Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Melyik overcloker ad valós infot? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) wilby


wilby
csendes tag

Nem tudom, hogy a topic nyitásnak vannak-e szabályai de egy kis gondom volt, szal beírtam.
Az lenne a problémám, hogy az ATI 9200SE kártyámból próbálom kihozni a maximumot, és megnéztem a rage3d tweakert is, meg az omegadriver által ajánlott radlinikert is es teljesen más órajeleket irkálnak ki nekem.
A rage3d szerint a kártyam alap órajele 200/165 az omegas szerint meg 200/300. Akkor most mi van? Es melyiket érdemesebb használni?

[Szerkesztve]

szegényember vízből gőz

(#2) cyberdog


cyberdog
tag

lehett hogy azert van ez mert az egyik a valodi orajelett mutatja a masik meg a ddr-t , ami a valodi mhz duplaja

(#3) wilby


wilby
csendes tag

Lehet... és melyiket érdemesebb használni? Esetleg vkinek tapasztalatok, hogy meddig huzható?


[Szerkesztve]

szegényember vízből gőz

(#4) wilby


wilby
csendes tag

Tesztelgettem a srácot... core 300M Mhz-n is elindul, de a 3dmark teszt vége fele már full szétesik a kép:) Asszem ezen nem kell meglepődni. A Ram olyan 370-ig állítható fel..
Szal 3dmark 2001se-vel 4370 pontot sikerült kihozni, alapba 3750 volt.

szegényember vízből gőz

(#5) zsoltee10 válasza wilby (#1) üzenetére


zsoltee10
addikt

Powerstripet nézted? az a 165 a valódi órajel, a 300 az effektív ddr órajel, viszont annak 333-nak kellene lennie, mert a 9200se órajele 200/333 elvileg. Nézd meg powerstrippel is.

(#6) rudi válasza wilby (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Néztem jópár tweakert, eddig a RiveTuner tűnik a legprofibbank és ha más nem segít akkor BIOS lementés és RADedit.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#7) Asusfan válasza rudi (#6) üzenetére


Asusfan
senior tag

+1 szavazat rivatuner.:DD

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Melyik overcloker ad valós infot? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.