Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Media Markt

Hozzászólások

(#1) The Creature


The Creature
tag

Ma délután bementem a pólusi m.marktba hűtőt venni. kinéztük, hogy melyik kell, minden oks, be lehet majd rakni a konyhába, stb, minden rendben... odasétáltunk az eladóhoz, hogy ezt és ezt a hütőt szeretnénk megvenni... a számlát már nyomtatta is, csakhogy a számlán 13k-val drágább volt a hűtő...:F kiderült, h más típusú hűtő ára volt kirakva rá...
de ami ezután jött, azt még életemben sehol sem tapasztaltam,.. mondta az ürge különösebb gondolkodás nélkül, h minden ok, mi még elvihetjük ezen az áron (13k-val olcsóbban), mert ennyiért volt kirakva.. (következő pillanatban 1bknt már kicserélték a helyes árra). Ez volt az, ami miatt már azért más szemmel nézek a m.marktra, mert yo, hogy drágán adnak mindent, de ha tévednek, akkor azt szó nélkül elismerik, nem úgy, mint az összes többi helyen, ahol valaha előfordult velem ilyesmi...:U ya még 1, hogy nem egy 200k-s hűtőt vettünk, hanem egy 50k-s kategóriájút, amire rá se lehet fogni, h az ára miatt hagyták volna a tévedést...
röviden ennyi, kíváncsi vagyok, hogy veletek történt e hasonló pozitív dolog itt, vagy csak egyszerűen mázlim volt :Y

''Nem te vetted el, én adtam neked..''

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Media Markt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.