Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

Hi! Már lassan fél éve figyelem a témobil hétről-hétre változó árlistáit és gondolom rajtam kívül elég sokan vannak, akik telefon vásárlás előtt mindig elgondolkodnak, hogy vajon érdemes-e most vásárolni, vagy nem mert 1 hónap múlva úgyis leesnek az árak...
Nos csináltam egy táblázatot, amiben figyelemmel kisértem minden t-nél kapható telefon árváltozását. Remélem jól gondoltam, hogy van rá igény:

Bővebben: link

szerk: rossz volt a link, most már jó



[Szerkesztve]

(#2) Gh0sT válasza JoeYi (#1) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nem jó a link...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3) JoeYi


JoeYi
őstag

Köszi, már jó

(#4) mdk01


mdk01
addikt

Nekem jó a link.

Elég olcsó ez a 6680.
Előfizetéssel nem tudja vki mennyi lenne, mert amit hírdetnek az aranykártya csomag vagymi a szösz és úgy tudom ott minden jóval olcsóbb.


MOD:egyébként jó ez a topic és remélem lesz folytatás is.;)

[Szerkesztve]

(#5) JoeYi válasza mdk01 (#4) üzenetére


JoeYi
őstag

Köszi, ha sokan írjátok, hogy tetszik a dolog, akkor ígérem, hogy havonta felteszem a frissített változatot :DDD

(#6) col


col
addikt

Csak valóban ''hiányos'', mert több konstrukcióban is lehet vásárolni.
Aranykártya, platinakártya, készülékcsere, kedvezmény, akció, domino, stb...
Szóval a választás és kínálat sokkal bővebb....

De a kezdeményezés nem rossz..:)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#7) JoeYi válasza col (#6) üzenetére


JoeYi
őstag

Ohh, tényleg, nem mellékeltem használati utasítást :) .
Naszóval: minden telefon mellett két sor van. A szürke az telefon ára 2 éves előfizuval, a fehér pedig dominóval. Ha nincs semmi az egyik sorban, akkor az azt jelenti, hogy abban nem kapható.
Többi konstrukciót azért nem írtam ki, mert azok árváltozása mindig igazul az előfizetés árához.

(#8) col válasza JoeYi (#7) üzenetére


col
addikt

OK. Akkor ez a táblázat volt a Béta verzió. tessen szíves lenni javítani, kiegészíteni és commentezni. :) És a javított 1.0-ás verziót feltenni :) nem lustálkodunk, és ha már adatokat közlünk legyen szép, kerek és a lehetőségekhez képest átfogó :))

BOTS ugratlak csak :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#9) JoeYi válasza col (#8) üzenetére


JoeYi
őstag

:) Tényleg kezdtem megijedni, de tényleg.
Egyébként igen sok időbe került megcsinálni, mivel a pdf-ben letölthető listákban nem sok logikát látok, mindig össze-vissza van benne...

Én most egy SE d750i vásárlásán gondolkodok, de még mindig nem tudtam eldönteni, hogy szeptember-október környékére lejjebb megy-e az ára egy tízessel :D

(#10) JoeYi


JoeYi
őstag

UPsz

(#11) szegedi


szegedi
tag

Kira a táblázat:)
De amugy természetesen idővel minden teló ára csökken.

Kivéve a d500:D
Ezen annyit röhögtem:DD
Kihozzák februárban 69,9-ért majd márciusra emelnek 74,9ra és most ott tartunk hogy 64,9 ftba kerül ujonnan:DNevetséges...
K508i meg...Akciózzák 4,9ért májusban erre júliusra már a dupláját kérik el.Ennyire jó lenne?:D

MOD:igazándiból azt lehet látni hogy a t-mobile mekkora egy geci.Néha ha úgy gondolja emel vagy hirtelen csökkent.Azért a p910i 40ezeres esése...Ha pl én májusban 8-án megveszem a p910i-t és erre másnap 40ezret esik az ára.Tuti bementem volna a t-hez és lerugok vkit.Mert tuti nem mondták volna hogy te f*sz holnap 40ezerrel olcsobb.

De amugy Grat:R
De pl ha ennyire megy a dolog lehetne csinálni több szolgáltatóval is nem?


[Szerkesztve]

Just roll:)

(#12) Kígyó válasza JoeYi (#1) üzenetére


Kígyó
senior tag

Lehet bennem van a hiba, de semmi rendkívülit nem fedeztem fel a táblázatban. :( Elárulod mit kellett volna? :F

(#13) THomas007 válasza szegedi (#11) üzenetére


THomas007
senior tag

Én anno akartam venni egy alcatel 302-es telt domino csomagban és akkor még 30k volt,után ajánlotta az eladó ,hogy vegyem meg jövő héten ,mert akkor tízezerrel olcsóbb lesz...

(#14) RAM


RAM
őstag

Nem jó a link.

Csak tisztán

(#15) Kígyó válasza RAM (#14) üzenetére


Kígyó
senior tag

Nálam megy..:U

(#16) JoeYi válasza Kígyó (#12) üzenetére


JoeYi
őstag

Különös? Nem, az tényleg nincs benne. Ez csak egy árfigyeló táblázat extrák nélkül, amit alapból magamnak csináltam, de gondoltam mást is érdekel.

(#17) JoeYi válasza RAM (#14) üzenetére


JoeYi
őstag

Sztem nálad az a baj, hogy alapból blokkolja az explórer, tehát a fenti sávon válaszd a blokkolt elem letöltését.

(#18) Sanya


Sanya
nagyúr

magyarul fél éve nem változtak az árak...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19) JoeYi válasza szegedi (#11) üzenetére


JoeYi
őstag

Köszi! Nekem meg a Motorola V3 tetszett nagyon :)) . Azzal is lehetett spórolni rendesen. 1 hónap és 10 nap alatt esett 70e Ft -al az ára :D . Persze ez nem mindenkinek ilyen vicces....
Hogy miért nem csinálom a többivel is? Egyrészről, mert Westel (sry T-mobil) fan vagyok már 4 éve, mert bár a percdíjak nagyon szarok (leszámítva dominó napot), mégis sosem volt velük bajok, korrektűl tudok külföldre telefonálni és onnét is, lemehet a számlám minuszba meg ilyenek. Egyszóval elvagyok fogulva rendesen :)
Másrészről meg azért, mert asszem a pan meg a vod nem ad ki letölthető listát, meg nem derül ki a nyitó oldalról, hogy most nekünk új árlistánk van, szal nemszeretem őket. A pannon oldalát is csak néha a 3d-s teló bemutatók miatt nézem meg :DD .

(#20) JoeYi válasza Sanya (#18) üzenetére


JoeYi
őstag

ezt nem értem :( Minden telónak változott csak a ''médiasztár'' telóknak jobban.

(#21) RAM válasza JoeYi (#17) üzenetére


RAM
őstag

660 bájtos üres fájlt tölt le.

Csak tisztán

(#22) canniball válasza RAM (#21) üzenetére


canniball
nagyúr

Nekem most jött le minden gond nélkül, úgyhogy nálad lesz a probléma.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#23) RAM válasza canniball (#22) üzenetére


RAM
őstag

Sikerült, jó!

Csak tisztán

(#24) JoeYi válasza RAM (#23) üzenetére


JoeYi
őstag

Lassan felrakom a frissített is

(#25) corm


corm
senior tag

Hali!

Tán ebbe a topicba fér bele leginkább a krédés:

külföldre szintén t-mob számra mennyibe kerül az sms, illetve fordítva?

Végignéztem az árlisták pdfjét, de csak olyat találtam, hogy külföldi számra...

(domino nap dcs.)

Y N W A

(#26) col válasza corm (#25) üzenetére


col
addikt

T-Mobile-os számra bárhol is van a világban mindig ugyanannyiba kerül az sms küldése itthonról a saját szolgáltatód hálózatából.

Külföldről sms-t küldeni meg már változó, hiszen a roaming díjtáblázatban lévő dijakat kell fizetni a küldésért bárhova is küldesz.

A lényeg az, hogy ha te a ''honos'' szolgáltatót használod - jelesül a T-Mobile-t itthon - akkor nincs változás az árban. Ha viszont külföldön vagy, akkor az ottani roaming tarifák szerint fizetsz, mert nem a saját szolgáltatód hálózatát használod.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#27) corm válasza col (#26) üzenetére


corm
senior tag

Köszönöm

Y N W A

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.