Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Meghalt szegény, vagy csak álhalott? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) d8976


d8976
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap ráengedtem az O&O Defrag Professionalt az összes vinyóra én pedig elmentem dolgozni. Amikor hazajöttem ment a gép, minden tökéletesen működött. Este kinyomtam, majd most reggel már nem tudom elérni az egyik vinyót (ezen volt minden adatom, programom etc.). Maga az O&O fel sem ismeri, nem is látja ezt a vinyót. Akármivel is próbálok rálépni erre a vinyóra el kezd egy picit tekerni és kiírja, hogy formázatlan, megformázza? Megnéztem a Számítógép-kezelés->lemezkezelésben, és ott azt írja, hogy ennek a vinyónak az állapota kifogástalan (aktív) és 100% szabadhelyet jelez. Egy jobb klikk tulajdonságok na meg egy kis tekerés után azt írja, hogy a fájlrendszer RAW és teljesen üres. (NTFS volt).

Nem lehet, hogy az O&O vmibe belepiszkált, aminek az a következménye, hogy a formázatlannak ismeri fel? Hogy lehetne észhez téríteni, hogy újra NTFS-nek lássa, és visszakapjam minden adatomat? Vagy erre semmi remény, kész vége? Még egyszer szeretném leszögezni, hogy amikor hazajöttem, minden tökéletesen működött, a probléma azután jelentkezett, miután este kikapcsolatam és ma reggel benyomtam a gépet. (Bootoláskor látja a gép, mindkét vinyót)

Előre is köszönöm a segítségeteket!


Üdv
d8976

(#2) liksoft válasza d8976 (#1) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

1. Hibásan írt vissza a felület adminisztrációs részére a rendszer. Okozhatta drive, memóriahiba, vagy a használt program inkompatibilitása az operációs rendszerrel.

2. Éles mentés nélküli adatokon SOHA NEM HASZNÁLUNK SEMMILYEN LEMEZMATATÓT! Ez ökölszabály.

3. Ezért felesleges volt új totyikot nyitni. Elfért volna valahol itt is: [link] [link] [link]

Folytassuk esetleg az első linkeltben.

Ez zárható.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3) Racecam válasza d8976 (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Légy szíves a kapott linkek valamelyikén tedd fel a kérdésedet.
Ezt zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Meghalt szegény, vagy csak álhalott? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.