Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tapsi


Tapsi
addikt

Sietek, mert csoportos kaja van. Még írok

(#2) Tapsi


Tapsi
addikt

Jól bekajáltunk, vissza az unalomba.

Tehát röviden:

Jelenleg egy multinál dolgozom, kint a város szélén. Ez egy kutatóközpont, egy rakat mérnökkel, én meg informatikus gyakornok vagyok, mert az jó. Az tuti azonban, hogy ha lesz, aki unalmában hal meg, az én leszek. Nem csinálok semmit, csak döglök a gép előtt és olvasok. Lehet, hogy ez jó bulinak tűnik, de nem az. Az első pár nap jó volt, de a semmittevés már az őrületbe kerget. Aug. végén biztos, hogy felmondok. Már csak az egyetem, és a fősuli miatt is.

Egyébként érdekes, hogy mennyit tudnak változni az emberek pár év alatt, értem ezt jómagamra is. Megtaláltam ugyanis az első blogomat meg 2005-ből. Jesszusom, tényleg ennyire gáz lettem volna? Igen. Mindenki fejlődik, tanul. Azzal nyugtatgatom magam, hogy ezen mindenki keresztülmegy...

(#3) Tapsi


Tapsi
addikt

Nnah, előkerült a nagyfőnök is Miskolcról. Tényleg kattant, ahogy elmondták. Nagyon nem izgat, én csak olvasgatok tovább.

Ma este 7-ig leszek, utána irány haza asszonysággal. Végre egy kis pihenés, holnap nem dolgozom. Jövő hét meg szabi. Kéne hivatalos tantárgytematikákat is kérnem, már ha azt akarom, hogy befogadjanak pár tárgyat a BME-n.

(#4) Tapsi


Tapsi
addikt

Egyre nehezebben viselem a buta embereket. Régen is sok problémám volt ebből, de mostanság egyre nehezebb. Erre egy tegnapelőtti MSN-es beszélgetés döbbentett rá egy ismeretlennel. Igyekszem erről egy logout-os cikket is írni, mert tanulságos... :(

(#5) Tapsi


Tapsi
addikt

[link] Megint jó kis vitát generáltam. Mindig is tudtam, hogy egy aljas kis felforgató vagyok... :DDD

(#6) Tapsi


Tapsi
addikt

Lelépett a nagyfőnök, hál' Istennek. Nagyon furcsa fazon, kissé degenerált. Mondjuk amíg ittvolt legalább volt min röhögni, most megint mindenki apátiában van. még 2,5 óra és leteszem a lantot. Ez tartja bennem mindig az erőt.

(#7) Tapsi


Tapsi
addikt

Csodás! Kiderült, hogy mégsem jönnek bekötni az optikát a Trésystemstől, mert elfelejtették bekötni a routert. Gratulálok, ezért bumlizok itt már reggel óta.

Sztem. 6kor lelépek, de lehet inkább kiugrom az ablakon...

(#8) Tapsi


Tapsi
addikt

Öhhm, a nőügyek topic átment a "mi kell a nőknek" témából a "fogyasszuk le tildyt", illetve a "miért is marad duci tildy" témává. Vicces! :D

(#9) Tapsi


Tapsi
addikt

Most értettem meg igazán, hogy a főnököm miért is félti ennyire az állását. Eléggé letaglózott a dolog, sajnos ilyen ez az ország/világ! :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.