Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) batman. válasza Piftuka (#349) üzenetére


batman.
senior tag

A szivattyú része a szettnek, de az nem búvár, hanem ráfolyós. Nem működhet a búvárszivattyúhoz hasonlóan, vízbe tenni biztos nem szabad! Szerintem arra gondoltak, hogy a szelepen az egyik pozíció a keringtetés, ebben az esetben a víz nem megy át a homokon, kvázi szivattyúként üzemel. Ezt például sokkolás közben klór keveréshez, vagy leeresztéskor célszerű használni.
A te esetedben normál működéskor nincs szükség előszűrőre, viszont ha porszívózól és a szívóágról lekerül a rács, akkor nagyon ajánlott! Én magamnak nem vennék ezekből egyiket sem, -lehet, hogy jók, de ha elromlik valami,nem hiszem, hogy könnyű hozzá alaktrészt beszerezni. Inkább valami ilyesmit vennék. Mondjuk ehhez még kell tömlő és előtétszűrő is. Az is igaz viszont, ha intex medencéhez veszel intex homokszűrőt akkor ahhoz 99,9% hogy semmi mást nem kell venned (ez igaz a bestway/bestway esetre is). Ha ez a fő irány akkor holnap délelőtt megnézem melyik lenne az ideális. ;)

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.