Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pupák


Pupák
tag

Jelentkezz és indokot kérek nagyon gyorsan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#2) Agyasima válasza Pupák (#1) üzenetére


Agyasima
senior tag

Konkrétan mi történt?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#3) Pupák


Pupák
tag

Valaki átírta a üzeneteme amit most írtam át én is lent látható

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#4) zsoltee10 válasza Pupák (#3) üzenetére


zsoltee10
addikt

mi a bajod?

(#5) szepi79 válasza Pupák (#3) üzenetére


szepi79
őstag

1. Ha valaki átírta, akkor nem fog jelentkezni, hanem röhög a markába
2. Pláne nem azonnal
3. Inkább moderátort vagy házigazdát keress meg, szvsz sokkal valószínűbb, hogy Murphy tett be neked...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#6) Pupák válasza zsoltee10 (#4) üzenetére


Pupák
tag

A gond hogy valaki megkérdezte hogy az üzimben miért írom le a konfigomat olyan hosszan ezé az a valaki belerondított!
A felét törölte a masik felében meg m,egkérdezte hogy miért írom le öt sorban a konfigomat
Ez hogyan lehetséges?

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#7) anaqer válasza Pupák (#6) üzenetére


anaqer
veterán

Valóban nem szép dolog íilyet csinálni figyelmeztetés nélkül, de az öt soros aláírás is elég otromba.

Ideje lenne valami charlimitet rakni szignóra, nem gondoljátok?

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#8) Pupák


Pupák
tag

Semmi válasz?

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#9) tomcs válasza Pupák (#6) üzenetére


tomcs
őstag

latom nehezen m1 a beilleszkedes.... itt az emberek tobbsege nem szereti az 5 soros konfigleirasokat... koztuk en sem :(

(#10) Den válasza Pupák (#6) üzenetére


Den
veterán

Nem tom ki törölte de elég visszataszító szokás féloldalas konfig leírásokat tenni aláírásba.

www.simson4t.hu

(#11) Pupák válasza anaqer (#7) üzenetére


Pupák
tag

Nem szép dolog de szerintem magánügy mert akit nem érdekel nem olvassa el
vagy tévedek?

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#12) zsoltee10 válasza Pupák (#8) üzenetére


zsoltee10
addikt

vmelyik házigazda volt, és most én is megkérlek, hogy korlátozd az aláírásod max 3 sorra. köszi.

(#13) tomcs válasza Pupák (#11) üzenetére


tomcs
őstag

ennyi erovel mer ne anyazzalak le, akit nem erdekel ne olvassa el... :O

(#14) twollah


twollah
nagyúr

Nem tudom mi értelme van az 5 soros aláírásnak.

Az, hogy az oldal készítői megadják a lehetőséget az 5 soros aláírásra, még nem jelenti azt, hogy maradéktalanul ki is kell használni az 5 sor adta lehetőséget, és egy novellát írunk bele.

(#15) zsoltee10 válasza Pupák (#11) üzenetére


zsoltee10
addikt

tévedsz, mert kénytelenek vagyunk olvasni, ha hozzászólsz valahol, és most nézd végig ezt az oldalt. kétszer annyi karaktert vagyunk kénytelen nézegetni, mint kellene. :( az optimális 2 sor lenne, de a 3 sor még belefér.

(#16) Pupák válasza Den (#10) üzenetére


Pupák
tag

Érdekes módon én nem azt kérdeztem hogy lehet e vagy nem hanem azt hogy hogyan lehetett ezt megoldani?
Másra nem vagyok kiváncsi

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#17) tomcs válasza Pupák (#16) üzenetére


tomcs
őstag

technikailag moderator barmikor atirhatja, erre mar volt pelda, pl amikor valaki valami nagyon obszcen alairast rakott be, stb

(#18) zsoltee10 válasza Pupák (#16) üzenetére


zsoltee10
addikt

úgy, hogy az adminoknak joguk van bármit csinálni az adataiddal. És most még egyszer megkérlek, hogy az aláírásod max 3 sor legyen, a lényeg így is megmarad, rendben?

(#19) twollah válasza zsoltee10 (#18) üzenetére


twollah
nagyúr

Szerintem ha továbbra is ennyire agresszív írjátok át az aláírását a következőre:

Van egy olyan jó konfigom, hogy nem árulhatom el, mert megenne a sárga irígység.

(#20) Pupák


Pupák
tag

Aha
Ez van
akkor ha nem tetszik írjátok át nyugodtan úgy ahogy nektek tetszik és én igérem úgy hagyom

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#21) Pupák válasza twollah (#19) üzenetére


Pupák
tag

Nem rossz

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#22) zsoltee10 válasza Pupák (#20) üzenetére


zsoltee10
addikt

nem, te írd át, úgy, hogy neked tetszedjen, és max 3 sor legyen.

(#23) Agyasima válasza Den (#10) üzenetére


Agyasima
senior tag

Visszataszító dolog ugyanakkor kérdés nélkül belemászni valakinek az adataiba. Még akkor is, ha megvan a véleménye arról ha 5 soros.

Nem kellett volna... na.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#24) zsoltee10 válasza Agyasima (#23) üzenetére


zsoltee10
addikt

nem mi voltunk....

(#25) Pupák válasza Agyasima (#23) üzenetére


Pupák
tag

Igen itt erről van szó pl ha neked atírnák akkor ha hülyeség amit írtál lehet hogy rossz néven vennéd talán

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#26) twollah válasza zsoltee10 (#24) üzenetére


twollah
nagyúr

Biztos az UFOk voltak.

(#27) Agyasima válasza zsoltee10 (#22) üzenetére


Agyasima
senior tag

És mi lesz a többiekkel, akiknek meghaladja az aláírása a 3 sort?:F:F:F:F:F
Csak Pupák a kivétek?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#28) zsoltee10 válasza Pupák (#25) üzenetére


zsoltee10
addikt

és hogyan szólt volna az a házigazda, aki beleírt, hogy korlátozd 3 sorra?

mikor írod át?

(#29) Agyasima válasza Agyasima (#27) üzenetére


Agyasima
senior tag

kivétel...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#30) Cathfaern válasza Agyasima (#23) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

:U És akkor majd ezekután az lesz, hogy lopsz a boltból, akkor a rendőr megkérdezi először, hogy letartóztathat-e? Mert ilyen alapon...

(#31) Pupák válasza zsoltee10 (#24) üzenetére


Pupák
tag

Más ki lehetett?
Te irtad hogy csak ti férhettek hozza de lehet hogy más írta

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#32) Cathfaern válasza Agyasima (#27) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Please mondj példát kinek van több, mint 3 soros aláírása.

(#33) Cathfaern válasza Pupák (#31) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mondjuk ezt én sem értem...ki az a ''mi''?

(#34) zsoltee10 válasza Agyasima (#27) üzenetére


zsoltee10
addikt

nem, az aláírásokat én nem tudom módosítani, és Den sem, úgyhogy rólunk le lehet szállni, akinek 4 sor, annak is szólunk, majd....

(#35) zsoltee10 válasza Pupák (#31) üzenetére


zsoltee10
addikt

olyan akinek házigazda jogosultsága van....

(#36) zsoltee10 válasza Cathfaern (#33) üzenetére


zsoltee10
addikt

mi=aki ebben a topikban megszólalt. Den, és én...

(#37) Pupák


Pupák
tag

Majd ha meleg lesz?

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#38) twollah válasza Agyasima (#27) üzenetére


twollah
nagyúr

Nincsenek kivételek.

Semmi egyénieskedés nem lesz.

Ugranak az egyéni arcképek, az aláírás mindenkinek azonos lesz az aláirás is, ami a következő lesz:

Prohardvaret olvasok minden nap, olvass te is Prohardvert minden nap, és ajánld a barátaidnak is.

(#39) zsoltee10 válasza Pupák (#37) üzenetére


zsoltee10
addikt

:F

(#40) Cathfaern válasza zsoltee10 (#35) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Na most nem ezért, vagy azért, de ti ugyanabba a csoportba tartoztok mint a házgazdák (csúnya szó, de ea topic felhúzta az agyamat s nem tudok értelmesen gondolkozni). Arról már nem is beszélve, hogy nem szép dolog a másikra mutogatni, hogy ''Ő volt, ő volt, minket hagyjál békén, a gonosz'' :(

(#41) Pupák


Pupák
tag

gyilkosság.com

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#42) Den válasza Agyasima (#23) üzenetére


Den
veterán

Nem én írtam át. És véleményem azért lehet ugye? Másrészt ha elolvasod a topic elejét ott leírja hogy szóltak neki hogy változtassa meg, nem tette ezután lett átírva. Mellesleg az oldal nem az ő személyes tulajdona, olyan adatot van itt joga elhelyezni és olya formában és terjedelemben, amit az oldal készítői megengednek.

www.simson4t.hu

(#43) twollah válasza Den (#42) üzenetére


twollah
nagyúr

Ez az Den osszad ki a faszkorbácsot!

(#44) Pupák


Pupák
tag

senki nem mondta hogy nem lehet véleményed és nem az a gond hogy átírták csak az hogy nem jelezték előre.
Pl emil
Es nekem előtte nem szóltak
Miután észrevettem akkor nyitam a topicot
Ujra jön a komonizmus és a cenzúra?

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#45) zsoltee10 válasza Cathfaern (#40) üzenetére


zsoltee10
addikt

tévedsz. Két fajta jogosultság van. a házigazda és a moderátor. A moderátor nem tud hozzáférni a T. fórumtag adataihoz.... Szóval rólunk szálljatok le. Én segíteni szeretnék, nem szeretném, ha flame lenne belőle.

Pupák: A kolléga nevében én kérek elnézést, de lécci korlátozd az aláírásod 3 sorra.

(#46) Pupák


Pupák
tag

De ha nem ildomos ilyen hosszú izét írni akkor miért engedi a szerver miért nem lehet alapból tiltani és akkor nem lenne ilyen gond?
Szerintem

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#47) Den válasza Pupák (#44) üzenetére


Den
veterán

''Ujra jön a komonizmus és a cenzúra?''

azt sem tudod mit beszélsz

www.simson4t.hu

(#48) zsoltee10 válasza Pupák (#46) üzenetére


zsoltee10
addikt

jogos a kérdés, de a választ nem tudom. Elvileg a lehetőség meg van, de így alakult ki a közösségben, hogy 3 sor a max. Be kell illeszkedni, ez az élet minden terültén így van...

(#49) Agyasima válasza Den (#42) üzenetére


Agyasima
senior tag

Nem akartam senkit se gyanusítani a dologgal. Mindenkinek lehet véleménye, én a tiedet is tiszteletben tartom, csakúgy mint másét.

De ha jól olvastam, akkor úgy ''szoltak'' neki, hogy átírták az aláírását. És ez gáz. (ha rosszul értelmeztem, szorri)

És továbbra is fennáll a többi 4+ soros aláírás kérdésköre...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#50) twollah válasza Pupák (#44) üzenetére


twollah
nagyúr

Tudod mit ajánlom nekek ezt a játékot idegfeszültség levezetésére.

Hit da monkey.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.