Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Melyik geforce 4 márka a legjobb??? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Pc Monster


Pc Monster
tag

INNO3D, ABIT, ASUS, MSI vagy más????

(#2) Szeke válasza Pc Monster (#1) üzenetére


Szeke
senior tag

Túl általános a kérdés. Mire kell? Tuning vagy a megbízhatóság, vagy az ár a legfontosabb? Design, szoftverkörítés, csatlakozók számítanak-e? Okosabb kérdéseket plz....

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#3) Pc Monster válasza Szeke (#2) üzenetére


Pc Monster
tag

Megbizhatoság.

(#4) Mazlee válasza Pc Monster (#3) üzenetére


Mazlee
aktív tag

MSI nekem nagyon bevált. én arra szavaznék

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#5) Pc Monster válasza Mazlee (#4) üzenetére


Pc Monster
tag

a haveromnak 2 fuccsolt be msi-ből. miota van meg?

(#6) Mazlee


Mazlee
aktív tag

hmm végül is nemrég óta. nincs fél éves.

mitől fuccsolt be?

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#7) kalcika


kalcika
tag

ASUS az etalon, MSI is király. Mindkettő jó választás, annak ellenére, hogy az utóbbi nálunk, hangsúlyozom: nálunk!!! valamiért nem annyira népszerű, mint megérdemelné.

Challenge my brute: http://mo-kei.mybrute.com/

(#8) Egon válasza Pc Monster (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Szerintem kb. ebben a sorrendben jönnek: Leadtek, Asus, Gainward, MSI, Abit, Inno3D (amit kihagytam, azt ritkábban lehet nálunk kapni).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#9) Pc Monster válasza Mazlee (#6) üzenetére


Pc Monster
tag

foggalmam sincs de amikor játszot tobbszor pikszeles lett a képernyő és 10 másodpercre
lefagyott hásiknál meg csak bese kapcsolodott a monitor most asus van neki

(#10) Rox


Rox
tag

csak hogy folytassuk a hagyományokat: hátazati!

(#11) kalcika válasza Rox (#10) üzenetére


kalcika
tag

Gratulálok, az ilyen intelligens hozzászólásokra hatalmas szükség van! Én vagyok a hülye, hogy reagálok... :(

Challenge my brute: http://mo-kei.mybrute.com/

(#12) sequator


sequator
senior tag

az inno3d az biztos nem a legjobb, nekem 3 hó alatt lehalt a hűtő-ventillátora:)) )

Sautia

sequator

(#13) Pc Monster válasza sequator (#12) üzenetére


Pc Monster
tag

ok

(#14) SYZYGY


SYZYGY
tag

Ha nem számít a lóvé, akkor a gainward-dal is számolj, jó cuccaik vannak, jól huzhatóak! Az Innot nem ajánlom, nekem az van, de most a melegben az órajeleket a gyári alá kellett állitanom, hogy normálisan menjen.

''A hullák olyanok, mint Te vagy én, csak halottak.''

(#15) Rox


Rox
tag

Inno 3d - olcsó, de az átlagnál jobb!

(#16) pintyesz


pintyesz
senior tag

Nekem az alábbi karim van,ABIT-ék rakták össze!
Kifogástalanul műxik,pedig féltem váltani az ATI-ról!:DD

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#17) #25954560


#25954560
törölt tag

Valaki most vett Chaintech mx440-est ket ev garival. Ha a kartyaik is olyan minoseguek, mint az alaplapok, akkor erdemes lehet.

(#18) Atlantis


Atlantis
veterán

Nos, nem volt róla szó, de a Leadtek is egész jó kártyákat épít. Amúgy ASUs vagy Abit, ami jó. Nekem ASUS V8420TD van és nagyon meg vagyok vele elégedve. A legközelebbi kártyám is ASUS lesz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

Én az ABIT-röl és az MSI-ről hallottam sok jót!

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#20) BobMaster válasza #25954560 (#17) üzenetére


BobMaster
senior tag

Bizony, a váci találkozón a Chaintech Ti4600 az életünket mentette meg... :D

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#21) Gaius


Gaius
tag

Kérdésre: egyik sem.
Hülye válasz reagálásainak kivédésére: én MSI-t vennék. :)

Alea iacta est - Gaivs Ivlivs Caesar

(#22) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

két szavazat az Abitra.
egy ellenszavazat az Inno3D-re.

(#23) Arius válasza Pc Monster (#1) üzenetére


Arius
aktív tag

Asus a legjobb/legdrágább
MSI is jó/nem olyan drága

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#24) mura81


mura81
senior tag

Nekem eddig semmi bajom az Abit Siluro-mmal. Az elején hazavágta a Vargáné és Tsa típusú 250W-os tápomat, de azóta seemi gond. A driverek is megbízhatóak, de azok nem gyártófüggőek.
Max az egyedi progikkal lehet gond, de már az sem jellemző.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#25) Rolesz


Rolesz
tag

+ asus

AMD1800+@2000, Abit nf7-s, Asus G4ti4200 128mb 8x, 512 333ddr, 30 gb Maxtor, Asus 52x, Spire falconrock II (terhelés alatt 42 c), LG Flatron 17'' 700p

(#26) amegt


amegt
aktív tag

Leadtek szerintetek milyen?
Olyat néztem ki magamnak.
Másik. Melyik jobb az ABIT vagy a Leadtek? (mindkettő Ti4200)

(#27) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

talán az abit

(#28) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Triuplex, Gainward, igazi tuning cuccok.

I am having fun staying poor.

(#29) td


td
senior tag

Chaintech Ti4200 nincs senkinek? Milyen?

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#30) Vitus válasza Rox (#15) üzenetére


Vitus
őstag

Az inno3d az nállam az ultra gagyi kategória nekem volt 2 is és kis pontokat nyomatott játék közben amiket alíg lehetett eszrevenni de ha észrevetted utána már csak azt nézted :) Az Asus az király. Nekem volt egy MSI G4 ti4200 128mb csak anyagi okok miatt el kellett adnom, de most megint lett lóvém és újra azt vettem csak az újabb 8x-agpset. Kivállóan müködik jó a hűtése és jól húzható. A tobbivel nem volt személyes kapcsolatom :)

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#31) td válasza Vitus (#30) üzenetére


td
senior tag

Vitus, neked sem írt be hozzászólást az egyik Ti4200-es topic a minap? Csak mert nekem nem. Csupán annyit látok, hogy én voltam az utsó. :(

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#32) gilfoyle válasza td (#29) üzenetére


gilfoyle
őstag

Volt egy Chaintech Ti4200-es kártyám, de nem jól működött az ASUS alaplapomban. :O
3D2k1-ben a lövöldözős részben pl nem voltak alakok, csak a puskák sétáltak és lőttek. A nature tesztben nem voltak levelek, meg fű.
Ezenkívül néha fagyott.
A boltban mondták érdekes, még senki nem vitt vissza ilyen kártyát, csak alaplapot.
Lecseréltem ASUS-ra, az jól megy. :C

(#33) Padre


Padre
tag

Nekem Msi Ti4200-am van 64MB-os, lassan egy éve. Semmi gond nincs vele. Gyors, jól húzható, megbízható. Részemről MSI.

(#34) AND1


AND1
őstag

MSI-re voksolok.

Egyébként van még 1-2 jó márka: Albatron, Gainward

Egy régi PH-s.

(#35) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Nekem Leadtek van már több mint 1 éve és semmi gond vele. Mondjuk ezekkel a bordákkal nem is csoda! ;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#36) bélanéni


bélanéni
őstag

valaki fogalmazza meg érthetően, hogy miért jobb pl. az Asus mint az Abit. Nagyon sok okos érvet várok! :)

Én még nem jöttem rá.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#37) bélanéni


bélanéni
őstag

mert többet költ reklámra és drágábbak a kártyáik? hm?

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#38) kalcika válasza bélanéni (#37) üzenetére


kalcika
tag

Teszteket nézz meg, valamint tuningolhatóságot.

Challenge my brute: http://mo-kei.mybrute.com/

(#39) td válasza gilfoyle (#32) üzenetére


td
senior tag

Hoppá, ezt jó tudni! Mondjuk nekem MSI alaplapom van, de akkor is. TV-kimenetét nézted, milyen?

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#40) Csete75


Csete75
csendes tag

Én is sokat agyaltam ezen, nekem az Abitot ajánlották mindenhol. Ár/teljesítményben nagyon jó. Az MSI-re azt mondták , jó, olcsó, csak a TV kimenetet ne akarjam használni. Hát, ennyi.

ABIT AV8 ,AMD Athlon 64 3500+,1.5 GB sams. DDR400,ATI HIS 9800Pro ICEQ,160GBSg(7200)Sata+160GBMax(7200), Beantech BT8B Plexiház, ha ez egyáltalán érdekel valakit...

(#41) Mkill válasza Csete75 (#40) üzenetére


Mkill
aktív tag

Miért mi van a TV kimenetel :F
úgy nézki én a
MSI GeForce4 Ti4200 TD8X Lite 128 MB TV out 3év 36.240 Ft
maradok és szeretném használni a TV kimenetet is.
Van VIVO-s is de amikor meg kérdeztem az eladót nem megyözöen mondta
működni fog tökéletesen.
Már csak azt nem tudom 64-128MB jobb :F

(#42) Csete75


Csete75
csendes tag

Nem tudom pontosan, de nekem üzletben is, és fórumban is azt mondták, ne lepődjek meg ha nem kapok TV jelet, vagy ha van is elég xar. Viszont az Abit állítólag az egyik legjobb TVchipet használja. Ezt már én is tanusíthatom, mert az előző Inno3d GF3Ti200-nál sokkal szebb a képe. Mégegyszer írom: Nekem ezt mondták többen, de én nem teszteltem. Remélem jó vásárt csinálsz majd.

ABIT AV8 ,AMD Athlon 64 3500+,1.5 GB sams. DDR400,ATI HIS 9800Pro ICEQ,160GBSg(7200)Sata+160GBMax(7200), Beantech BT8B Plexiház, ha ez egyáltalán érdekel valakit...

(#43) [Kovi]


[Kovi]
tag

Ha ár/teljesítmény a lényeg akkor Abit. Havernak van egy Abit Siluro Ti4200-asa, és tökéletesen működik. Ha viszont pénz nemszámít akkor csak az ASUS!! ASUS Ti4200-asra (meg gondolom a többire is) 3 év garanciát adnak.

Szabadság, szerelem, Ext2 kell nekem.

(#44) engusz


engusz
veterán

Nem szavaznék az Inno3D-re, csupán kiállnék mellette.
Egy éves az enyim (Inno3D Ti 4200 64 MB DDR TV DVI) és még most is megy.
Igaz a gyári venti már sehol sincs rajta. :D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#45) Csete75 válasza [Kovi] (#43) üzenetére


Csete75
csendes tag

NA ezzel én is tökéletesen egyetértek :DD

ABIT AV8 ,AMD Athlon 64 3500+,1.5 GB sams. DDR400,ATI HIS 9800Pro ICEQ,160GBSg(7200)Sata+160GBMax(7200), Beantech BT8B Plexiház, ha ez egyáltalán érdekel valakit...

(#46) anulu


anulu
félisten

Otthon több, mint fél éve megy egy Inno3D Ti4200-as a gépemben. Először KX7-333, utána A7V333, most pedig NF7-ben ''szolgál''. Kifogástalanul megy 285/585-ön. Kövi kártyám is Inno lesz szvsz, méghozzá 5900-as FX :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#47) anulu válasza engusz (#44) üzenetére


anulu
félisten

Pont ilyen kártyám van, csak a gyári ventijével.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#48) klepto


klepto
addikt

És az eredti nVidia kártyákkal mi a helyzet? Azok milyenek?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#49) Bogyó bá' válasza klepto (#48) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem létezik ''eredeti Nvidia'' kártya....tudnillik nem gyártanak semmilyen hardvert sem, még a chipeket is bérmunkában gyártatják.
Csak egy chiptervező cégről van szó....

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#50) klepto válasza Bogyó bá' (#49) üzenetére


klepto
addikt

Akkor azokat a kártyákat, amiknek a hűtője zöld, sérga fekete szinek díszítik, és a ventin csak Nvidia felirat van, azokat kik gyártyák?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Melyik geforce 4 márka a legjobb??? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.