Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-19 13:38:32

LOGOUT.hu

Ha nem tudsz belépni, ezt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Panther-D


Panther-D
PH! technikus

Tegnap éjjel átneveztem az azonos nevű usereket, meg kijavítgattam az email-címeket, hogy legalább formailag helyesek legyenek. Szóval ha valakivel ilyesmi történt, akkor az ezért van.

Ezt a témát azért nyitom, mert már jelentkezett az első ember, aki nem értette mivégre történt vele ilyesmi, amit teljesen meg is értek. Bár próbáltam csak olyanokat módosítani, akiknek alig van csak 1-2 hozzászólása, erre se jártak évek óta és ilyesmik, azért ez mégsem sikerülhetett maradéktalanul, tekintve hogy több mint tízezer emberről van szó. Ennyi tagot érintett a tegnap esti munkálkodásom.

Elnézést kérek mindenkitől, ez a mi hibánk, mert a jelenlegi portálmotor nem végzett megfelelő ellenőrzéseket a regisztrálni vágyók adatain. Természetesen ha bárkit negatívan érintett a dolog, itt reklamálhat, legjobb tudásom szerint próbálom majd feloldani a gondokat.

Mindenkinek azt tudom mondani, hogy ha tényleg az övé a cím, ami eddig a felhasználójánál be volt állítva, akkor:

1. Belép azzal a felhasználóval, akinél megmaradt az ő email-címe
2. Megváltoztatja ennek a felhasználónak az emailjét
3. Belép saját nevén, és visszaállítja a saját címét.

Panther

[ Módosította: Panther ]

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#10) eddie17


eddie17
addikt

Az email címem így nem helyes.
[kép]
Valahogy ki lehetne venni belőle a számokat? Mert eddig nem volt benne.

[Szerkesztve]

(#11) kayman válasza Panther-D (#1) üzenetére


kayman
senior tag

Engem pár percig hideg rázott ma.
Meg akartam változtatni a fő mail cimemet és erre azt dobta vissza, hogy köszönjük regisztrációját és jött is az új cimemre a levél, hogy az első jelszó, belépsz változtasd meg.
Be is sz***tam, mert 1011 napja vagyok tag és azt hittem elbuktam....
Próbáltam válaszlevelet küldeni a ...@prohardver.hu cimekre, de visszadobta egyből.
Akkor láttam meg ezt a fórumot. Az ide beszóláshoz meg be kell lépni, igy új reg-gel beléptem , de hálistennek nem buktam el semmit, igy már nincs para.
De aza pár perc.... majdnem meghaltam..... :Y

HyperTransport az úr!

(#12) kayman válasza eddie17 (#10) üzenetére


kayman
senior tag

ja, az enyémbe is pottyantak számok.
azt nem is volt annyira érdekes akkor, mint igy utólag. De én akkor másik cimet dobtam be helyette és megilyesztettek. :))

[Szerkesztve]

HyperTransport az úr!

(#13) luciferc válasza Panther-D (#1) üzenetére


luciferc
őstag

Ennek a munkálkodásnak köszönhető, hogy az email címembe mindenféle oda nem való számok* kerültek?

pontosabban a reg id-m került bele és meg sem tudom változtatni, mert visszadob a RI/OS

[Szerkesztve]

(#14) eddie17 válasza luciferc (#13) üzenetére


eddie17
addikt

Kipróbáltam, én sem tudom. Mondjuk annyira nem vészhelyzet a dolog.

(#15) luciferc válasza eddie17 (#14) üzenetére


luciferc
őstag

nekem kellemetlen, mert vannak topikok amikre kértem email értesítőt, és ugye az sem jön meg...

(#16) Panther válasza luciferc (#13) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Igen, mindenki a user ID-jét kapta bele.

Alapvetően akármilyen emailre megváltoztathatod, csak olyanra nem, ami már foglalt.
A ''luciferc01 ET gmail X com'' címet már ''katonag'' [link] használja. Az te vagy? Vagy tiéd a cím?

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#17) Panther válasza eddie17 (#14) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

gammaray ET freemail X hu:
Tipton [link]

Ugyanazokra a kérdésekre kéne válasz.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#18) Panther válasza kayman (#11) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Elnézést ezért... mindenesetre örülök hogy sikeresen meg tudtad oldani a gondot. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#19) luciferc válasza Panther (#16) üzenetére


luciferc
őstag

az is én voltam, így van, szándékosan volt ugyanaz a cím megadva, az egy kellemesen ősi regisztrációm, 2121 napos :), nem akarnám törölni

mod: elvileg még be is tudok lépni azon a néven, ha bizonyíték kell, nem ígéret ;]

[Szerkesztve]

(#20) dárenbézerxx


dárenbézerxx
újonc

Helo

Lenne egy nagyon nagy égetően gyorsan megoldandó problémám
az a baleset történt hogy az emil címem mögé került egy 5 számjegyű szám,határozottan nem én modosítottam,probáltam visszírni az eredeti emil címemre de nem tudtam azt írta ki hogy a tag az adatbázisban nem található vagy vmi ilyesmi,lényeg hogy mostmár be sem tudok lépni az oldalra mert a jelszóm is módosult bár nem tudom miért!
az eredeti felhasználónevem: dárenbézer volt privibe mondok jelszót is ha vki tud segíteni azt megköszönném mert így nem tudom látogatni a topicjaimat :R

ha az segít az eredeti mélcímem az gszepi@freemail.hu
és ha jól emlékszem vmi miatt ugy mentette el hogy gszepi1@freemail.hu
és lehetséges hogy az utobbira küldte el az új jelszót :O

[Szerkesztve]

Gery

(#21) eddie17 válasza Panther (#17) üzenetére


eddie17
addikt

Váá ez a régi nevem aminek nem tudtam a jelszavát.
Szerintem ''ő'' törölhető, és akkor maradhat nekem az eredeti gammaray email cím.
Vagy rosszul gondolom?
luciferc:akkor ezért nem jöttek meg nekem a privátokról az email értesítők?

[Szerkesztve]

(#22) Panther válasza luciferc (#19) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ez esetben előtted a megoldás: belépsz azon a néven, neki változtatod meg az emailjét először, aztán a tiéd lehet a régi címed. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#23) eddie17 válasza Panther (#22) üzenetére


eddie17
addikt

Ezt én is megcsinálnám, ha tudnám neki a jelszavát:) De nem tudom, vagy előbb próbáltam vele belépni, de nem engedett.

(#24) koob válasza Panther (#22) üzenetére


koob
senior tag

rég láttalak Párduc :)

(#25) Panther válasza dárenbézerxx (#20) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Akkor nekem mondd plz.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#26) Panther válasza eddie17 (#23) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ha nem tudod, kérj emlékeztetőt! Ha az ott megadott email tényleg a tied, rögtön sínen leszel. :)

koob: Hát igen, sajnos el vagyok merülve a melóban. :(

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#27) Pompi válasza Panther (#22) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Aztán pedig én bannolom is mind a két usert kétezer nap ide vagy oda. Alapelvek szerint (is) tilos az egynél több regisztráció használata.
És ez most féligmeddig tényleg komoly. Tehát az ilyen esetekben ne hagyjuk már életben mind a két nicket.

Feel Good Inc.

(#28) God Vazzeg válasza Panther (#26) üzenetére


God Vazzeg
veterán

És akkor most mi van? Ha kijavítom, azt mondja, hogy ''nem tudja adatbázisba tenni a tagot'' vagyis engem :F

Micsinájjak Mester? :DDD

(#29) eddie17 válasza Panther (#26) üzenetére


eddie17
addikt

Eszem mint a borotva...
Csak ez nem jutott oda:)

(#30) Panther válasza God Vazzeg (#28) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Neked ő az ''eredetid'': God [link]
Hasonló eljárást javaslok mint a többieknek. Emlékeztető, email-váltás.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#31) Panther válasza Pompi (#27) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Alapvetően egyetérek, de azért itt legtöbbször arról van szó, hogy volt egy eredeti reg, amihez tartozik 2-3 hsz, aztán vagy elfelejtették a jelszót vagy nemtom, szóval később lett egy másik név. És mivel a motor nem szólt érte, beregelték ugyanarra az emailre.
Tehát alapvetően itt most sztem csak a régi, már használaton kívüli usereket kéne bannolni, lévén szükség már nincs rájuk. Ha gondolod, tedd meg (de csak miután már a tényleges tulaj megváltoztatta az emailjét, hogy a rendes nevénél beállíthassa azt).

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#32) God Vazzeg válasza Panther (#31) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem a God felhasználó sose volt a regem, én kezdetektől God Vazzeg voltam :U Tehát nincs 2 regem, ez 2 különböző user összekeveredett regje így :F Vagy mittomén :D

(#33) Panther válasza God Vazzeg (#32) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Akkor az a cím amit most használsz, korábban az övé volt valszeg. Mindegy, kérj egy jelszó értesítőt a nevében, aztán már be tudsz lépni, és módosíthatod az ő emailjét, hogy utána már a tiedet is tudd.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#34) God Vazzeg válasza Panther (#33) üzenetére


God Vazzeg
veterán

97 vagy 98 óta az enyém ez a freemail cím :R De mindegy is, már megkértem az emlékeztetőt, de még nem ért ide :U

Ja és nem beszélve róla, hogy ez neki nem lesz gond? :F Már ha élő a reg :U

[Szerkesztve]

(#35) Diego!


Diego!
senior tag

Nem lehetne kérni hogy a nevem utáni felkiáltójelet töröljék? Igaz a sima Diego foglalt volt, de nem lehet valamit csinálni, hogy sima Diego legyek?

(#36) Panther válasza God Vazzeg (#34) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nem hiszem hogy kifejezetten élő regnek nevezhetnénk, ha valakinek 2002 óta 2 hsz-a van :D De amúgy meg magára vessen, miért nem adta meg a valós email-címét. :(

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#37) Panther válasza Diego! (#35) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nem, sajnos még mindig foglalt. (Ami valószínűleg nem is fog változni, mivel törölni nem tudja magát az ember.)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#38) dárenbézerxx válasza Panther (#25) üzenetére


dárenbézerxx
újonc

írtam privit minden szükséges adattal remélem sikerül helyreállítani :U

Gery

(#39) Diego! válasza Panther (#37) üzenetére


Diego!
senior tag

És használja?

[Szerkesztve]

(#40) ngabor2


ngabor2
nagyúr

itt kérdeznem meg, mert ahol jobban helye lenne, az azt mondja, bocsi...
a ''halott'' regekkel lesz valami? pl. ami több, mint 2 éve 0 hsz-os.

Diego: nem az a lényeg, hogy használja, hanem hogy foglalt. pl. én ezért (is) lettem ngabor2, mert ngabor már foglalt. igaz, 0 hsz-sal. amúgy az előzőt nem ezért kérdeztem, nem változtatnám meg a nevemet, majdnem mindenhol ngabor2 vagyok.

(#41) C4mp3r válasza ngabor2 (#40) üzenetére


C4mp3r
addikt

Az ngabor3 nevű nick is a tied volt, ha jól tudom. :)

(#42) Diego! válasza ngabor2 (#40) üzenetére


Diego!
senior tag

Ok, értem.

(#43) ngabor2 válasza C4mp3r (#41) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igen, a 2. hsz-a az volt, hogy bannolják, mert megtaqláltam a régebben regelt ngabor2-t :D

(#44) Panther válasza dárenbézerxx (#38) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik igen. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#45) Panther válasza ngabor2 (#40) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nem lesz vele egyelőre semmi. Bár egyetértek hogy némi egyeztetés után felszabadíthatnánk pár nevet. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#46) God Vazzeg válasza Panther (#45) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Na, megoldódott, köszi szépen, God felhasználó letiltható, bár megtartom, ha van rá lehetőség :B Nagyon vicces, mert eredetileg ezt akartam regelni, de foglalt volt, és mérgemben lettem God Vazzeg :DDD

Szerk: a God Vazzeghez ragaszkodom, ha tiltani kell mindenképp, akkor God juzer legyen az! Köszi :R

[Szerkesztve]

(#47) luciferc válasza Pompi (#27) üzenetére


luciferc
őstag

már bocs, de ha ez most akár csak negyedig is komoly, az nagyon nagyon gáz (ha, ismétlem ha ez az én - nem létező - oldalamon történne, már nem lennél modera :( ). Persze megteheted, hiszen nálad a hatalom, de az alapelveknek úgy gondolom ugyanúgy van szelleme, mint a jogszabályoknak. Az alapelvekben ez áll:

egynél több regisztráció használata: ha észrevesszük, hogy több nicket regisztráltál, akkor mindegyik végleg kitiltásra kerül.

Ez alapján kitehetsz látszólag nyugodtan, de felhívnám a figyelmed a használata szóra. Ez tartalmazza ama bizonyos szellemet! Itt ugyanis, ahogy tanult kollegád is írta, nem kettős használatról van szó, hanem valami okból névváltoztatásról*, és mint ilyen az alapelvek szellemét semmiképp nem sérti, de ha úgy tetszik a szövegét sem kétséget kizáróan.

Meg fogom változtatni az email címeket, utána szólok, és lockolhatjátok a régi nevet, de lehetőleg a szokásos szöveg (alapelvek megsértése) nélkül.

Részemről ezzel lezárva.

* hogy teljes legyen a kép elárulom, hogy annak idején írtam Parcinak, kértem tőle a név változtatását, de azt mondta ilyet nem csinál, reggeljek újat. A levél nem hiszem, hogy megvan, kénytelen leszel elhinni, hogy így történt.

(#48) luciferc


luciferc
őstag

Lockolhatjátok a régi nevet (katonag) ha nagyon muszáj, de lehetőleg a szokásos szöveg (alapelvek megsértése) nélkül.

(#49) Panther-D válasza luciferc (#48) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Sajnos azt nem lehet, mivel azt a motor a kitiltott userekhez automatikusa írja oda. Szóval nem állítható hogy mi legyen ott. :( Esetleg megváltoztatom a jelszavát is meg az emailjét is vmi hülyeségre a régi usernek, aztán akkor le van tudva a dolog. :)

MOD: Kész. Gyakorlatilag bannolva.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#50) -Mike- válasza Panther-D (#1) üzenetére


-Mike-
addikt

jó lenne elintézni h a Mike név hozzámkerüljön;)) nézdmér meg plz mikor lépett be utoljára, ha több mint két hete passzintsd már hozzám a cuccait, köszi;))

de most komolyan lépni kéne már az ügyben, nemigen aktív itt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.