Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Moyder


Moyder
aktív tag

Naszóval összejött egy kis pénzem és elhatároztam hogy veszek egy új házat, de nem tudom melyiket vegyem! Kinéztem az Antec PlusView 1000 AMG-t, a CHIEFTEC DX-01BD-U-t és a CASETEK CK-1018-at! Ami a leginkább tetszik az az antec már a plexis oldallap miatt is, a caseteknek viszont aztmondják jó a szellőzés a 7 venti miatt! A chieftec házikó volt amit először megpillantottam és beleszertettem, az antec csak azért jött a képbe mert majdnem ugyan olyan és még plexi is van rajta! Kinek milyen tapasztalatai vannak ezekkel a házakkal? Ki melyiket ajánlja? Tudom hogy volt már ezekről a házakról szó a különböző topicokban, el is olvastam a legtöbbet de mégse jutottam döntésre, ezért kérem a segitségeteket!!


üdv Moyder!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#2) TexT-BoY válasza Moyder (#1) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ANTECET ajánlom:DDDD


nagyonjó... szép meg minden:)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3) greyrat


greyrat
csendes tag

nekem antec házam van (sonata), teljesen cool. a többi kettőről nem tok semmit. az antec csendes :DD

'' ettől a sok tartósitótól, amit nap mint nap megeszek, már kezdedem azt hini , hogy ebben a testben fogok reinkarnálódni'' by R.Á.

(#4) Moyder válasza TexT-BoY (#2) üzenetére


Moyder
aktív tag

neked olyan van ugye? hány venti megy bele? szerinted jobb mint a chieftec?

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#5) exitwindows válasza Moyder (#1) üzenetére


exitwindows
csendes tag

Egy szavazat a Chieftec-nek. A Black Hawk (volt itt cikk is) is olyanban van. Könnyen és szépen szerelhető, masszív, csini, na :) az egyetlen gond, hogy nem teljesen fekete, Antec asszem piano black.

Jézus megváltoztatta az életed. Kívánod menteni a változásokat?

(#6) TexT-BoY válasza Moyder (#4) üzenetére


TexT-BoY
addikt

jobb:) bár relativ:)
az anteckhoz van hordótáska... 5db venti fér bele és az elsők elött van szűrő:) az enyém az szétvan barmolva és csak 4db 8as 1db 12es venti megy bele:)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#7) TexT-BoY válasza exitwindows (#5) üzenetére


TexT-BoY
addikt

az ANtec AMG szinű.... Antec Metalik Grey

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#8) Moyder


Moyder
aktív tag

akkor eddig ANTEC CHIEFTEC 2:1

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#9) alázógyík válasza Moyder (#8) üzenetére


alázógyík
őstag

+1 a Chieftecnek,mert a tápjuk amúgy eszméletlen jó!:)

(#10) Moyder válasza TexT-BoY (#7) üzenetére


Moyder
aktív tag

nem tudom hogy neked milyen szinű cd-rom jaid vannak, de nem néznének ki hülyén abban a metál szürkében a fekete cuccok?

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#11) Moyder


Moyder
aktív tag

senkinek nincs casetekje?

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#12) TexT-BoY válasza Moyder (#10) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ajtós:) leht hogy hülyén néznek ki ... SŐT

akkor ha fekete +1szav a CSiftek

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#13) Moyder válasza TexT-BoY (#12) üzenetére


Moyder
aktív tag

montad hogy tudsz szerezni antecet!! mennyié? küldené egy mailt!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#14) petyax válasza Moyder (#1) üzenetére


petyax
aktív tag

7 Venti ne vicceljünk már. Nekem ANtec Sonata van 1db házventivel és szinte kihül a barton 2500+ @ 3200+ -on. Minek az a sok venti? :))
Alapon 40fok max. terkelve 46fok... Ja Zalman ALCU val (1400RPM-en)

(#15) tildy


tildy
nagyúr

Én ezt fogok venni azthiszem:
Compucase 6A21B légtölcsérrel!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) Moyder válasza tildy (#15) üzenetére


Moyder
aktív tag

nekem ez annyira nem tettszik!!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#17) Moyder válasza petyax (#14) üzenetére


Moyder
aktív tag

7 ventihely!!! nem mondtam hogy veszek bele 7 ventit!!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#18) petyax válasza Moyder (#17) üzenetére


petyax
aktív tag

Elhiszem, de miért jó ha van 7 ventihely amikor 1 is bőven elég :) De lehet, hogy megnyugtató nem tudom... :))

(#19) tildy válasza Moyder (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

És ez?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20) Moyder válasza tildy (#19) üzenetére


Moyder
aktív tag

Ez is Compucase nem? Annyira nem tetszik!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#21) Moyder válasza petyax (#18) üzenetére


Moyder
aktív tag

ajánlom figyelmedbe!! [L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=222[/L]

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#22) tildy válasza Moyder (#20) üzenetére


tildy
nagyúr

Jó csak ötlet volt.Nekem meg a chief bumfordiása nem jön be:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) Moyder válasza tildy (#22) üzenetére


Moyder
aktív tag

kinek ez kinek az!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#24) bug399


bug399
csendes tag

Chieftek, már a táp miatt is!

Commodore 64

(#25) Moyder válasza bug399 (#24) üzenetére


Moyder
aktív tag

táp nélküli verzió!!!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#26) fügike


fügike
senior tag

Chieftek! Mert megérdemled!:D:DDD:DD

Boci-boci tarka!:D

(#27) Moyder


Moyder
aktív tag

akkor eddig 4:2 a chieftec javára!!!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#28) Viktor77


Viktor77
titán

Egyértelműen Casetek.

Olcsóbb, és SEMMIVEL nem rosszab a Chieftech-nél. Fizukor én is ilyet veszek, meg nem fizetem a márkát!

Te is jól gondold meg.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29) Moyder válasza Viktor77 (#28) üzenetére


Moyder
aktív tag

gondolom csak azt mondják a casetek ajtaj nagyon gyenge és törékeny, meghogy kicsit ronda a műanyag amo borítja az elejét!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#30) Viktor77 válasza Moyder (#29) üzenetére


Viktor77
titán

Vigyázni kell rá, a műanyag meg ugye, izlések és pofonok! :) Nekem tetszik!

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31) joey7


joey7
őstag


Nekem egy Codegen serverházam van, persze Chieftec táppal nem Codegennel.
1 éve vettem 8k-ért. :D :C
Nemsokára lecserélem,de nem azért mert nem jó.hanem mert az asszonynak is kéne egy masina;neki adom ezt a házikót,magamnak meg veszek egy Chieftec Dragon házat. :P

(#32) Moyder


Moyder
aktív tag

a chieftec vezet! de még mindíg nem tom melyik legyen! a héten elmegyek és megnézem mindkét házat élőben!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#33) edward2


edward2
addikt

Én casetek 1018-2Bt vettem és nagyon tetszik első benyomásra még nem szereltem bele minden cuccot de egy vinyoval ki tudtam probálni a sines rögzitést és nagyon gyorsan lehet ki-be pakolni a vinyokat.kicsit nehéz de ennyit megér. :))

[Szerkesztve]

(#34) engusz válasza Moyder (#1) üzenetére


engusz
veterán

Nekem Chieftec DX-01BD-U-m van. Teljesen rendben van az egész ház. Az Antec jobbnak tűnik, a plexi oldallap és a porszűrő miatt. Casatek is jó lehet, bár azt annyira nem nézegettem meg, mert nekem nem felelt meg.

Ha jól rémlik, akkor az Antec drágább, mint a Chieftec. Ha nem sajnálod rá a pénzt, akkor Antec.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#35) Gorneck válasza Moyder (#21) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem is ez van! Facca! Ők készítik a tt xaser házak vázát!

Gorneck#1239

(#36) Gorneck válasza Viktor77 (#28) üzenetére


Gorneck
titán

Melliket? 1020as? Nekem ez van [L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=222[/L] és csak ajánlani tudom! Belső képek meg az ic7 topicban!

Gorneck#1239

(#37) Cruz


Cruz
aktív tag

Bizony!
Lelkes rajongó és tulaj a casetek ck 1018 1b mellett. Az ajtaja nem gyenge, legalábbis szőnyeget nem szárítok rajta. cd kiadó nyílás felül, gépindítás klaviról.
Együgyűen fekete, belül tengernyi hely=fentről a cd-audi kábel nem ér le a hangkártyához :F, mondhatni tökéletes. Nehéz, de leglább asszony nem borítja fel a porszívóval :)

Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

(#38) Terminus_


Terminus_
aktív tag

CK-1018-2B-t most sehol sem talaltám. Tudtok valami üzletet, ahol lehet most kapni? Bocs, ha kicsit off voltam.

És, hogy a témához is hozzászóljak múlt héten egy boltban szétszedettem egy chieftech-et meg egy casetek-et és egyértelműen a casetek mellett döntöttem. Csak akkor nem vettem meg és most nincs. :(



[Szerkesztve]

-

(#39) TheVeryGuest válasza Moyder (#29) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Én eddig kétszer törtem le az ajtót. De visszaragasztottam pillragasztóval. :o

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#40) Davevagyok


Davevagyok
tag

Egy pötty chieftec-re. Ugye mindenki tudja, hogy ezt így írják s nem chieftek-nek meg nem chieftech-nek:) Pro: 17e, közelebb van a feketéhez, Chieftec(:)), Antec ventik nem túl halkak, a plexi elég csicsás (bordázott). Kontra: ugyanezek Antec szemszögből:) Amúgy Chief.-hez is lehet plexit kapni 7 körül, így pedig ugyanannyi mint az Antec, s még megmarad egy oldallapod is (eladni, kísérletezgetni stb.) Chief rulz! :P

Dave

(#41) Moyder


Moyder
aktív tag

kössz mindenkinek!! valszeg a héten még közelbbről megnézek egy Chieftecet meg egy antecet felületesebben!! A casetek kiesett mert tul nehéz és ugy a lanpartykra nem akarok úgy menni hogy leszakad a vállam amira odaérek!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#42) F7 válasza Moyder (#41) üzenetére


F7
tag

Antechez kapsz most hordozó táskát, jól jöhet az lanpartyra :)

Fickó! Fekszessz!

(#43) 666 válasza Terminus_ (#38) üzenetére


666
tag

jaja, kékállatban van, és is ott vettem. ja és +1 szavazat a Casetek CK-1018-2B-s verziójának... ha még van esélye...

[Szerkesztve]

http://www.shocktogon.com // Counter-Strike szerverhoszting // ez egy reklám volt

(#44) Viktor77 válasza Gorneck (#36) üzenetére


Viktor77
titán

Nem 1020-ast, hanem olyat mint a tiéd, 1018-ast. A képeket láttam, tetszik a ház na! :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45) Moyder válasza engusz (#34) üzenetére


Moyder
aktív tag

teljesen döntésképtelen vagyok, lehet hogyha majd közelebbről is megtekintem a házakat akkor majd......! Az antec ha jó néztem semmivel nem tud többet csak van rajta egy plexi! Az antecben gyárilag csak 2venti van míg a chieftecben ha jól tom 4! ja és ahogy az előbb itt már ha vki mondta volna ha a chieftechez veszek egy gyári plexis oldallapot akkor ugyan ott járok mint az antec csak 2-vel tőbb házventi!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#46) quigon válasza Moyder (#41) üzenetére


quigon
tag

Még egy szavazat a Casetek-re.Én is ezzel járok lanra,nem gond a súlya.

[Szerkesztve]

(#47) tkesy


tkesy
őstag

+ egy szavazat a Casetek 1018-ra....

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#48) bumper válasza Moyder (#45) üzenetére


bumper
senior tag

Ha ez számít valamit: nekem külsőre a Chieftek nagyon(!)nem tetszik, és a Casetek sem jön be.
Az Antec-re még mondanám, hogy ''csinos''
:)


UI: az oldalplexi miéert fontos? :F
Én úgy érzem, hogy ez egy olyan sznob dolog, ami csak arra jó, hogy rögtön meglássa az ember fia, hogy milyen baró cucc figyel a géped-ben.
Esetleg még divat mánia, hogy bíbí :t nekem plexis a házam ?

[Szerkesztve]

(#49) Slax


Slax
senior tag

Üdv.
Még egy pont a Casetek 1018-ra:DD.Én már arra gyűjtök.:C

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#50) Moyder válasza bumper (#48) üzenetére


Moyder
aktív tag

A hozzászólásod utolsó 3 sora majdnem így van ahogy mondod!! Nekem tetszik a plexi és jó látni hogy mi és hol meg.................!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.