Hirdetés

2020. január 20., hétfő

Gyorskeresés

(#101) Sir Pocok

Sir Pocok
(senior tag)

Bővebben: link

[Szerkesztve]

Úgy élj, hogy neked is meglegyen a saját történeted!

(#102) Biaggio

Biaggio
(őstag)

Tudtok olyan oldalakat is mutatni, ahol nem dominálnak a flash elemek? Végignézegettem az általatok belinkelt oldalakat és túlnyomórészt Flash alapú oldalak. Nincs semmi bajom amúgy vele, csak érdekelne, egyszerű HTML vagy PHP oldalak is versenyezhetnek?:D

(#103) Vangelis válasza divot (#99) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Abban rejlik a szépsége:DD:DD:DD
A fórum az kafa nem:DD:DD rajta

(#104) faster válasza Biaggio (#102) üzenetére

faster
(nagyúr)

Pl. egy újság oldala? Nem magyar, de nekem tetszik:

(#105) lesaux

lesaux
(veterán)

Érdekes, hogy a szépséget mindenki flash animációval képzeli el. Én mondjuk utálom. Egy honlap ne izegjen-mozogjon, hanem legyen olyan, mint egy könyv vagy egy újság. Azért is hívják honlapnak. Ja, és persze ne is zenéljen, ne adjon ki hangokat, hanem maradjon kussban, úgyis ki van kapcsolva a hangszóró.
Szerintem.

utazómajom - http://facebook.com/utazomajom/

(#106) Integra válasza lesaux (#105) üzenetére

Integra
(titán)

pontosan, szerinted.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#107) faster válasza lesaux (#105) üzenetére

faster
(nagyúr)

Attól függ, mire kell a honlap, bár a flash animációkat sokszor túlzásba viszik, főként az autós site-okon.

(#108) Integra válasza faster (#107) üzenetére

Integra
(titán)

ott nagyon is kell a flash szvsz, és oda passzol is.
ugyanakkor az is igaz, hogy lókakát sem ér a legjobb flash se, ha az alapkoncepció úgy gáz ahogy van:)

(#111) Vangelis

Vangelis
(nagyúr)

Rendben akkor linkelek szépeket:)

[Szerkesztve]

(#112) Biaggio válasza faster (#107) üzenetére

Biaggio
(őstag)

Szvsz a lényeg az egyensúlyon van. Engem is zavar a sok izgő-mozgó kis csili-vili elem :((( Pláne, amikor a tartalmat próbálják ezzel ellensúlyozni: nincs rajta sok infó, de legalább szép:F
Úgy gondolom, a lényeg az információtartalom, megfelelő tálalásban :)

(#113) faster válasza Integra (#108) üzenetére

faster
(nagyúr)

ott nagyon is kell a flash szvsz
Tévedés, az autós siteokról a legfontosabb, ami hiányzik, az áttekinthetőség, és a normális információ, animáció az van mindenhol. A legfontosabb dolgokat nagyon nehéz kideríteni, pl. melyik autó mennyit fogyaszt, hol lehet kapni, mennyibe kerül ez meg az, pedig ezek a dolgok az autóknál teljesen alap dolgok. F*szom kivan már az életérzéses autós siteoktól, bezzeg az, hogy a szalonjaikban épp hol mennyiért mit árulnak, azt luxus lenne feltüntetni. Összekeverik a televíziós reklám és az internetoldal fogalmát, a profi internetes megjelenésről a marketingeseknek kábé 1%-nak van fogalma.

[Szerkesztve]

(#114) Integra válasza faster (#113) üzenetére

Integra
(titán)

na akkor itt van egy autós oldal, ami egy szégyen és gyalázat, aki ezt megcsinálta azt életre eltiltanám minden ilyen irányú munkától. MONNYON LE baszódjon meg..
szóval ez alapján amit itt látsz én már a márka gépeit se venném meg, még jó hogy tudom hogy jók a gépei.
de aki egy internet oldalból veszi az alapinfókat, annál már leégett a márka..

(#115) Integra válasza faster (#113) üzenetére

Integra
(titán)

'' F*szom kivan már az életérzéses autós siteoktól,''
nem véletlenül mondtam, hogy ha szar az alapkoncepció... :))
ezeket én is rühellem

(#116) faster válasza Integra (#114) üzenetére

faster
(nagyúr)

Helyes, 3 kattintással megtudtam, mennyit fogyaszt a Jazz, és mennyibe kerül. Hidd el, ezt nem is olyan egyszerű kideríteni a legtöbb autós siteon.

(#117) Qorthral válasza Integra (#114) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Mi ezzel a baj? :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#118) Juan G

Juan G
(veterán)

ez egész szép sztem:

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#119) Integra válasza Qorthral (#117) üzenetére

Integra
(titán)

az, hogy ez egy gagyi fos, vérlázítóan ótvar, nem méltó a márkához.
kb ennyi:(

(#120) faster válasza Integra (#119) üzenetére

faster
(nagyúr)

Most veled meg mi van? Próbálj meg érvekkel cáfolni.

(#121) zoleeE 13

zoleeE 13
(tag)

callofduty.hu :)

LollR fiam LollR

(#122) Integra válasza faster (#120) üzenetére

Integra
(titán)

röviden: olyan hibákkal van tele a mai napig, amiket amióta fent van az oldal, nem javítottak ki. egyedül a tárgyi tévedéseket voltak hajlandóak kijavítani, meg adatokat, amikre mi hívtuk fel a figyelmüket, hogy javítsák már ki bazz, mert az egy dolog hogy szégyen az oldal, de az már tényleg ciki hogy hatalmas hülyeségeket írnak bele...
amúgy az egész arculati megjelenés gáz, a színek, a típusbemutatás, kevés az info, a multimédia rész egy nulla, nincsen interaktív része az ügyféllel és még sorolhatnám.

(#123) faster válasza Integra (#122) üzenetére

faster
(nagyúr)

Nekem tetszik. Interaktív rész? Multimédiás rész? Nem kell az senkinek, főleg nem az autóvásárlónak.

(#124) Integra válasza faster (#123) üzenetére

Integra
(titán)

akkor nem nézi meg, de egy ilyen márkától minimum követlemény egy teljes, mindennel ellátott oldal. ez egyébkén az egész európai arculatra is vonatkozik, ami valljuk be, a béka segge alatt van. :(

(#125) faster válasza Integra (#124) üzenetére

faster
(nagyúr)

Hát bocs, de pl. a honda.com-hoz képest jobb a színvilága. Jó, nincs animáció, ez legyen a legnagyobb problémája a site-nak, de nincs minden cégnek annyi pénze, hogy megfizessen egy 2advanced szintű stúdiót ( fordvehicles.com )
És akkor már inkább legyen kint egy kis infó, mint néhány semmitmondó animáció, ami 2-3 évvel ezelőtt óriási divat volt (intró, belépőoldal, stb.. csak tudnám, minek)
Rengeteg site van a neten, iszonyú sok, és egy animáció semmit nem ér, úgyis 10 perc múlva másik oldalt néz az internetező. Egy autós site-ba véletlenül ritkán szoktak belefutni, inkább adatokért mennek oda. (Egyébként értek hozzá, ez a szakmám, internetes honlapok készítése, UI tervezés, programozás :) )

[Szerkesztve]

(#126) console

console
(aktív tag)

egyik kedvencem:

.

(#127) brownus

brownus
(veterán)

http://www.petofimuzeum.hu

(#128) Integra válasza faster (#125) üzenetére

Integra
(titán)

akkor most elmondom harmadszor is:) abban egyet értünk, hogy sokat nem ér a flash, ha szar az alap koncepció.
itt már az alapok rosszak.
az meg egyenesen non-sense hogy méregrádán lehet csak jó oldalt csinálni, itt már sokkal inkább a vezetői inkompetencia és hozzá nem értés a mérvadó:(
nézd meg ezt a fotogaléria setupot Bővebben: link
így is lehet.. :)

[Szerkesztve]

(#129) faster válasza Integra (#128) üzenetére

faster
(nagyúr)

Hát pedig ez simán pénz kérdése, ha elég sok autós honlapot nézel meg, hasonló színvonalbeli különbséget fogsz tapasztalni. Ahhoz is pénz kell, hogy egy profi weblapot megcsináljon egy cég, és aztán rendszeresen frissítse normálisan összerakott tartalommal, de ahhoz, hogy maga az egész site jó legyen A-tól Z-ig harmonikus látványt nyújtson, ahhoz az kell, hogy profi reklámügynökség kezelje a tartalmat is.
Külföldön reklámstúdiók találják ki az egész site-ot, a site koncepciótól kezdve azt, hogy milyen legyen a színe, és főleg, hogy mi jelenjen meg rajta, látszik is, hogy nem a vezérigazgatói köszöntő fogad a főoldalon. :) Ezek a reklámügynökségek viszont csillagászati összegekért dolgoznak, akárcsak a profi tévé reklámokat készítők.

[Szerkesztve]

(#133) Biaggio válasza faster (#129) üzenetére

Biaggio
(őstag)

Nem hiszek ebben a sok pénz=jó weboldal elméletben. Rengeteg kisebb cég is csinál profi honlapot. Talán művészet ez, inkább az kell, hogy az ''alkotó'' (akinek megvan a szükséges tudása) a magáénak érezze a weblapot.

Én is csinálgatok néhány honlapot, a legtöbbet valamilyen portálmotor segítségével, de egy év alatt látom a változást. Szívesen csinálom, igyekszem igazodni a felhasználók elvárásaihoz és igényeihez, ennyi.:B

(#134) faster válasza Biaggio (#133) üzenetére

faster
(nagyúr)

Hát én látom és tapasztalom ezt. 5 éve ezzel foglalkozom, elég sok webes cégnél dolgoztam, én is sok munkában vettem részt, és ebből fakadóan kicsit bele láthattam az ilyen webes oldlak életciklusába, a finanszírozási részletekbe, és egyéb ilyen dolgokba. Kivételek mindig vannak, de egyre inkább a reklámszakmához hasonlít a nagy cégeknek készülő weblapok piaca, és a tévéreklámok nagy részét is néhány nagyobb reklámcég csinálja, a sok kicsi eléggé háttérbe van szorulva. Kivételek persze mindig vannak.

(#135) Gulliver

Gulliver
(tag)

A villányi nagyon jó!!!

Big and small in one time...

(#136) attilam

attilam
(őstag)

A legszebb természetesen a Prohardver:DDD. Ismeritek?

[Szerkesztve]

(#137) Lolek

Lolek
(aktív tag)

(#138) királylány

királylány
(csendes tag)

Igényes és szép oldal, csak a multimédiás részt frissíthetnék sűrűbben.
Ez pedig a női vágyak netovábbja...a rózsaszínnel mai napig nem vagyok kibékülve, de amúgy szép, igényes, jól kezelhető, és ha hiszitek,ha nem, férfiak is sokszor látogatják!

Because the night belongs to lovers...

(#139) faster válasza királylány (#138) üzenetére

faster
(nagyúr)

noklapja egész jó, bár amiatt, hogy a középső oszlopba két hasábban is vannak leaderek, és hogy a képek hol magas keskenyek, vagy szélesek, eléggé zsúfoltnak és kicsit rendezetlennek tűnik. És sajnos nem működik az Explorer betűméret állítása.

(#140) királylány válasza faster (#139) üzenetére

királylány
(csendes tag)

Nálunk Opera és Mozilla megy, azokkal nincs gond. Az explorer csak végszükség esetén...de viszont tudom, sokan csak azt ismerik vagy használják...

(#141) Gulliver

Gulliver
(tag)

nekem nem teccik olyan túl olyan...

(#142) királylány válasza Gulliver (#141) üzenetére

királylány
(csendes tag)

melyik nem tetszik?

(#143) bdav

bdav
(őstag)

bár nem magyar, de az abszolut no1: Bővebben: link mint egy festmény... igaz a használhatósága már nem annyira egyértelmű, de az most nem is volt szempont.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#144) drpele válasza ToBeY (#87) üzenetére

drpele
(senior tag)

Ez tényleg nagyon yoo...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#145) Gulliver

Gulliver
(tag)

A női vágyas nem teccik

(#146) Vangelis

Vangelis
(nagyúr)

Nem tudom volt-e már:

(#147) cikasz válasza Vangelis (#146) üzenetére

cikasz
(őstag)

viccelsz, bolondozol? :)

www.akciofigura.hu (FOV - Dragon - DID - Hot Toys - 3R)

(#148) Protezis

Protezis
(őstag)

Bár nem ide tartozik, de nem bírom ki, hogy ne említsem meg.
Ritkán látni ilyen undorítót :DDD
Mod: Ja, ő a tavalyi progalap tanárom. :)

[Szerkesztve]

(#149) God Vazzeg

God Vazzeg
(veterán)

Szerintem egyszerűen tökéletes:

Erősáramú találmány gyártási joga eladó! Érd: priviben!

(#150) Vangelis válasza cikasz (#147) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Jól van na......de vannak csúnyább weblapok..(csak FASTER meg ne lássa:F)

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.