Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

A cím az hogy Alone..., a videóban meg jönnek-mennek az NPC-k. Hát nem nagyon sikerült ráérezniük a jelentésére. Pedig pont attól volt jó az eredeti.

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Mivel ismerem az előző részeket tetszett, hogy Grace-el vezették fel a játékot. Sokkal nagyobb gond, hogy bugos volt az irányítás és a harcból semmit sem mutatott a demo. Az így készült video viszont nagyon bejövős lett. Eléggé hasonlított a hangulata a Twin Peaks-re, meg a SH-re.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) floatr válasza Dr. Akula (#1) üzenetére


floatr
veterán

Alone in the dark, together
Ettől függetlenül lehet jó, bár pont nem David Harbour az, akivel ezt a szerepet el tudtam volna képzelni.

(#4) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Az alap AitD jól hozta Lovecraft világát, talán a legjobban az összes feldolgozás, "inspired by" közül. Ott ugye alap, hogy az ősi istenekkel eszébe se jut az embernek szembeszállni, a legtöbb amit ki tud hozni a szituációból, hogy elfut és élve megússza. Na most ezt ebben a videóban nem igazán éreztem. Valószínűleg az amerikai stílus, a "hozzuk a forgócsövest és legatteroljuk a g...be" fog itt már érvényesülni.

(#5) Silenzio válasza Dr. Akula (#4) üzenetére


Silenzio
addikt

Azért az eredeti végén odak*rja az olajlámpát és mindent felgyújt a francba.

Majdnem megkönnyeztem, amikor megtudtam, hogy jön ez a reboot, annyira szeretem az elsőt. Leginkább az elsőt, de az első 3 igazából mind király. A 4.-et valamiért félbehagytam, de most előveszem. Nekem a 2008-as is bejött.

31 év, te jó ég... Jómagam 28 éve láttam először.

#2GodGamer5:
Nekem nem voltak irányítási gondjaim, csak túl érzékenyen fordult a kamera. Viszont egyre több játékkkal van más irányítási bajom. Ha átállítom a WASD-ről a mozgásirányokat a nyilakra, mivel bal kézzel kezelem az egeret, sok játék begajdul, pl. nem reagál QTE-kre, legutóbb az Amnesia: The Bunker demo bugzott be, a számos lakatoknál ugyanis kettesével ugrált a számok tekerésénél, és így az istennek se tudtam kirakni a kódot. Egy órát eltököltem vele, aztán egy YouTube videóból kiderült, hogy ez egy bug.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.