Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesiz


Wesiz
tag

én vagyok az egyetlen aki kifejezetten rosszul van az ehhez hasonló apple üzletektől? mindegyik annyira fehér, annyira steril mint egy orvosi váróterem, soha nem tudtam komfortosan érezni magam egy ilyenben

(#12) kchris78


kchris78
veterán

Mekkora volt a sor? :D

(#14) #21221888 válasza kchris78 (#12) üzenetére


#21221888
törölt tag

Sor nem volt, de szerintem volt benn egyszerre 50 ember

(#17) Inarus válasza #21221888 (#14) üzenetére


Inarus
addikt

Miről beszélsz? A teljes Árkád hosszában állt a sor...

Btw Handras meg már rég nem mozog Apple körökben, de ez csak egy kis apróság.

(#18) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Nem volt sor?

De elég sok embernek van elég sok pénze… mégis panaszkodik folyton mindenki.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#19) ledgeri válasza Wesiz (#1) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ja, pl termékbemutató animációknál tetszik, mert render, agyam elfogadja...
Aztán jönnek a nagy eventek, aminél picit cringe...
Majd valaki linkel egy ilyet: https://techcrunch.com/2022/09/12/apple-passkey/ és nem tudom eldönteni sem a beszédról, sem mikor az ember látszik, hogy AI generált vagy sem... pedig nem...
Aztán plázákban vannak ilyen élmény-kavitációk... borzalom.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20) kchris78 válasza Fryskitt (#18) üzenetére


kchris78
veterán

Jessssssszuss... NA, erre számitottam. De nem is értem, mégis aki nem az elején van, mit gondol hogy:
1. mennyi idő lesz mire bejut?
2. marad valami abból a pár darab akciós notiból/stb..?

(#21) Fryskitt válasza kchris78 (#20) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nagyon durva… nem tudom én se mikorra jutnak be, de a nyereség a notikon már valahol vetekszik az órabéremmel. És meg így is drága lenne az M2 egy váratlan kiadásnak nekem.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#23) A Molyember


A Molyember
tag

Remek, az ilyen ostoba doboztapogatas helyett mi lenne, ha vegre behoznak ebbe a csoves orszagba is az AppleCare+-ot? You know, ami valoban hasznos is lenne a felhasznaloknak? :W

[ Szerkesztve ]

(#26) kzcs


kzcs
tag

Elnézve a képeket, hát ezeket az asztalokat inkább egy konyhában látnám, vagy egy laborban mint egy prémium kat. üzletben, főleg egy prémium iStyle-ban. Kerestem is a CT gépet vagy a dagasztó gépet :)
Design szempontjából felesleges hype. Unalmas padlókő mely sok helyen hibásan van lerakva ami miatt egyáltalán nem higiénikus. Világítás színhőmérséklete nagyon bántó. Nem tudom ki hagyta jóvá, de biztos nem érdekli a munkája vagy nem ért hozzá. A domináns fehér és szürke meg semmi melegséget nem áraszt, az asztal lapokon látható kőris utánzat meg inkább semleges (gondolom az is műanyag). Semmi zöld, mely a világban mindenhol megtalálható az Apple boltokban valamilyen növény, fa vagy élő fal formában. Abból a sok millióból ennyit kihozni kár volt.
Majd azért megnézem élőben is.


(#27) Narxis válasza Fryskitt (#18) üzenetére


Narxis
nagyúr

Cigire, piár meg státuszszimbolumra mindig van pénz, ha kell akkor hitelből.

Thanos was right.

(#28) Noukoum válasza Fryskitt (#18) üzenetére


Noukoum
veterán

200 ember? Ebből vonsz le következtetést egy országra vonatkozóan?

Nem mintha számítana, nem a 100 milliós luxuskocsikért álltak sorba hanem sz@ros laptopokért.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#29) k-adi válasza kzcs (#26) üzenetére


k-adi
nagyúr

pont ezt akartam írni, hogy ahhoz képest hogy "premium", a beltéri design eléggé 0 a többi külföldihez képest, egyáltalán nem "barátságos" hatást kelt

látom a fele komment törölve lett 1 nap alatt :D

(#30) Luck Dragon

Kétszer elolvastam a cikket , értem is amiről ír .
De! Még mindig nem értem mivel jobb mint az eddigi partnerek :F

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) bzoli71


bzoli71
csendes tag

inkább arra konceentrálnának, hogy ne 3-4 napra válaszoljanak a mailokra, és a telefont is felvehetnék... szegedi üzletük meg hááááát.... inkább ne lenne...

(#32) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Még ha érthető is, de kár hogy az összes hivatalos Apple bolt/szervíz Budapesten van nálunk. Másrészt amilyen elmebeteg magasak a magyar hivatalos árak, csoda hogy nem csökken a számuk. Újra az egyetlen opció a külföldi vásárlás marad, vagy a már nem is olyan szürke import. Egyszerűbb lenne Euroban fizetni, ha ennyire tartanak a forint árfolyamától.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#33) k-adi válasza Luck Dragon (#30) üzenetére


k-adi
nagyúr

"a többi boltban megszokott öt helyett az Árkádban nyolc kolléga lesz, tehát az ügyfelek gyorsabb kiszolgálásra számíthatnak és több idő is jut majd rájuk."


mivel jobb? +3 agent
(a mondat második fele már nem feltétlen igaz.. :) )

(#34) jack982


jack982
aktív tag

van itt pénz kérem.
milyen sor állt már a macbookért!
mintha ajándékot osztogatnának.

(#35) Noukoum válasza jack982 (#34) üzenetére


Noukoum
veterán

Inkább az jön le hogy nincs pénz, ha ilyen akcióért is ennyien állnak sorba.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#36) kchris78 válasza Noukoum (#35) üzenetére


kchris78
veterán

Vonjuk le a hienakat.

(#37) antim


antim
tag

Az látszik hogy az embereknek van pénzük, a nagy sírás hiába maradt velünk, már a tengerparton hamarabb összefutunk, mint egy május elsejei virsli partyn.

(#38) jack982 válasza antim (#37) üzenetére


jack982
aktív tag

Igen, én is ezt látom.

(#39) k-adi válasza antim (#37) üzenetére


k-adi
nagyúr

rongyrázásra mindig van pénz

(#40) Luck Dragon válasza k-adi (#33) üzenetére

És ettől lesz prémium ? Ezért nem értem én ezt az egészet :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#41) mjani1172 válasza #21221888 (#14) üzenetére


mjani1172
addikt

Nagyon keményen nyomod.

(#42) Noukoum válasza Luck Dragon (#40) üzenetére


Noukoum
veterán

A szolgáltatás része lesz "jobb minőségű".

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#43) Hajós01


Hajós01
csendes tag

🎶Ááárkád néépe....heejjj🎵

Jobb csapba sz.rni,mint sz.rba csapni

(#44) Freiherr válasza Hajós01 (#43) üzenetére


Freiherr
őstag

Koppány nem erre gondolt annakidején :D

XXX

(#45) hegedus001 válasza Fryskitt (#18) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Szerintem nézd úgy, hogy ez egy befektetés volt. Én is 3 M1 air-t vettem. Mindig is szerettem volna kipróbálni, (egy saját részre) egyet pedig kb azonnali eladásra vettem. Attól, hogy sírünk mert drága az élet (ami nagyon is valós) még használt árban (330-ért) nagyon jó vétel volt a macbook air M1

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#46) hegedus001 válasza kchris78 (#20) üzenetére


hegedus001
aktív tag

több száz notit adtak el, sőt délután érkezett még szállítmány is :) Szóval nem 10 darabról volt szó. Elvileg az első 400 db elfogyott 3 óra alatt.

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#47) Hajós01 válasza Freiherr (#44) üzenetére


Hajós01
csendes tag

Én se hiszem :O ;]

Jobb csapba sz.rni,mint sz.rba csapni

(#48) Gabonetta válasza Luck Dragon (#40) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Nem, hanem attól, hogy melegebb színeket használnak, (szerintük) barátságosan van bevilágítva, a bútorok más dizájnúak és szemmel láthatóan újak (sic!), a polcok legjobban látható részein pedig az Apple gyári tartozékai kapnak helyet, a külső gyártók termékei kevésbé hangsúlyosan jelennek meg. Ráadásul az új köntössel együtt jár, hogy az üvegvitrinek száma minimális.
Most már tudom, mi kell a prémium érzéshez. :D

(#49) kchris78 válasza hegedus001 (#46) üzenetére


kchris78
veterán

komoly. gondolom m1 air regi dizajnnal nem fogy mar csak ha olcso, ezert hozzak szazasaval es szorjak kifele.

(#50) #21221888 válasza kchris78 (#49) üzenetére


#21221888
törölt tag

Árukereső szerint 2011 végén ezt a gépet már hozzádvágták minden bokorban 359ezerért. Most meg bő egy évvel később több ezer ember sorba áll “ vàllság közepén” , hogy fél millió helyett megvegyék mittudom mennyiért? Na nee, álljon már meg a násznép, nehogy a szúnyog adjon vért! Fogyasztóvédelem helo?

(#51) Luck Dragon válasza Gabonetta (#48) üzenetére

:DDD :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#52) hegedus001 válasza kchris78 (#49) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Hát, szerintem ennyiért nagyon jó ajánlat volt pedig. Nekem egyre jobban tetszik, a néhai gémelés hiányozna ha váltanék. De max veszek egy PS-t :D

Egy hónapig próbálgatom most megoldani vele az életemet aztán majd döntök.

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#53) hegedus001 válasza #21221888 (#50) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Pedig sajnos relatíve, így már tényleg elég olcsó vétel volt.

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#54) mjani1172 válasza #21221888 (#50) üzenetére


mjani1172
addikt

2011 nem egy éve volt.

(#55) Oliverda


Oliverda
félisten

"A kiemelt üzletben folyamatos szervizszolgáltatásokkal várják az ügyfeleket, az iPhone kijelző- vagy akkumulátorcseréje egy napon belül elkészülhet."

iPhone akkucserére tegnap 3 hetet mondtak... :(

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.