Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#413) zodes


zodes
aktív tag

Sziasztok!
Egy barátom megkért nézzem meg a medence forgató szivattyúját, mert csepeg. A témában akkor még igencsak laikus voltam (1 hete :) ), azóta sokat videóztam, olvastam. Szeretek kendácsolni, barkácsolni gondoltam neki állok, nem egy nagy történet. :DDD
Szét is kaptam! Jaa a típusa: Kripsol Ondina OK51. Nagy nehezen találtam olasz, spanyol videót, de nagyon részletes és jó. Sajnos teljes tömítés készletet kell cserélni (17.500.-), és hátlapot is (23.800.-), mert valószínűleg volt egy kis szárazon futás és beleolvadt a szén/kerámia tömszelence. Ha már itt tartunk a motort is szét kaptam, a 2 csapágyból csak az egyik kapott vizet, dehát kettőt cserélünk együtt és nem gagyi kínait! Az is lesz vagy 6.000.-
A munkadíj 2 sör és kerti sütés. :DD De így is lesz majdnem egy 50-es! (Ha egyáltalán kapok hozzá alkatrészt, mert az is lehet, hogy 1-2 hónap!!!) Szerintetek vetessek vele egy újat? Úgy látom ezekkel a paraméterekkel (Q=10m3/h), 67 ezertől, 95 ezerig bármit lehet kapni, akár 3 év garival is! A medence épített, uszkve 40 m3-es, van homokszűrő is, szívó-nyomó magasság különbség elhanyagolható (alsó elvétel ledugózva!).
Segítségeteket előre is köszönöm! :R :R :R :R

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.