Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Melyik asus? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Kiralybali


Kiralybali
tag

Hali!

Elég hamar döntésre szeretnék jutni az ügyben, hogy ASUS K8V SE Deluxe vagy ASUS K8N E Deluxe alaplapot vegyek?
A cikkek között olvasott teszt alapján az utóbbit magasztalják.
Voltam egy boltban (User's), ahol viszont azt mondták, hogy ők az első VIA-s alaplapot javasolják, mert szerintük az nforce-os alaplap rosszabb, lassab, stb.

Ígyhát elbizonytalanodtam.

Segítésget, észrevételeket kérek.

Üdv.

Balage

(#2) Trak válasza Kiralybali (#1) üzenetére


Trak
addikt

Ne a boltosoknak higgy, hanem a teszteknek. Ha több teszt is az utóbbit találta jobbnak, akkor a boltos vlamit ferdít az igazságon.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#3) Frosty válasza Kiralybali (#1) üzenetére


Frosty
aktív tag

Én voltam a User's-nél. Nekem azt mondták, hogy cseréljem le a s754-es 3000+t, mert elavult...no comment. Ja igen (4 napja voltam) és láttam a polcon egy K8V SE-t gondolom azért magasztalja, hogy ne rohadjon rájuk :DDD Azért az sem rossz lap. Én is pont ezen a kettőn gondolkodom. Szerintem K8N-E Deluxe (nForce3 250gb) lesz belőle, annak ellenére, hogy rossz a tapasztalatom az nForce3-al. Épp most megy a garis ügyintézés egy Gigabyte GA-K8NS Pro miatt. Nagyon valószínű, hogy az egész széria hibás, mert az e-connectben is levették és helyette ugyanannyiért az nForce3 150-es lapot árulják.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Melyik asus? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.