Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Adam86


Adam86
tag

Üdv Mindenkinek!

A fórumtémát azért nyitottam, mert gondolom sokan fociznak közöttünk és eme játék egyik legfontosabb kellékéről lenne szó.
Nos Én kb 12éve focizok hobby szinten, próbálkoztam komolyabb szinten is vele, de nem jött össze, így maradnak a haverok és a fizetős bajnokságok.
Szeretném kikérni a véleményeteket, hogy milyen terem/salak cipőt érdemes manapság venni? Nekem egy adidas telstar 1em volt ezidáig, de már ideje lecserélni.
Miket ajánlanátok, melyek azok amikkel nem fürdök be, mint minőségileg, mint "tudásilag" Tudás alatt azét értem, hogy mennyire jol tapad hozzá a labda, mennyire jól van a cipő kitalálva.
Mindenképp olyat szeretnék, amiben a fűzőt el tudom rejteni, lehetőleg ne a nyelv alá. szeretem, ha a csuka spicce jo lapos és nagy egyenes felületei vannak a csukának.
Kinéztem párat:
[link], illetve az ennek egyel korábbi változata (5000-re olcsóbban)
[link]
[link]
[link]

Színeket ne nézzétek, nem veszek csicsásat..

Lenovo Thinkad T500

(#2) LÁZ válasza Adam86 (#1) üzenetére


LÁZ
addikt

hali, nekem egy steam II Tf-m van najanccságában, teljesen meg vagyok vele elégedve.

Érdemes a helyi sportboltokban körbenézni, én pl szegeden vettem a 20k-s alapár helyett 12ért. :R

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.