Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Melyik a leggyorsabb pc3200-as ram? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gépman


Gépman
csendes tag

Most akarok venni 512 Mb PC3200-as RAM-ot, szerintetek melyik márka a leggyorsabb a megfizethető kategóriából (nem Golden Dragon, hanem Hynix, Samsung, Infineon stb brandek)

(#2) Alvin_ti4200 válasza Gépman (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Szerintem Infineon vagy TwinMOS (nem Twister).

(#3) PeliScan válasza Gépman (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

Mindenképp a Corsair, kérdés, hogy neked mi számít megfizethetőnek. Nekem ez már nem. :)

(#4) Myki19


Myki19
tag

Én Samsungot vennék szerintem jó is megfizethető is! Én 2x9Huf ért vettem 400Mhz DDR eket amik mennek 466Mhz simán 3 3 3 7 időzitéssel alapon 400on meg 2 3 3 6 szerintem ez megfizethető bárkinek!kivéve akinek nem:-) bye

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#5) erdoke válasza Alvin_ti4200 (#2) üzenetére


erdoke
titán

TwiSTER PC3200-ból van Dual Channel Kit is.

A legjobb aláírás a héten

(#6) anulu válasza PeliScan (#3) üzenetére


anulu
félisten

Csatlakozom...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) Esmein


Esmein
nagyúr

Állitolag Mushkin is jó, nemtom kishazánkban kapható e. erDOKe, amd rendszerbe is jobb a corsair vagy oda inkább hyperx ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Melyik a leggyorsabb pc3200-as ram? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.