Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Manitou


Manitou
addikt

A fenti kérdésre keresem a választ. ECS K7S5A lapomba Duronocskát hajtottam már egy ideje. Aztán pár napja egyszercsak netezés közben gép kiirja rendszer leáll.. blabla aztán kép sötétségbe borul.Próbálom aresetet nyomkodni.. reakció nulla.Kikapcsolom, vissza. Biosba még éppen bejutok ,aztán csontra fagy a biosban a gép. Jolvan.. mondom . Biztos kinyúvadt a proci. Megnézem másik lapban a procit.. és nem müködik.Szerváltam párnapra rá egy másik u ilyen procit. Megyek haza nagy boldogan , rakom bele a lapba és megse nyekken . Illetve 8 csipogás halható egymás után. Nem értem most akkor a proci magával rántotta volna lapot is?Amit hoztam procit az tuti jó. Mondjatok valamit?

(#2) LukE válasza Manitou (#1) üzenetére


LukE
veterán

Vagy az alaplap a procit, esetleg mind2-t:(
Táp? Vagy fesz. ingadozások voltak?

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#3) Manitou válasza LukE (#2) üzenetére


Manitou
addikt

A helyzet az hogy már várható volt a proci kinyúvadása, mert le volt sarkazva, meg húzva is volt. DE az alaplappal mi lett?Rejtéj számomra.

(#4) Manitou válasza LukE (#2) üzenetére


Manitou
addikt

A táp okés nemrég vettem , nem a gagyi kategóriából valósi.

(#5) LukE válasza Manitou (#3) üzenetére


LukE
veterán

proci meggyilkolta?
Nem használta más?
Áramingadozás? Errefelé néha eléggé dúúrván néz ki a TV képe. Mondjuk monitoron semmi nem látszik:)

Talán kiszedsz mindent, aztán lap+proci+ram(driveok nélkül).

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#6) Manitou válasza LukE (#5) üzenetére


Manitou
addikt

Már próbáltam ugy hogy csak lap proci ram vidkari, de nem jön be a kép,csak csipog, de tudnám mi az a 8 csipogás?Mondjuk lehet hogy ez a lap érzékeny az olyan dolgokra mint a proci lábának hajlítgatása.Ugyanis a mostani procinak kicsit kuszán álltak a lábai,egyengetni kellett rajta mert nem akart belemenni a foglalatba ,de csak sikerült ''belekalapálni''.De a régi lapomba megy igy egyengetett lábakkal(most is ezzel a géppel netezek)Szal lehet emiatt is hogy nem megy az ''új'' procival?Lehet leugrok az egyik haverhoz kiproszálni hogy az ő Tbirdje megy -e benne. Ha az se megy akkor amen.

(#7) LukE válasza Manitou (#6) üzenetére


LukE
veterán

adjál a foglalatokna sűrített levegőt, lehet, hogy kosz került bele

8 sípolás: users maual, ecs.com?, vagy hogy hívják őket:DD

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#8) atus válasza Manitou (#6) üzenetére


atus
senior tag

Szerintem tanúsíts bűnbocsánatot a harvereid iránt! :) És ne lepődj meg, ha egy összekócolt lábú, lesarkazott, agyonhúzott low-end proci behal a kegyetlenkedéseidbe... :DDD
Komolyra fordítva. Kérj kölcsön egy komplett gépet. és darabonként próbálj ki minden főbb alkatrészt, RAMokat, videókártyát is. Nekem is volt már, hogy megmakacsolta magát a videokarim, átraktam egy másik gépbe, ott működött, aztán már az enyémben is... Nézd meg, hogy a RAMok jól illeszkednek-e a foglalatba, és hajtogasd vissza szegény proci lábait egyenesre. Ne kalapáld a socketbe!!! :P

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#9) Charlie Gordon válasza Manitou (#6) üzenetére


Charlie Gordon
aktív tag

A csipogások jelentése BIOS-függő, pl. a 8 csippantás AMI BIOS-nál videokártya hibát jelez. [L]http://www.pantherproducts.co.uk/Articles/Motherboard/BIOSbeep.shtml[/L] .

Ne adja az ég, de ha tényleg kakukk az alaplapod, és nincs rá szükséged szívesen átvenném (demo célra suliba).

(#10) Manitou válasza LukE (#7) üzenetére


Manitou
addikt

Kompresszorral adtam a foglalatnak egy kis levegőt , de nem használt . Sőt már haver Tunerbirjét is kipróbáltuk benne, és az meg se nyikkan. Mostmár tuti a fogllaalttal van a baj.

(#11) Lomos válasza Manitou (#3) üzenetére


Lomos
aktív tag

ezt a hozzaallast birom...le volt sarkazva, meg huztam is...hajlitott labu proci...majdnemhogy nem is erdemled meg hogy mukodjon... :t

www.HuWiCo.hu - Hungarian Wireless Community

(#12) Manitou válasza Lomos (#11) üzenetére


Manitou
addikt

A hajlított lábu nem az enyém volt hanem az egyik haveré, és egyébként azzal a procival nincs is semmi baj. Itt most nem arról van szó hogy tönkrement a proci mert az annyira nem nagy érték ,azért is húztam.De az alaplap az már kicsit húzósabb dolog.

(#13) Peet válasza Manitou (#10) üzenetére


Peet
senior tag

Hááát nem semmi amit a procival csináltál. Azért nézd végig 1 enként a lapot, a procit (az már megvolt) a ramot és a vidokártyát. Ha nem müxik akkor a lapnak lett valsz valami baja, de lehet javítható, sőt szerintem bizti.

(#14) karyo válasza Manitou (#1) üzenetére


karyo
senior tag

sztem végy egy csákányt és egy ásót, mivel csak a talaj magasságában van a föld befagyva. menj ki az udvarra, majd áss ki egy kb 35 cm* 25cm-es 20cm mély gödröt, majd dobd bele az alaplapot és temesd be.

Enjoy the silence.

(#15) Manitou válasza Peet (#13) üzenetére


Manitou
addikt

Minden alkatrész megy csak az alaplappal van gáz.

(#16) Manitou válasza karyo (#14) üzenetére


Manitou
addikt

Azért még van rá garancia, szoval előbb a bótba viszem vissza.

(#17) karyo válasza Manitou (#16) üzenetére


karyo
senior tag

akkor tedd meg minél előbb mert ezzel a lappal vmi nagy gáz van

Enjoy the silence.

(#18) Manitou válasza karyo (#17) üzenetére


Manitou
addikt

Azt fogom tenni, ugyanis mostmár minden lehetőséget végigzongoráztam és egyértelműen az alaplapnak van baja.Csak az agáz hogy a bolt ahol vettem nem valami okés hely ilyen gari szempontjából.:O

(#19) karyo válasza Manitou (#18) üzenetére


karyo
senior tag

melyik boltról van szó?

Enjoy the silence.

(#20) Manitou válasza karyo (#19) üzenetére


Manitou
addikt

Mistral

(#21) morzsa


morzsa
aktív tag

Az elem az alaplapon? Állítólag sokaknak a csere segített.

https://linktr.ee/wbteam21

(#22) Manitou válasza morzsa (#21) üzenetére


Manitou
addikt

Az elemcsere nem volt jó, mert az elemnek nem volt semmi baja.De minegy mert a cuccost múlt héten kicserélték garba.:D:D:D:D:D:D:D:D

(#23) petakpa1 válasza Manitou (#22) üzenetére


petakpa1
őstag

Melyik Mistral volt?
csak, hogy legyen már valami jó is róla:DDD

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#24) Manitou válasza petakpa1 (#23) üzenetére


Manitou
addikt

Eggyet találhatsz.:)

(#25) Hold válasza Manitou (#22) üzenetére


Hold
őstag

nagy mákod volt gratula

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.