Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fawkes


Fawkes
őstag

Hi!
Elrontottam a címet egy modi kijavíthatná!Thx

Szóval meghekkeltek.Épp múltiztunk a rune nevű gammel és a neről becsatlakozott valaki...Átvette a szerver fölött az irányítást azaz ő lett a server.Nem lehetett megölni innen vágtam már hogy mi van...Erre kihúztam a utp kábelt a gépből hogy ne kontárkodjon tovább...De miután újra próbáltam csatlakozni azaz a másik gép erre a gépre nem megy...Ping van más játék műxik de a runebe már nem tudunk multizni...
Help pls

MOD:most látom hogy a topikot is rossz helyre nyitottam...sorry nagyon fáradt vok...:o
Ha megszánna valaki és áttenné pls...:O

[Szerkesztve]

(#2) Fawkes


Fawkes
őstag

up&köszi

(#3) twollah válasza Fawkes (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Eredeti a jatek?
Nem lehet, hogy ez egy vedelem a kalozverziok ellen?

(#4) Fawkes


Fawkes
őstag

Nem lehet...Eredeti...Csak imige fileban van gépen hogy ne kelljen állandóan cd-t berakni....

(#5) twollah válasza Fawkes (#4) üzenetére


twollah
nagyúr

Frissitesekkel, hogy allsz?
Legujabb verziok stb.

(#6) Fawkes válasza twollah (#5) üzenetére


Fawkes
őstag

elvileg megvan a hiba oka
Köszi azért

(#7) ollie válasza Fawkes (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És mi volt a hiba?

***

(#8) Kobe


Kobe
veterán

rune...multi...hmm hány átmulatott berserker éjszakát okozott nekem az a game :)

(#9) Fawkes válasza ollie (#7) üzenetére


Fawkes
őstag

A csávó bannolta a másik gépet örökre...Szal letiltotta...

(#10) Fawkes válasza Kobe (#8) üzenetére


Fawkes
őstag

Nemtudom de nem nagyon érdekel a graf.-ja hanem a feeling az nem gyengén ottvan ennél a game-nél...Szerintem 100X egy ilyen mint egy half life nemtudom nekem még most is nagyon bejön ;)

(#11) Kobe válasza Fawkes (#10) üzenetére


Kobe
veterán

jaja :) anno gimiben minden számtek órán ezt nyomtuk...majd mikor vége lett sulinak, irány máshova, és LAN on :)

(#12) Dilikutya válasza Fawkes (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hiába van meg eredetiben, ha úgyis image fájlból fut crackelve :) Ez már elég ok arra hogy a kalózvédelem is menjen, ha van, az nem nézi, hogy a polcon ott figyel-e a dobozos verzió :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) Kobe


Kobe
veterán

ez fura mert én csomót nyomtam anno biztonsági másolattal de ilyen jelenséggel nem volt gondom

(#14) Dilikutya válasza Kobe (#13) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezért mondtam, hogy amennyiben van rajta ilyen védelem is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) Apophis válasza Fawkes (#10) üzenetére


Apophis
őstag

Igen, a HalfLife-nek roppant korszerű a grafikája, Quake 1-2 hibridmotor...;] Vagy 2-3? Mittomén, ronda...

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#16) Dilikutya válasza Apophis (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó kis motor az, emlékezz csak a 007: Nightfire játékra... 2002-es, és HL1 motor döcög alatta... hmm ezt nem is tudtam, azt hittem a HL1 csak egy felfejlesztett Q2 engine.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) Apophis válasza Dilikutya (#16) üzenetére


Apophis
őstag

Az lehet, de maga a HL ronda. Tudom, mert most vittem végig a kieggel együtt. Szörnyű, de hát a hangulat... Amúgy írtam, lehet, hogy Quake 2 és 3. Sőt, inkább. Mert Q3 szintű nincs, de azért az egynél finoman szólva is fejlettebb vagy 3-szor...

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#18) Dilikutya válasza Apophis (#17) üzenetére


Dilikutya
félisten

98-as játék, tuti hogy Q2. Végülis abban ha szebb textúrákat használtak volna, az is különbül néz ki. Mert a HL1-ben fényévekkel szebb minden, mint a Q2-ben... szinte nincs is ott arca az ellennek, csak ilyen elmosott valami. Akkoriban készültek a Q1 engine-nel is szebb játékok a Q2-nél (pl a Dark Forces II: Jedi Knight )

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#19) ollie válasza Dilikutya (#16) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

a HL1 fejlesztett Q1 engine, ami jobb lett, mint a Q2 engine.

***

(#20) Fawkes


Fawkes
őstag

Megint föltörtek pedig most tűzfal meg minden volt...Áááááá elegem van a sok hekkerből...

(#21) Fawkes


Fawkes
őstag

megkérdeztem hogy és a windows tűzfal(tudtam hogy nem ér sokat):erre a válsz:lol
na ennyit bili gécc biztonsági cuccairól...

(#22) Kiskokó válasza Fawkes (#21) üzenetére


Kiskokó
veterán

hát ha már te se hiszel benen akkor az lenne a minimum hogy felraksz egy normális tüzfalat ! én a ZoneAlarmot ajánlomm nekem bevált Í!
igaz nekem is van egy nagyon jó és erős hacker progim de a win tüzfal megfogta ! annyira hogy amikro servert nyomtam más gépére (haveré merthogy kipróbáltuk hogy milyen azóta is valahol elvan tünve nemhasználmo arra várok hogy jöjjön az a g.c.i aki régen kibaszott velem !) szal a win tüzfal megfohta a servert hogy tuggyak rá csatlakozni.... a következű indulásig mert utána már se tüzfal (semilyen , se winé se a másiK) se virusirtó! mindent kilőtt. aztán azt lehet csinálnia gépével a scórinak amit csak akarsz! pl.: 2 kattintás és ''format drivers''

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#23) Dilikutya válasza Kiskokó (#22) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az, hogy nem panaszkodik semmire, nem jelenti azt hogy jó is ;] Elég retek egy progi, de a Symantec-é ugyanúgy. Router kell, abban hardveres tűzfal van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#24) Drizzt válasza Fawkes (#10) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hohó, tessék a HL2 multiját kipróbálni, utána tenni ilyen felelőtlen kijelentést! :DD

I am having fun staying poor.

(#25) asturel válasza Drizzt (#24) üzenetére


asturel
őstag

szerintem half life adrenalin gamer moddal sokkal jobb, mint a hl2 dm :) igaz uccso updatek utan mar nem probaltam, kevis az 512 ram :(

(#26) Fawkes válasza Drizzt (#24) üzenetére


Fawkes
őstag

Talán majd egyszer:)

(#27) Kiskokó válasza Dilikutya (#23) üzenetére


Kiskokó
veterán

azért jó az ! amig nemvolt tüzfalam még akkor amikor lett netem nemvolt vagy 1 hónapig tüzfal és hetente 300-400 virus volta gépen most meg hetente max 1-2

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#28) Dilikutya válasza Kiskokó (#27) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem a blaster megjelenéséig nem volt tűzfalam... 4 évig böngésztem a netet tűzfal nélkül. Ezidő alatt egyetlen vírusom volt, azt is ismerőstől kaptam meg, pechünkre a flash anim exe fertőzött volt. Aztán a blaster után felraktam a tűzfalat, előbb Zonealarm-ot, majd a Symantec-et, de nem mondhatnám hogy sokat problémáztak volna a sok hacker miatt. Antivírusom van a kezdetektől fogva, az nagyon ritkán panaszkodott 1-1 oldalnál, hogy nana...
de jó a tűzfalad meg a vírusirtód, ha most is van vírus ;] amúgy megkérdezném, hogy honnan a retekből szedtél össze ennyit? én fórumokat olvasgatok, hardveroldalakat, hivatalos oldalakat, híroldalakat, gamer oldalakat, zenei és filmes oldalakat (nem letöltés, hanem hír), és nem mondhatnám, hogy bármi gondom is lenne. Most egy lejárt licenszes NOD32, és az XPSP2 tűzfala van fönn, és semmi gondom sincs.
Ja hogy nem nézek szexoldalakat, és nem rohangálok a legújabb crack-ek után? Lehetséges..... ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#29) L3zl13 válasza Fawkes (#20) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ha egyszer feltörtek, akkor újratelepítés ajánlott.
Vagy végigbuzerálhatod a rendszert mindenféle trójai irtókkal meg hasonlókkal.

Persze a tűzfalnak meg kéne fognia az ilyesmit, de ha már egyszer fent van a trójai, akkor nem tudom, hogy utánna feltett tűzfal meg tudja-e állítani...

Aki hülye, haljon meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.