Hirdetés

2019. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-08-29 11:49:17

LOGOUT.hu

Akik hosszú tárva terveznek telefont, azoknak különösen fontos, hogy igényüknek megfelelő készüléket válasszanak, mert több évig is használni fogják. Ennek a topicnak a célja, hogy segítsünk ebben a választásban, rávilágítsunk az esetleges hibákra, vagy lehetőségekre, a javításokra, amik szoftverfrissítéssel jöttek ki és hasonlók. Nincs ez másképp azokkal sem, akik gyakran cserélgetik telefonjaikat.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#34) korpicschess válasza Jim-Y (#31) üzenetére

korpicschess
(PH! kedvence)

NFC-t például mobilos fizetéshez. Fájlátvitelhez, kiegészítőkhöz, amik támogatják.
Azt, hogy hol érdemes, az mindig más, na meg telefon függő is. Ahol nem érdemes az a nagyobb műszaki áruházláncok: Media Markt stb..
Speedshop, GSMline, Partnero, stb, sok kereskedés van pesten, ha gyári garanciával vásárolsz készüléket, akkor igazából mindegy, hogy hol vásárolod meg. Bolti gari meg nem a legjobb, esetleg olyan boltoknál elfogatható, amik nagy múltúak (Speedshop).
:R

Aktuális hirdetésem: Audio Technica AD1000 ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#72) outsiders válasza premete (#71) üzenetére

outsiders
(senior tag)

Partneronál bolti garis ugye? Nekem ez a visszatartó erő :O Vmi gebasz van és akkor kényük-kedvük szerint bánnak velem.

mohotol: köszi a tippet :R

[ Szerkesztve ]

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#76) Psytech válasza outsiders (#75) üzenetére

Psytech
(senior tag)

Partnero-nál úgy működik, hogy a weben feltüntetett áraik azok full doboz, de bolti garancia, ha felhívod őket akkor mondanak egy árat, hogy mennyi az annyi gyári garival.

LG G3 & i4S & BB Z10 & Galaxy Tab 7.7 P6800

(#166) sch_a

sch_a
(PH! addikt)

Atrix 4g már csak 58ezer, az Atrix2 pedig csak 66ezer a PartNero GSM-nél. Remélem igazatok van és tényleg megbízhatóak. :K

(#340) sch_a válasza maggi1886076 (#339) üzenetére

sch_a
(PH! addikt)

PartNero. Az a baj, hogy az nem fekete, hanem fehér.

(#511) G@ben válasza maggi1886076 (#510) üzenetére

G@ben
(PH! addikt)

Az árukeresőn lévő boltokat soroltam csak fel, mivel ott találtam készülékeket. A Partnero árai az eddigi legolcsóbbak, amit eddig láttam. De ha azt mondod, megbízhatóak, akkor megkérdezem, mi van a csomagban.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#529) Psytech válasza G@ben (#528) üzenetére

Psytech
(senior tag)

Egyébként ha nem para a bolti a garancia, akkor a partnero-t ajánlom esetleg, ők elég megbízhatóak és van minden színben.
Viszont a VIP-Phone az csak gyári garival ad el új telefont, szóval ha ők, akkor tőlük nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#536) Psytech válasza G@ben (#534) üzenetére

Psytech
(senior tag)

Független? :F Nem elírtad? Mert így kevésbé tudom értelmezni..
Amúgy partneronak az oldalát nézd meg, náluk is fent van a készülék és utána hívd fel őket, mert a weboldalon bolti garos árak vannak feltüntetve de telefonon adnak gyártói garos árajánlatot is ha érdeklődsz. Egy próbát megér :)

(#1112) kungzi válasza bagaba1 (#1105) üzenetére

kungzi
(PH! kedvence)

hol látsz te ilyet? gondolom a PartNero-ra gondolsz :D

(#1585) atillaahun válasza premete (#1583) üzenetére

atillaahun
(PH! kedvence)

Te honnan tudod, hogy a Partnero GSM oldalán jobb oldalt a bolti garancia: 1 év alatt, a Motorola garancia: 2 év - az bolti és nem gyári garanciát jelent?

[ Szerkesztve ]

(#1772) Rotate válasza Zsolt_72 (#1771) üzenetére

Rotate
(PH! kedvence)

érdekes, gyári garis nem is nagyon van :S

viszont a partnero-nál 40€-val olcsóbb mint nálunk, ez elgondolkodtató lehet :U

(#1774) Rotate válasza Zsolt_72 (#1773) üzenetére

Rotate
(PH! kedvence)

persze, én is :) de partneroról jókat hallani... és itthon is csak boltival tudom venni, szóval fene tudja...

(#1779) Rotate válasza Zsolt_72 (#1776) üzenetére

Rotate
(PH! kedvence)

viszont hallottam olyat, hogy felárért adják gyári garival, tud valaki erről, hogy partnero esetében működik-e?

(#3589) petyaaa6 válasza HuMarc (#3582) üzenetére

petyaaa6
(tag)

Partnero gsm-be vettem 1év teljeskörű garanciával 88e -ért az SL-t.

Nemtudom hogytudod te elfogyasztani a ramjat v belaggoltatni. Nekem hibatlan pedig gyurom rendesen:film,jatek,net minden. Dehat ezert is vettem. Mondjuk ez SL es mostfrissitettem .50-re.

Huawei p6 - perfect for business..and for everything

(#3600) petyaaa6 válasza werszomjas (#3597) üzenetére

petyaaa6
(tag)

A P nemkerul ennyibe :) SL-t vettem 88ert:)
GSMplaza,partnero gsm = ezek jok!

(#3612) petyaaa6 válasza Krisz79 (#3611) üzenetére

petyaaa6
(tag)

Sonyval mibaj?:P
Partnero gsm 10-13ig szombaton nyitva

(#3737) maggi1886076 válasza HuMarc (#3735) üzenetére

maggi1886076
(PH! addikt)

Lg kizárt.zte vodánál nincs és függetlenül sincs.ace2-t sem láttam vodánál.alap szintű felhasználásra kell.telefonálás +GPS, és normálisan akadás mentesen használható legyen.
partnerogsm honlapját nézegetem.gondolom az ott feltüntetett árak a bolti garisak.én már vettem náluk telót igaz gyári garisat.de nem kellett vele élnem.az a lényeg, hogy gyári garis legyen...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#3942) stickermajom

stickermajom
(őstag)

Sziasztok!

Telefont keresek 50-60 ezer forintos árkategóriában. Zenehallgatás, böngészés, gps használat (endomondo sports tracker miatt) és néha-néha pár egyszerűbb játék (Angry Birds és társai, nem a komolyabb 3D-sek) lenne a fő csapásirány használat tekintetében. Windows nem játszik (nem tetszik a felület). Jó lenne, ha még legalább 2 évig tudnám használni ugyanezekre körülbelül.
Új telefonban gondolkozom, eddig kártyafüggetleneket nézegettem, de elvileg decembertől vásárolhatok T-nél meglévő előfizetésre, akkor elgondolkoznék valami 0%-os THM-es dolgon is. (Így egy picit drágább is szóba jöhetne, de 70-nél semmiképp nem költenék összesen többet)
Xperia Sola-t nézegettem eddig Partneronál, de fórum olvasgatás után már nem bízom bennük. Szívesen megnéznék még pár telefont és örülnék valami megbízható beszerzési helynek is.

Előre is köszi!

(#4380) akcsy

akcsy
(tag)

Hali! Tudom már kérdeztem többször, de most már tényleg 2 telefon közül kell választanom...
Az egyik Sony Xperia P a másik a LG Optimus L9... Mindkét teló kb. ugyanabban az árban van azaz az Xperia P-t a PartNeroGSM-től venném (nem tudom, hogy érdemes-e itt venni) ez bolti garival, stb. 65 ezer, persze gondolom 70 körül lenne gyári garival meg hasonlók... Az LG pedig a T-nél lenne vásárolva, ami ugye szintén 70eHuf... Nah és az lenne a kérdésem, hogy most mivel a 2 teló egy árban van, melyiket vásároljam? A Partnero-ról olvastam jót is, rosszat is (viszonr osztálytársam 1 hónapja vett ott Lumiát, meg van velük elégedve) de ti mit gondoltok róla? Az L9-ben az fog meg, hogy elég nagy a kijelzője, viszont a kamerájáról nem mondtak a fórumban jókat, valamint olvastam, hogy még nem is képes a memória kártyára helyezni az alkalmazásokat, ami miatt root-olgatni kell (az nekem sok így még az elején :D )...
Szóval a lényeg, hogy mindkét szinte egy árban van, csak mégis melyik a jobb?:)

Huawei P9 "Inkább azt bánd meg, hogy megpróbáltad és nem jött össze, mint hogy meg sem próbáltad...,,

(#4459) bara17

bara17
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Tudom, hogy már volt ez a téma, de mennyire megbízható a partnero gsm ?

Sony Xperia P-t vennék, és 65 ezer ára, ami elég baráti szerintem....

(#4757) Sanyig4

Sanyig4
(tag)

Dilemma előtt állok, segítsetek dönteni!

Androidos telefont akarok venni, számával.

Amire elsősorban használnám:
- GPS
- Wifi - VOIP

Alapvetően Blade 3 teljesen megfelelne, árban is nagyon vonzó. Viszont telenor miatt sajnos kiesik. (független, esetleg vodás kell)

A Blade 3-on kívül nem sok normális telefont találtam 40-50ezer alatt.
50-60 között lenne pár telefon ami szóbajött:

- Acer Liquid Gallant Duo - 1Gb Ram, 4,3" kijelző, 2 sim (felesleges számomra), 1 év gyártói gar - 54k

- Motorola Atrix 2 - 2 mag, 1Gb Ram, 4,3" kijelző, 1 év bolti gar (PartneroGsm) - 60k

- Sony Xperia Sola - 2mag, csak 512 Ram, csak 3,7", viszont 2év gyártói gar - 60k

Esetleg más?

(#6298) Sanyi.mTs

Sanyi.mTs
(őstag)

nagyjából leszűkítettem 2 versenyzőre a választékot.
most a legnagyobb gondom, h hol vegyem meg, mert mindenképpen gyári garisat akarok (2év mind2nél). az első két boltnál biztosra veszem a gyári garit, a második kettőnél már nem annyira (hiába írják). Azért kellene a segítség, mert ugye nem vagyok a pénztárcám ellensége :DDD
- SAMSUNG s3 mini: speedsop/edigital-110K, nextel-90K, partnero-82K
- SONY xperia P: speedshop-90K, edigital-100K, nextel-75K, partnero-67K

mindenkinek köszi a segítséget és
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek

(#6789) premete válasza HuMarc (#6788) üzenetére

premete
(PH! nagyúr)

Ne kamuzzál, most vettem Atrix2-t, vadiújat, 59 ezerért a PartNeronál:

Motorola ME865 ATRIX 2 Fekete

59 000Ft

A másik, nekem is Atrix2 van, áprilisban 1 éves lesz, semmi baja, még a házán sincs kopás, tok nélkül hordom: előtte a samsung nexus tokban megkopott 2-3 hónap alatt, a gyári, samsung garanciával pedig kitörölhettem a seggemet, azt mondták, azért kopott le a festék, mert folyadékot kapott, és a garanciát megvonták. Persze, a samsung übergagyi, szappantartó anyaga nem sokat ér eleve.
Szóval, szerintem a Part Nero garanciája jobb. mint a gyári kutyaevőké. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6790) nggabi válasza premete (#6789) üzenetére

nggabi
(PH! nagyúr)

a partneronál meg a bevizsgálásig se jutnál el, az szted jobb? :U

"szenyor dzsíííí" sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ S7 EDGE Gold "árány tesó"

(#6799) nggabi válasza premete (#6794) üzenetére

nggabi
(PH! nagyúr)

tudjuk, mondtad már párszor. csak az új részre, a partnerosra válaszoltam.

"szenyor dzsíííí" sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ S7 EDGE Gold "árány tesó"

(#10326) geckowize

geckowize
(őstag)

Hello, melyek azok azok.a boltok amelyek.megbizhatok es gyari garival adnak telefont? Partnero GSMrol.eleg rossz tapasztalatokat hallottam...

Régi rendszerbeli Hardverapró pirospontjaim: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=geckowize

(#11016) Mottie válasza iLux (#11001) üzenetére

Mottie
(PH! addikt)

Xperia V, újonnan 99k partnerogsm-nél, IP57-es.

Be Victorious!

(#11539) w333 válasza Tarill (#11536) üzenetére

w333
(Jómunkásember)

Szerintem nincs semmi gond a Bolti garanciával :N én eddig semmi rosszat nem hallottam róluk sőt a páromnak a telefonját (Xperia Go) a "PartneroGsm"-ból vettem mert nagyon korrekt bolt :R
De szerintem a VipPhone is nagyon :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi8 & Redmi Note 5

(#11573) micuri válasza w333 (#11568) üzenetére

micuri
(újonc)

Sajnos az xperia U ''átlátszó'' csíkja sehogysem tetszik. Éppen ezért engedek a kijelzőből....kezd a go lenni a befutó! :)
Két boltot néztem a gora: ujgsm (60e 2 év garival - 1+1 HU), partnerogsm 53e (ez bolti 1 évnek tűnik), viszont itt megjeleníti a sony 2 évét is, de nincs ár. Erről tudtok mondani valamit?
A Vipphone oldalán csak feketét láttam. Ettől még lehet náluk sárga? Rendelés szóba jöhet?

(#11574) w333 válasza Murloc (#11571) üzenetére

w333
(Jómunkásember)

Pl. arra hogy a telefon nagyon jól össze van rakva, erős intel atom 1.6 ghz processzor (ezekben is ugyanez van : Link ) 1GB/Ram, Full HD videó, és 2 év garancia (nincs szerviz így mindig új telefont adnak ) :R

(#11573) micuri :

PartneroGsm nagyon korrekt bolt én is onnan vettem és igen 1év gari :K
Feketét nem szabad venni csak Fehéret vagy Sárgát én Fehéret vettem :R

[ Szerkesztve ]

(#11581) Tarill

Tarill
(őstag)

szóval azt mondjátok h ez a partnerogsm megbízható oldal? Mert akk rendelnék tőlük egy xperia p-t 65e ért

(#11602) Tarill

Tarill
(őstag)

szóval akkor merjek ebből a partnerogsmből rendelni?

(#13129) w333 válasza milanmylo (#13128) üzenetére

w333
(Jómunkásember)

Én még nem, viszont a PartNero GSM megbízható :K

(#13657) SPeti1984

SPeti1984
(senior tag)

Motorola Atrix 2 telefont melyik boltból érdemesebb venni szerintetek?

-XXL GSM 56.900 Ft
-Partnerogsm 56.000 Ft
-GSM Line 53.890 Ft
-GSM Home 53.890 Ft
-GSM-Online 53.890 Ft

[ Szerkesztve ]

(#13658) ADAM1337 válasza SPeti1984 (#13657) üzenetére

ADAM1337
(PH! nagyúr)

Ahol nem bolti garancia van, a partnerora zack fórumtárs tud kedvezményt adni.

(#13685) Kreash válasza ADAM1337 (#13658) üzenetére

Kreash
(fanatikus tag)

Partnerogsm ben nem milyen gari van?

(#14015) VD válasza pinnacle (#14013) üzenetére

VD
(őstag)

Első körben tresh fórumtárs véleményét osztom.

Második körben, talán az egyetlen megbízható és korrekt GSM bolt, a Partnero GSM.

Az AUDI az a Volkswagen ami BMW akar lenni!

(#14026) pinnacle válasza tresh (#14014) üzenetére

pinnacle
(PH! kedvence)

Köszi tresh, VD! B-TEL, neXtel, PartNero GSM-ről olvastam. Utóbbinak lehetne kicsit informatívabb a honlapja, érdekes módon nincs fent az Árukeresőn, Árgépen, de nem volt vele probléma.

(#16503) mikersz1

mikersz1
(senior tag)

Partnero gsm bolt megbízható hely? Edigitalt dicsérték nagyon. Esetleg más bolt?

Nokia Lumia 520 black

(#16682) mikersz1 válasza kelekyle (#16681) üzenetére

mikersz1
(senior tag)

Partnero gsm-től venném, ahogy sokan tették az itt fórumozók.
Ed3r_X_ : Partnero gsm: atrix 2: 54.000 ft
T-mobile: grand x in: 62.000 ft

Az újabb droid előny, mivel tovább lesz rá frissítés, én meg nem fogom lecserélni 3 éven belül a telefont.

Nokia Lumia 520 black

(#16742) premete válasza Phoenixy (#16740) üzenetére

premete
(PH! nagyúr)

Atrix 2-t kapna 54 ezerért a partneronál, az azért jóval jobb.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#16744) Ed3r_X_ válasza premete (#16742) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Épp az előző oldalon volt egy rossz tapasztalat Partnero-val kapcsolatban. :( Eddig csak jókat halottam róla, de most kissé megrendültem. De ettől függetlenül még jó választás lehet az Atrix 2 is, akkor arra is mehet a +1 :)

Vagy Xperia P, S Advance ugye :)

"The best things in life aren't things"

(#16800) jeni válasza Mr.Wiking (#16799) üzenetére

jeni
(PH! félisten)

a GSMline ? GSMHome? ezek?
a PartNero GSM-t boltot meg nem dicsérik,legalábbis több fórumban írták

XFX Pro 650W & Seasonic Prime Ultra 550 W Gold eladóak.

(#17065) Ed3r_X_ válasza jeni (#17063) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Használt HOX, 4X ennyiért, bolti garisat Partneronál kapsz 82-ért (LG 4X HD)

(#17482) maggi1886076 válasza Peld (#17480) üzenetére

maggi1886076
(PH! addikt)

xxl gsm, speedshop, partnero gsm

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#17864) Bkrisz9 válasza HuMarc (#17862) üzenetére

Bkrisz9
(őstag)

nem szándékozok most telefont venni (nyáron majd közepe felé) de itt hardveraprón láttam xperia v-t 82.000 ért(ugye bolti gari, partnero gsm asszem) :o szerintem ez nem rossz ár érte amit halottam róla :D vélemény?:D

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#17979) Ed3r_X_ válasza jooker82 (#17969) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Igen, Partnero, ami még mindig egy GSM bolt, nem hivatalos garanciával.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.