Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dávidx


Dávidx
csendes tag

Akkarok venni egy 9500-as ati radeont de nem tudom melyik a jobb a Club3d vagy a Sapphire?????????? http://prohardver.hu/pics/smileys/act_confused.gif
:F

(#2) rog válasza Dávidx (#1) üzenetére


rog
addikt

hat, a legnagyobb elteres valoszinuleg a csomagolasban lesz majd..
:)

(#3) Cathfaern válasza Dávidx (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Lényegében nincs különbség közöttük. Szóval vedd amelyik olcsóbb.

(#4) Jester


Jester
aktív tag

Pont ez a kérdés foglalkoztat engem is mostanság, de az átalakíthatóság szempontjából.

Úgy tudom, hogy a Sapphire kiad a 128 Mb-s változatból egy átalakításra esélyes szériát. A Club3D-nél átalakítható nyákosak a kártyák? A Sapphire-nél mindegyik 128-as esélyes az átalakításra, vagy van más nyákos szériájuk is? Erről tud valaki megbízható információt?

Mehr Licht!

(#5) dnacrew válasza Jester (#4) üzenetére


dnacrew
tag

Én is erre az infóra várok egy ideje, de senki nem tud semmit. Egyenlőre csináltam egy Sapphireből 9700-et, és hallottam hogy biztosan ment egy Club3d. :D szóval nem sok. Engem az érdekelne hogy előforduhat e hogy megrendelem és kinyitom a dobozt és nehogy szépen sorban legyenek rajta a ramok. :U

Resist TCPA and Microsoft! Support Open-Source and Scene!

(#6) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Szerintem a Club3D sokkal nívósabb termék. Nem áll le a ventije és nem hangos. A Saphire 8500-ös (fater karesza) súrlódik, úgyhogy ki kellett cserélni... :(

Ennyit a két gyártó különbségéről.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#7) Cathfaern válasza Vikthor (#6) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Aki egy esetből általánosít, az meg is érdemli :U

(#8) Sanya


Sanya
nagyúr

nekem is sapphire 8500 radi van és surlódik a ventije a beindítást követő 10 teljes másodpercig. Engem nem zavar, és lassan egy éves lesz(még 3 hónap!)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9) Vikthor válasza Cathfaern (#7) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Nézd csak meg a 8-as beszólást, én nem általánosítok amúgy. Egy másik havernak is Saphírja van és cseréli is lefele...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#10) Fawkes


Fawkes
őstag

Én Club 3D-t ajánlom.Már sokszor tuningoltam de eddig mindig stabil maradt!Ja és vízzel hűtöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.