Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Farkas526


Farkas526
csendes tag

Sziasztok!
Egyből a lényegre térek!
A gépem (lent leírom a spec-et.) elösször csak az volt a fura, hogy amikor bekapcsoltam néha nem töltötte be a windowst (win10) csak ment magában.. a resetet nem vette be, ilyenkor a bekapcsoló gomb folyamatos nyomásával állítottam le, majd mikor újra bekapcsoltam a bios behozatalával elindult rendesen.. hozzá teszem ez 10 ből 1-alkalom volt.

Mikor csak szimplán újra akarom indítani a gépet, kikapcsol - elindul - kikapcsol - elindul - kikapcsol - elindul és hoppá betudta tölteni a windowst.. HURRRÁ...
Akkor kezdett elegem lenni mikor felraktam a Diablo 3-at (új season van..) és laggol... bemegyek a városba egyhelyben 120 fps, majd csak körbe körbe futkározva össze vissza mér.. lemegy akár 8-ra is... pedig semmi nem történik a játékban..

Megelégelve újra raktam a windowst (hátha megoldja.. hozzá nem értésemből gondolva) Elkezdem újra rakni majd egyszer csak fekete képrenyő és megy a gép.. 20 perc után resetre müködve újra indul, elkezdi felrakni a windows magát, majd megint fekete képernyő.. 20 perc után reseteltem bejött a windows. elkezdem felrakni a drivereket, mikor a hangkártyához jutok ( Relatek HD) és újra kell inditsam, többször is ügye, hát ismét eljutottam a fekete képernyőhöz és a gép megy magában mint a vakegér.. Elggé felb... szal hagytam.
Konfig: Asus Maximus hero VIII , 6700k , 32GB Corsair 3000 MHZ dual ram , ROG STRIX-GTX1070-O8G-GAMING oc, 2 ssd-t használok, egy samsung 850 pro 128gb (ezen futatom a windowst) és 500gb Samsung evo ezen pedig a gameket.

Kérlek segítsétek, mert idegesít (nem kicsit) hogy rákölt az ember egy valag pénzt és nem megy rendesen..
Előre is köszönöm szépen!
Üdv Dani.

(#2) subaruwrc válasza Farkas526 (#1) üzenetére


subaruwrc
félisten

te raktad össze ?

cpu foglalat nem sérült ?

(#3) CoolMan válasza Farkas526 (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

Kérdezd meg a Nem indul és mi a baja a gépemnek topikban.

Legközelebb kérlek, ne nyiss feleslegesen új topikot, hanem használd a keresőt.

Ezt zártam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.