Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  meghajtó nem tudja beolvasni az üres cd-t (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) RotS


RotS
csendes tag

Hali!

Van két meghajtóm, az egyik egy sima(csak cd) LG52x olvasó a másik egy samsung kombó.
Az írott lemezeket mindkettő beolvassa, a kombó a DVD-t is, de az üres cd-ket egyik sem.
Az LG felpörgeti kérszer majd kiírja hogy nem képes ilyen formátumot olvasni, és hogy a lemez nincs formázva. A Samu pedig csk ezerrel villog, mikor jobb klikket nyomok rá akkor pedig homokórázik míg ki nem veszem a lemezt. Mindez egyik napról a másikra történt egy sikertelen írás után.
Valaki tudna segíteni?

(#2) Vicoo válasza RotS (#1) üzenetére


Vicoo
senior tag

Egy üres lemezen mégis mit kellen beolvasnia? :F :C :W

(#3) marsu válasza RotS (#1) üzenetére


marsu
addikt

Szia!

Az üres CD-ről mit szeretnél hogy olvasson?

A Probléma a DVD/CD íróval topikban hátha tudnak segíteni ...

[ Szerkesztve ]

Press any key to continue ...

(#4) RotS


RotS
csendes tag

de eddig nem írt ilyet hogy nem tudja beolvasni mert ismeretlen fájltípus.
A Samu meg csak villog ezerrel denem csinál semmit, tehát valszeg próbálkozik beolvasni.

(#5) marsu válasza RotS (#4) üzenetére


marsu
addikt

" Mindez egyik napról a másikra történt egy sikertelen írás után. "

Próbáld meg egy másik lemezzel! Elvileg jobb klikk a meghajtóra és tulajdonságok alatt kiírja, hogy mennyi szabad hely van a lemezen, és hogy van e már rajta valami ....

De ha csak simán elrontottad a lemezt, akkor próbáld újraírni egy ásik lemezre! Ezt meg dobd el ....

[ Szerkesztve ]

Press any key to continue ...

(#6) RotS


RotS
csendes tag

már 3 fajta lemezt kipróbáltam. most hallgattam és itt szenved a samu met nem bírja felpörgetni. a dvdnél kicsit pörög és leállés a sajtgépben látom hogy bent van a lemez, enél meg csak szenved. Nérót elindítottam meg kattoltam hogy adat lemez és ezután addig nem hozza fel az ablakot míg ki nem veszem a lemezt

(#7) marsu válasza RotS (#6) üzenetére


marsu
addikt

A Probléma a DVD/CD íróval topikban hátha tudnak segíteni ...

Press any key to continue ...

(#8) Racecam válasza RotS (#6) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Légy szíves használd a linkelt topicot. Minden problémának nem kell új témát nyitni, esetleg az "Alapelvek"-et elolvashattad volna, ha már elfogadtad. A topicot zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  meghajtó nem tudja beolvasni az üres cd-t (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.