Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jó látni ilyen finom, mechanikai megoldásokat, ámbár nem gondolom még mindig tartósan ezt az irányt jónak a mobiliparban.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nem rossz ez a komplexitás! Azt gondolom, hogy a nyíló-bukó ablakok zsanérjának van ezekhez köze.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) Snoop27


Snoop27
őstag

Nagyon tetszik, várom a tesztet!

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#4) judas13


judas13
addikt

Volt ennek gyerekszobája? Kiráz a hideg ettől. Tudom nem kell nézni akkor..

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#5) Graphics válasza judas13 (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akinek volt gyerekszobája és műszaki beállítottsága az már csinált ilyet már gyerekkorában.

Én is anno szétszedtem amit lehetett és úgy jártam mint ő nem biztos hogy összeraktam.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) mrlujoak válasza judas13 (#4) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szerintem volt. Nekem is. Aztán mégis mindig szétkaptam a kisautóim, ketyeréim.

Na, most meg ebből élek. :)

Mindig is élvezettel nézem a videóit - vagy bármilyen hasonló szétszedőst - amikor ráadásul olyan finom részletek, megoldások a téma, ami nem is annyira széleskörben használt.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#7) Somatom válasza mrlujoak (#6) üzenetére


Somatom
veterán

Vmi bontóban dolgozol? A szétkapás mindíg könnyen ment. Szinte 100% -os hatékonysággal. Az összerakásban viszont már sokkal kevésbé voltam sikeres. :B

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) mrlujoak válasza Somatom (#7) üzenetére


mrlujoak
veterán

...nem, nem bontóban, nekem össze is kell tudnom rakni... :)Nyomtatókat, meg A3-as fénymásolókat szerelek.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#9) flexxx2


flexxx2
őstag

érdekes, akkor már kikerestem a samsung fold4es zsanért is: [link]
(nem loptak egymástól)

(#10) Graphics válasza flexxx2 (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Honor-é nekem egy masszívabb darabnak tűnik, de nem vagyok mérnök ezen a területen, mindkettő ugyanazt a célt szolgálja.

A Samsung nekem kisipari első ránézésre.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) judas13 válasza Graphics (#5) üzenetére


judas13
addikt

Atyaég akkor nekem nem volt!! :)Nekem ezek a videók 🔞+ kategóriásak nincs mese :)

mrlujoak

Akkor üdv ott a klubban! ;) Értem, én amúgy még a legelején néztem bele, évekkel ezelőtt mikor teljesen újdonság volt ez a "teszt" nekem.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.