Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shift+ő


shift+ő
senior tag

Az rendszer leírás részletesen: [link].

Nagyjából át futottam a leíráson, és ha jól sejtem, arról szólna, hogy dibd el az időpocsékoló hatástalan? nyelvoktatási módszereketet, és halgasd a módszeresen összeállított CD-iket.

A dolog, lehet hogy működik, de nekem nagyon parasztvakítós, pénzlehúzós szaga van. 12 CD, az max 16-17 óra hanganyag, ez szerintem még az alapok elsjátításához sem lehet elég.
Viszont az az 57 ezer forint, amit lehúznak egy hiszékeny emberről, gyors meggazdagodást jelent a ''vállalkozónak''.

Ha valaki ismeri, próbálta kérem írjon.

(#2) Jégkokó válasza shift+ő (#1) üzenetére


Jégkokó
veterán

Valóban jól gondolod, sztem is csak egy pénzlehúzós módszer ez is.És nyomatják a süket marketingelős szövegüket, hogy ez a módszer mennyire jó és hogy ennyél jobb nem is létezik

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3) shift+ő válasza Jégkokó (#2) üzenetére


shift+ő
senior tag

2:0 a marketing - nyelvtan állása, esetleg más, hátha valaki próbálta.

(#4) Pope1 válasza shift+ő (#1) üzenetére


Pope1
újonc

Én is megnéztem a honlapukat. Számomra érdekes a módszer. Azt gondolom, hogy a felkínált lehetőséggel élve ki kellene próbálni személyesen. Szerintem ez a legjobb első lépés, ha vkit komolyan érdekel ez a dolog.

(#5) #95904256


#95904256
törölt tag

Szerintem érdekesen hangzik. Meg is rendeltem.
Aztán majd meglátjuk...

(#6) gaben válasza #95904256 (#5) üzenetére


gaben
aktív tag

Vájuk a tapasztalatokat!
:R

(#7) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Hát nem tudom, mindenki más módszerrel tanul, 17 óra anyag 50 ezer soké nem tudom, ha élőben mész el tanulni ott is 1500 -et lehúzzák rólad, igaz én bevállalom 1000 -ért is ha szimpi az illető és megy is neki.

Mert sajnos van jópár ember aki évek alatt se képes megtanulni rendesen kimondani egy köszönést se...

[Szerkesztve]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#8) #95904256 válasza gaben (#6) üzenetére


#95904256
törölt tag

Na, továbbra sem volt elég időm és erőm arra hogy elővegyem a könyvet és együtt hallgassam a kék CD-kkel. Azonban a piros CD-ket állandóan a kocsiban tartom és ha megyek valahova ( pl. munkahelyre vagy valamelyik ügyfélhez ) akkor ezeket hallgatom. Tény hogy egyre több és több részletet értek meg. Nem egy villámgyors módszer a tanulásra, de egy olyan embernek aki nem hajlandó rá külön időt szakítani, nem rossz megoldás. Nálam úgyis épp a beszédértéssel vannak gondok. Rengeteget olvasok angolul, de beszélni nem beszélek. Esetleg ismertek jobb módszert amivel ''másodlagos'' tevékenységként lehet nyelvet tanulni?

szerk.: A piros CD-ken különféle párbeszédek vannak ( emberi testről, londoni kirándulásról, repülésről, ... ). Szerintem nagyon jók, részletesek és mindez kitűnő kiejtéssel hallható.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.