Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) onlysony


onlysony
tag

nos mondanám :(
adott a gép: asus p5n32 lap,intelp4 prescott lga 775 3,0ghz,200gb seagate sata,a-data 2*512 400W coolink táp... mind1 a komplett gép ottvan az adataimnál

3 hete van meg a gép minden vacsi új benne egyedül a en6600 gt kari eddig soha semmi baja nem volt eddig a napig...
belépek windows-ba megfagy de oan szinten hogy semmi...se egér semmi
reset.. :O
és eljátsza még párszor, most speciel már vagy 50 perce nem indult újra ez csoda, szétszedtem-összeraktam most úgy néz ki jó de néha még megfagyogat

van esetleg valami tipp mi okozhatja ezt a hírtelen megfagyást? :F :F

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#2) paramparya válasza onlysony (#1) üzenetére


paramparya
őstag

Nekem a sodort ide-kábel szokott ilyet csinálni... Biztos megmozdul néha véletlenül, és van benne egy törés...

(#3) paramparya válasza paramparya (#2) üzenetére


paramparya
őstag

Bár most látom, neked sata vinyód van...
Azért érdemes a kábeleket átnézni, hátha vmi érintkezési hiba..

(#4) onlysony válasza paramparya (#3) üzenetére


onlysony
tag

hát sata-t is kicseréltem meg a dvd cuccosát is megigazítottam...csak oan rossz h nemtudom mikor áll le... :U :U

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#5) Polacsko válasza onlysony (#4) üzenetére


Polacsko
tag

mit ír ki mikor nem bootol be?
vagy egyáltalán be sem kapcsol?

(#6) onlysony válasza Polacsko (#5) üzenetére


onlysony
tag

dede bebootol meg minden megy norm az xp és amikor gondol egyet megfagy ennyi...de most már jó vagy 2 órája :P és nem csináltam semmit se, annyi hogy proci kapott 1,375V áramocskát és most adtam neki 1,385-öt :P

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#7) Polacsko válasza onlysony (#6) üzenetére


Polacsko
tag

hát ez érdekes! :F
sztem tuti memória vagy alaplapi memória slot hiba!
mert nekem is csinált ilyeneket...volt mikor 10 percenként kifagyott,de volt olyan mikor 2 óránál is tovább ment! :F

(#8) KrAt válasza onlysony (#6) üzenetére


KrAt
veterán

Lehet, kevés feszt kapott a proci.. :U

(#9) hcsaba válasza onlysony (#1) üzenetére


hcsaba
tag

Hali

Nekem is ilyen lapom van.
A wint újraraktad?
Az AI nehasználd nálam az csinálta a fagyásokat. :)

(#10) onlysony válasza hcsaba (#9) üzenetére


onlysony
tag

babráltam a nos-t:D proci ien 9000mhz-n ment:d meg ien dolgok de most levettem és azóta megy kajra minden!!! :R :B

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#11) P.O.W. válasza onlysony (#10) üzenetére


P.O.W.
tag

Hy!

Nekem is volt már hasonló problémám szintén ASUS lappal. Dettó ugyan azt csinálta a gép mint a tiéd. Szinte már mindent kicseréltem rajta mire kiderült, hogy az alaplappal volt a gond. De szervízben sem árulták el, hogy mi. Szerintem nézesd át az alaplapot!

MSI MAG B550 TOMAHAWK, AMD RYZEN 5 5600X ,XFX RX 6700 XT 12GB, 4x8GB Kingston Renegade 3600Mhz DDR4, Corsair RM750 ,Noctua NH-U12S, Aerocool Aero One Eclipse RGB, AOC C32G2ZE 240Hz, Razer Deathadder Essential, Genesis Thor 300 TKL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.