Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) spiky03


spiky03
veterán

Kezd megint bebarnulni a vizem... :(((

Szerintem azert mert most meg sok klort kaphatott, mert tegnap reggel ota 4es programban ment a vizforgato. Vagyis 4 orat forgat majd 4 orat pihen es utana ismet 4 orat forgat. Igy jobban aztatta a tablettakat mert az adagoloban mar csak 1 darab volt ami nqgyobb volt a tobbi meg aprora elfogyott. Eddig a 4 tabletta kihuzott 1 hetet ugy, hogy egy nap kb 2x ment a forgato (max 8 orat).
Ugyhogy most az adgolt visszabb vettem 1 lyukra, ez a legkisebb, nah meg ontottem bele megint Devant a szomszedtol, mert adott.
Az megint helyrettte a vizet, ismet tiszta lett.

De jol gondolm, hogy azert bernult most be mert tobb klort kapott a tablettak miatt, hogy hamarabb elfogytak? Mert irtatok, hogy az csapja ki a vasat a vizbol.

Mertem tesztcsikot is.
A ph az mintha alacsony lenne, a kloz az majdnem jo, a total newm tudom mi az meg majdnem a legzoldebb, ami szinten nem jo.

Szomszed, akinel betonoztuk a medencejet azt mondja ne gondoljam tul ezt a medencet.:) o nem rakott semmit sem a vizbe amiota feltoltotte csak a forgato megy es nem barnult be.:) meg, hogy vegyek Devant es akkor azzal meg is van oldva minden, hetente beleontom az 1 litert es kesz.

Az mitol lehet, hogy a karomon olyan minta kicsit huzna a bort amikor belenyultam a vizbe tesztelni?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.