Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • sebaska

    csendes tag

    Sziasztok.Samsung galaxy gio és lg optimus chic/one közt vacilálok.Volt már optimus one om,nem rossz,nem is porosodott csak valószinű az én hibámból(root rom csere stb)érte valami,és ha nemvolt tökéletes pl 50-55 db es a gsm jelem akkor néha kaptam nemfogadott hivást.Mind egy ezzel csak azt akartam hogy félek az optimus októl,bár még nemnagyon olvastam hogy másnak is lett ilyen gondja az optimusával...Tehát ram ban a chic például jobb mint a gio a proci meg a gio ban lehet olyan mint egy felhúzott 600 mhz es,tehát annyival nem gyorsabb,viszont képet meg videót az lg tán jobbat készit,sorolhatnám hogy miket veszek figyelembe...Engem az érdekelne hogy mivel pixelben a chic/one és a gio kijelzőileg megegyezik,mégis melyiknek szebb a kijelzője,kontrasztosabb pl,nincs lehetőségem egymás mellé tenni a két készüléket,akkor én is megtudnám állapitani.Valaki aki látott e két készüléket egymás mellett az osztja már meg velem,mert ez dönti nálam el!Köszönöm!(Ytuben nem lehet ezt összehasonlitani,ACE-t meg nem preferálom,hiába a 3.5" a Gio nak szebb lehet a képe a pixel-méret arány miatt)

    Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

  • sebaska

    csendes tag

    Sziasztok,tapasztalatból mondom,ha valaki az lg optimus one,és a samsung galaxy gio közt vacilál,annak az lgt ajánlanám.A gio előtt ilyenem volt,akku birja úgy vagy jobban mint a gio,hangja szerintem jobb az lg nek,a képe is,ugyanannyi a pixel,mégis az lg nek szerintem szebb a képe,nagyobb a fényerő a szinek élénkebbek,simább a kijelző képe.Összeszerelésben is van olyan az lg,csak robusztusabb,nem annyira habkönnyű,meg a kijelző nekem annyira érzékeny,a gio nál,néha zavaró,ennyire nemkellene!(szerintem)Árban kb egyformák,a sebesség se annyira érezhető a gionál,tehát én optimus one-t ajánlom,annak aki e két készülék közt szeretne választani.

    Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

  • sebaska

    csendes tag

    Sziasztok,szerintem az lg optimus one jobb mint az ace,meg a gio,mivel volt one-om,meg most van giom.A one nak jobb volt a kijelzője,nem annyira,nekem már túlságosan érzékeny mint a gio nak,de viszont simább a kép,és világosabb,erősebbek a szinek,akkor etudom képzelni az ace nek a 3.5" kijelzőjét 320x480 on,akku ban is volt olyan a one,összeszerelés vagy még jobb,a procit meg nem annyival érzem gyorsabbnak mint a one-é volt,de ott dupla annyi a ram,szóval a gio és ace al szemben a one szerintem jobb vétel,én is el szeretném andi a giot és veszek megint onet!

    [ Szerkesztve ]

    Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

  • sebaska

    csendes tag

    Ace em nem volt,nem is lesz,mikor kevesebb pépzből birok venni one-t,a gio tól jobban megéri.A YT on van video az ace és a one ról egymás mellett,látszik hogy fényesebb a kijelző és a one on ami fehér az fehérebb mint a gion,ás a videóból látszik hogy az ace kijelzőjétől is,neeem rossz ez az lg,úgylátszik számolni kell vele okostelefon fronton is.A one porosodása a kijelző alatt,azt én nemtapasztaltam,annyi hogy soft buhera után a telefonálási képességei romlottak,ezért el kellett adnom sajnos,de ez egyedi szerintem...

    [ Szerkesztve ]

    Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

  • sebaska

    csendes tag

    A chic et nem láttam élőben,az ace nek,igen 5mpx van vaku val,de a chic nek is 5mpx,viszont több ram,divx,ami igen is fontos,a gio például nem visz olyan filmet amit a one simán..tehát olyan hogy vaku meg gorilla,meg proci,ami nem annyival gyorsabb szerintem,hogy emliteni kelljen,szóval nem lehet kijelenteni hogy abszolutt jobban megéri venni egy acet,a kijelzőben szerintem megeszi az ace-t,olcsóbb a one,szóval olyan 1:1 szerintem.A kijelző minősége lényegesebb mint egy vaku.

    [ Szerkesztve ]

    Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

  • sebaska

    csendes tag

    van,tettem is fel divx lejátszót a gio ra,és igy mondom hogy jobban szakadás mentesebben vitte a one,egy szép állapotu defyt használtan sokkal jobban megéri venni mint egy új acet.Egy árban van igy a kettő.Van hely ahol annyi egy új ace,mint ahogy használtan tudok galaxy s-t.

    [ Szerkesztve ]

    Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

  • sebaska

    csendes tag

    De jó az hogy ekkora felbontásnak nem nagyobb a kijelző,mért kell 3.5" ilyen felbontásra,nem kell.ezért jobb a kijelzője az lg nek.Nagyobb kijelzős telefont mint 3.2" én ekkora felbontással nem vennék,a kam meg nem jobb az ace nak mint a chic nek,annyi hogy van vaku.

    Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

  • sebaska

    csendes tag

    Ha összesitjük,akkor a chic holtversenyben van az ace el,árban nem,mivel az ace még új,de attól még nem biztos hogy megkell venni ennyiért,ezért a pénzért újonan lehet venni chic et,ami kb nem rosszabb,és még marad is pénz.Az más hogy kinek milyen az izlése,de a tények makacs dolgok.Nem szeretnék vitát generálni senkivel,de ne magasztaljunk már fel egy modellt,másikat meg nem nagyon emlitjük,ha valaki tanácsot kér telefon vásárlásra.

    Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

  • sebaska

    csendes tag

    Sziasztok,Lg optimus black,és optimus sol között vacilálok,vagy esetleg SE neo.Legjobban a sol jön be,viszont élőben nem láttam.Valaki a fórumozók közül használt e már sol-t,vagy valakinek van e tapasztalata ezzel a készülékkel?Köszönöm.

    Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

  • sebaska

    csendes tag

    Sziasztok,lg optimus black,xperia neo,és nexus s(slcd),ezek közül melyiknek van szerintetek a legszebb,leg melegebb szineket produkáló kijelzője?Az én véleményem videók alapján,hogy az lg nek van,élőben nem láttam őket,de szerintem,ahogy black vs neo videóból kinéztem a black megette a neót,annak olyan kimosott szinei voltak az lg mellett.E három telefon közül szeretnék venni egyet,a kijelző szinei az egyik legfontosabb ami dönt.Valaki esetleg élőben látta már mindhárom telefont,és mik a tapasztalatai?Köszönöm

    Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

  • sebaska

    csendes tag

    Sziasztok
    Samsung galaxy s plus és sony ericsson xperia pro közt vacilálok.A samu majdnem mindenben jobban tetszik,árban is csak kicsivel drágább a samsung,de a sonye ra bevan igérve az ics.Szerintetek melyik mellett érdemes dönteni?Nem ide tartozik de van e jogom telefont eladni,ha szolgáltatótól veszem 6 rátára két év hűséggel,és még a ráták nincsenek kifizetve?

    Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

  • sebaska

    csendes tag

    Sziasztok
    Samsung nexus s(sclcd),lg optimus black,se xperia neo vagy pro közt szeretnék választani,mind három-négy modellre talán meglessz az ics,ami nekem fontos,de filmnézés,a kijelző minősége,az erős mély szinek ami nekem fontos.A black kijelzője videókról jobb mint az általam irt konkurenseké,báris nekem,de cpu és gpu tekintetében viszont a nexus s,és a se is jobb mint az lg,legalább is igy tudom.Légyszives ha valakinek van tapasztalata e készülékekről,az segitsen,sajnos nincs módom összehasonlitani őket élőben.Az xperiák kijelzőjén milyenek a szinek,csak videókon nem annyira erőteljesek a szinek mint pl az lg nek,vagy élőben is kicsit lájtosabbak?Köszönöm.

    Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

  • sebaska

    csendes tag

    válasz B1T3 #34039 üzenetére

    Ha nekem van cimezve az irásod,akkor azt kell hogy mondjam hogy egyáltalán nem játszom telefonnal,inkább filmet nézek,azért is lenne fontos hogy a filmek ne akadozzanak,a kijelző meg talán még fontosabb nekem mint akár mi más,mert ha az xperia pro erősebb cpu gpu ban,de a kijelzője nemtetszik,mert nem erősek a szinei,akkor hiába nálam az erő,nemtudnék megbékélni vele.Talán a nexus s nek is jobban tetszenek a szinei,mint a se nak,az ereje is meghaladja szerintem mint a se-t,mint az lg-t.Neeemtudom nagyon nem tudok dönteni.

    Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

Aktív témák

Hirdetés