Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • stratova

    veterán

    Érdekes dolog ez a márkafüggőség, nálunk a családban elég szerteágazó (pedig ált. beleszólok a mobilvételbe): Sagem my v55(haldoklik szegény), Samsung x450, SE K700i, Nokia 3310(ennél 3-ból egy máig használatban), 3110c, 6233, N73.
    Ha csak symbian miatt vennék telefont szemeznék még az LG KS10-zel is.

  • stratova

    veterán

    válasz kia3 #1723 üzenetére

    Hasonló kérdés foglalkoztatott engem is. Decemberben vettem a szoban forgó (fekete nem ME-ként árult) telót az említett boltban 60k-ért. Az furcsa csak, hogy a dobozva rá van ragasztva egy cédula amire azt írták"A doboz MU-24 memótiakártyát és HS-20 headsetet nem tartalmaz!" ellenben a dobozra ME-van írva.
    A product code alapján (nem szokásom átírogatni) 4.0750.31.2.1-as szoft. megy rá, még nem tettem fel.
    A csomagban HS-23 füles, töltő, adatkábel, a teló és kézikönyvek lapultak nomeg persze 1 éves garlevél.
    Lehetett kapni minden tekintetben ME-t is borsosabb áron. Szerintem ez pár extrától megfosztott ME, mert a C felett nem multimédia hanem hangjegy=zene gomb van. Ez annyiban hátrány a simához képest, hogy ME rövid megnyomásra csak zenelejátszót hosszan nyomva pedig rádiót tud megnyitni a C feletti hangjegy gombbal, míg ha ez (sima telónál) multimédia gomb akkor több multimédia alk. állítható be és választható ki vele.
    Viszont mind2 készülékben teljesen testre szabhatóak az aktív készenlét alkalmazásai (felső ikonsor 6 db ikon) és a főmenüben az opciók, kamera gomb is (a hívás és a letétel gomb felettiek), így én nem problémáztam sokat rajta (és örülök, hogy fekete).

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés