjatok.
Kb. 2 hónapja kaptam egy gépet javításra, "nem indul" mennyiségű információval.
Rendben, szokásos eljárás, gépből minden ki, csak alaplap+proci+vga marad. Így sem indult, beraktam egy Corsair tápot, pöccre indult. Mondom megvan a bibi, új táp kell.
Következő nap vettem is egy FSP 350-60APN-t - aktív PFC (előtte egy Codegen 400-as táp volt benne, ami kb 5 évig bírta, passzív PFC-vel).
Gép össze, tulajnak viszem a gépet, 1 napra rá jön a telefon, megint nem megy a gép.
Gép vissza, FSP ki, Corsair be, gép megy, a hibás megint a táp ... érdekes.
FSP vissza boltba, fesz. teszttel jónak tűnik, de srác jófej volt adott egy ugyanolyan FSP-t azonnal.
Gép megint össze, de most a tulajnak nem adtam egyből vissza, mondom tesztelem pár napig, ment rajta mindenfajta benchmark, játék, defrag, etc., szóval nyúztam 3 napig minden fagyás nélkül, az összes hardvert megterhelve benne.
Mondom rendben, megvolnánk, viszem a tulajnak a gépet, de 2 napra rá megint jön a telefon ... hát mondom ilyen nincs.
Cseppet morcosan gép vissza, rutinból FSP ki, Corsair be, pöccre minden ...
Cseppet morcosan táp vissza a boltba, táp menjen a szervízbe, helyette adtak csere tápot, ami szintén 350W-os de valami noname passzív PFC-s.
Cseretáppal kb 1 hónapig ment a gép hiba nélkül mire visszajött az FSP (csere táp is nyúzva volt rendesen). Kérdeztem a boltban a srácokat, hogy mondtak e valamit a szervizesek, de a boltos srácok nem kapnak semmi info-t mit ügyködtek a szervízben. Mondom oksa, a lényeg, hogy átnézték, javították és megvan a táp.
Gyorsan haza, mert a tulaj már szeretné megkapni a végleges gépét, FSP be, bekapcs, ventik pörögnek, ledek világítanak, de BIOS már nem jön be ... gép gyorsan kikapcs.
Kábelek rendben, minden a helyén, gépet újra bekapcsolom, semmi, ... már venti sem forog, viszont a ledes egér és a ledes billentyűzet vibrálva világít! A francba mondom, nehogy elfüstöljön már a gép.
FSP ki, Corsair be, gép megy, grrrrr!
Azonnal vissza a boltba, táp teszt, feszültségek rendben, srácok berakják egy ottani gépbe is, azzal pöccre indul, gép boot-ol egyből.
Mondom ilyen nincs, 2 FSP táp is hibátlan más gépben, viszont a kis régi gyengusz gépben nem működnek. Talán az aktív PFC lenne a gond? De akkor miért csak a tulajnál jön ki alapból? Rossz lenne az elektromos hálózata a tulajnak?

Úgy néz ki jövőhéten ha lehet, akkor kis ráfizetéssel veszek egy másik PSU-t ha megengedik a skacok a boltban, valami noname passzív PFC-set, vagy egy r@tyi codegen-t, még az is iszonyat sokáig bírta a gépben.
Még csak nem is hallottam hasonló problémáról, így ha van valakinek ötlete akkor :R

Ja amúgy a gép konfig:
A 'laplap': ASUS A8NE
CPU: AMD Athlon 64b 3000+
VGA: ATI Radeon X300/X550/X1050 256MB
3db HDD: 2db 80GB-os Maxtor, 1db 160GB-os Samu
RAM-ok: Kingston 2GB DDR (2*512MB + 1*1024MB)
1db DVD olvasó

Clevo P771ZM-G (i7-4770, 32GB Kingston 2133Mhz, GTX 980M 8GB, 500GB Samsung EVO)

(#49095) zoli03 válasza molnarpeter (#49093) üzenetére


zoli03
őstag

Én is úgy tudtam, hogy befejezték, pedig ilyet akartam. Akkor maximum használtan találok, csak ott is elég ritka.

(#49096) Chaser válasza graydragon (#49094) üzenetére


Chaser
titán

2 lehetőség lehet reális, vagy az aktív pfc és a hálózat nem fér össze és ezzel lehet hülyeséget mondtam, de lehet nem, elmondásod szerint nálad OK volt a gép. Másik verzió, szintén valami nem oké a hálózattal és egy idő után a védelmek nem engedik ott indítani a gépet, lehet ezzel is hülyeséget mondtam, viszont ilyet már tapaztaltam, viszont ott 1általán nem indult "védelmes" tápokkal a gép és a hálózat tényleg tré volt mint utóbb kiderült. A mélyvizes topikban talán többet tudnak mondani.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49097) cajn


cajn
tag

Kinek mi a véleménye erről a tápról?
420Watt Chieftec HPC-420-302-DF Aktív PFC
Fontos lenne minnél hamarabb!
Ezt a konfigut elvinné:
CPU: Intel Pentium 4 3.00GHZ húzva 3.4GHZ-re
Alaplap:Asus P4P800-X
Ram: 4x512MB
VGA: Sapphire HD3850 512MB DDR3 256bit AGP
HDD: 1DB maxtor 80gb 1DB samsung 250GB sata
Meghajtó: 1DB LG DVD író 1DB Asus DVD olvasó
CPU Cooler: Cooler Master Jet 4

Előre köszi.

[ Szerkesztve ]

(#49098) graydragon válasza Chaser (#49096) üzenetére


graydragon
csendes tag

Én is valami hasonlóra gyanakszom, olyan mintha a tulajnál szállna el a táp (ingadozna a 230?) és utánna már máshol sem indul el a gép azzal a táppal. Mert míg nállam volt addig ment simán az FSP táp, kivéve mikor már a szervízből hozták vissza ugyanazt a tápot.
Viszont másik gépet még így is elbír naftával ... :(((

Clevo P771ZM-G (i7-4770, 32GB Kingston 2133Mhz, GTX 980M 8GB, 500GB Samsung EVO)

(#49099) 14adam válasza cajn (#49097) üzenetére


14adam
addikt

Tuning nélkül talán elviszi,mert az a táp már baromi régi és csak 216w-t tud leadni,de mivel régi,ezért már kevesebbet. Esetleg ha venni szeretnél akkor egy Fsp 400 apn vagy ghn-t esetleg ha maradnál a Chifinél akkor ctg 400-at ajánlanék

(#49100) elithun


elithun
őstag

Üdv!
Arra volnék kíváncsi, hogy a jelenlegi konfigurációm elbírna-e egy HIS HD4890-es videokártyát?
Konfigurációm:
Alaplap: Gigabyte GA-EP35-DS3P
CPU: C2Q Q6600 @ 2,4Ghz (nem tervezem tuningolni)
RAM: 2db Kingston kvr800d2n6/g2 (2GB/800Mhz)
HDD: Hitachi HDT721032SLA360 (320GB/7200RPM)
Tápegység: Chieftec GPS-450AA-101A (450W)

A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.