Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • krokk

    senior tag

    válasz aggleány #30449 üzenetére

    na igen, a galaxy mini az olyan alsó kategória még ha nem is kínai :)
    hát a gio az nagyon nem fogott meg, de tény, hogy jó telefon. de használhattam próbálgattam nem jött át valahogy... az x10 mini pro-t jobb érzés volt kezelni, kézbe fogni :)
    még rágom rajta picit magam :)

    the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

  • j.bravo

    addikt

    válasz aggleány #30449 üzenetére

    A Gio-t mondjuk csak pár percre próbáltam boltban, valóban nem volt rossz. A páromnak LG P500-a van, más néven Optimus One, azt azért próbálgattam, és bár az elődje, a gt540 kinézetre szerintem szebb volt, a p500 szerintem elég jó kis telefon. Többek között a p500-as tapasztalatok is vezettek a "keeeell nekem okostelefon, keeeeell" érzéshez. A kijelző érzékenysége jó, felbontása is oké, sebessége is bírható ha nem egy mobil erőgépről állsz át.
    Persze ha jól emlékszem, a Gio kicsit erősebb, na meg szebb is talán.

    A Nexus S egyébként szűk egy hét után bejön, bár fura hogy nincs rajta semmilyen alkalmazás, amiket a többi telóra rápakolnak a gyártók. Persze jó is valahol, hogy magam válogathatom ki (a logoutodat olvasom, hasznos! :R ) Néha meg tud akadni, pl ha lekérem a futó alkalmazások listáját, de amúgy általában, alapból tényleg gyors. Azért néha bevillan hogy nem lett-e volna elég egy Gio vagy Xperia mini. De elhessegetem :)

    Whatever.

Aktív témák

Hirdetés