Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Melyik detonatort egy geforce4 ti4200-hoz ? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Barton


Barton
senior tag

Méregettem Aquamark3-mal és a 43.45-ös verzióval kb. 3000-rel több pontot ért el a tesztben, mint 45.23-as verzóval. Ez azért durva !

Valakinek van valami egyéb tapasztalata ?

(#2) PiSoft válasza Barton (#1) üzenetére


PiSoft
tag

Ezeket a teszteket sose vedd komolyan! Mennek a játékok? Vannak bennük texture-hibák? Elég gyorsan mennek?

Ha az ilyen, és ehhez hasonló kérdéseid döntő többségére igen a válasz, akkor csak a helyet foglalja a tesztprogi...

Üdv:

PiSoft

Ez az ami éppen kell, / Repülök a gyógyszerrel, / Ez az adag éppen jó, / Ez az anyag éppen jó. -> Kontroll Csoport - A hang

(#3) robekri válasza Barton (#1) üzenetére


robekri
addikt

Bevállt a 43.45-s verzió? Ahogy el nézem igen és amíg nem találkozol hibával játék közbe, addig használd ezt!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4) roonin válasza Barton (#1) üzenetére


roonin
tag

A 45.23 nekem se jott be en 44.03 detonatort raktam vissza..

(#5) simbazz


simbazz
aktív tag

Úgy emléxem, a 45.23 a nagy 3DMark blamázs miatt született, sok minőségrontással együtt járó trükköt gyomláltak ki belőle. Épp ezért tesztprogikban rosszabbul teljesít, játékokban meg nem :DDD
43.45 volt nekem is előtte, de nálam nem igazán számít, használhatnék akár 29.42-t is, GF4 MX440SE rulz :P

Elektromos abakusz

(#6) Goose-T válasza Barton (#1) üzenetére


Goose-T
veterán

Most raktam fel Omega drivert Detonator helyett. Kicsivel kevesebb lett a pontszám 3DMark2001-ben, mert quality módban telepítettem, de a képminôség látványosan javult. A teljesítményromlás játékokban nem észrevehetô.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#7) Fader


Fader
csendes tag

Nekem a 40.72-es whql vált be egy ABIT GF4Ti4200-hoz. Végig próbáltam az összes letölthető drivert 30.82-től. (3dmark-ok, játékokban FRAPS-al néztem a framerate-t és persze a szubjektív képminőséget).

A mostani újabb drivereket már nem ezekre a karikra fejlesztik, amit a tesztelgetés alatt nagyon észre is vettem :(

Szal sztem 40.72 WHQL-t próbáld ki, mert nekem ez vált be, mind max teljesítményben, mind képminőségben. :C

Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#8) Barton válasza Fader (#7) üzenetére


Barton
senior tag

Nyomunk egy Aquamarkot3-at és megnézzük ...

(#9) Vitus válasza Barton (#1) üzenetére


Vitus
őstag

szvsz az új driverekben már az fx hibáinak mérséklésén van a hangsúly és nem a jól bevált öreg masinák teljesítményének javításán. Nekem amikor ti4200-am volt az volt a tapasztalatom, hogy egyik driverel sem volt bug a játékok alatt így szvsz nyugodtan használd a jól bevált ''öreg'' drivert.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#10) Yutani


Yutani
nagyúr

44.03-nak még egy szavazat.
Felraktam az XP-t (sajna a Win98SE már nem bírta és mehhalt), és egyből az 52.16-os ForceWare-t raktam fel. Ezzel a gépem csinált (1800MHz (2200+) XP és Ti4200 315/625) 10600 pontot 3DMark2001SE-ben, vidkártya alapban (250/500) 9600 pont.
Felraktam a 44.03-at, és alapból rögtön 10500 pont lett, majd húzva 11500. Tehát marad a jól bevált öreg 44.03! :)

#tarcsad

(#11) gerlaip


gerlaip
addikt

41.09-esre egy komoly szavazat.

Nekem a 44.03-as komoly hibákat csinált, illetve véleményem szerint a tesztprogramoknál már többet hazudik.
Az 52.16-os pedig lassab 3DMark2001-ben mint a 41.09-es.

lámavakond

(#12) Kepe


Kepe
aktív tag

Sziasztok!


Unokatesóm kapott egy Eagle Geforce4 ti4200-as karit.
Szal az lenne a kérdésem, hogy melyik driver hozzá a jó?
Tudtommal az 53.xx-el fagy a gép.
Olvastam hogy nálatok mi vált be a 4x.xx-es szériából.
Kérnék még tapasztalatokat!

Előre is köszi!
Üdv! Kepe

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#13) Goose-T válasza Kepe (#12) üzenetére


Goose-T
veterán

Nekem legjobban a 1.4523-as Omega driver jött be (még most is ez van fent), nagyon-nagyon szép képet ad vele Quality módban. Ha Performance módban telepíted, akkor pedig sokkal gyorsabb lesz bármelyik Detonatornál. Innen le lehet húzni: [L]http://www.omegacorner.com[/L]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#14) Kepe


Kepe
aktív tag

Sziasztok!


Detonatorból a 43.45-öst néztem ki.
Vélemény? Ellenvélemény?
Tapasztalat?

Omegát nem ism. Írjatok. Köszi!

Üdv. Kepe...

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#15) Loha válasza Yutani (#10) üzenetére


Loha
veterán

A 44.03 tényleg a leggyorsabb, de sajnos bugos, konkrétan írták is a NFSU readmejében hogy ezzel a driverrel kilép a game, amit pedig tapasztaltam, hogy a GTA Vice Cityben ha a tengerparton mész és porzik a homok akkor iszonyatosan belassul és el kezd akadozni a game...

(#16) Il Padrone válasza Kepe (#14) üzenetére


Il Padrone
senior tag

Abit kartyam van, ahhoz valo hivatalos driver a 43.45.
Regebben mindig ujabb es ujabb drivert hasznaltam, de neha fagytak, neha nem.
Ez a gyarto hivatatlos drivere, biztos a tuti.

Il Padrone

(#17) Ekváádor válasza Kepe (#14) üzenetére


Ekváádor
őstag

53.03.Ez még egy Gef 2 kártyát is jól elvisz.

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#18) RECSKA


RECSKA
veterán

Szerintem a 40.72 az igazi. Mi azzal nyomjuk, és egész jó..

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#19) Loretto


Loretto
veterán

én 43.45-öt használok.no prob.

Soirée...

(#20) Loretto válasza Kepe (#14) üzenetére


Loretto
veterán

abit otes van a gyárihoz (43.03) képest a 43.45 plussz 400 pontot dobott 3d2001-ben.

Soirée...

(#21) Kirbly


Kirbly
aktív tag

tok mindegy mien gyartmanyu egy ti4200, a legidealisabb driver neki a 43.45, de majd jon Alvin es megmondja :D

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#22) Loretto válasza Kirbly (#21) üzenetére


Loretto
veterán

:C :C :C :C jólmegaszontad

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Melyik detonatort egy geforce4 ti4200-hoz ? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.