Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#263) batman. válasza FőDudu (#262) üzenetére


batman.
senior tag

Elég. Igen a porszívózáshoz mindig erősebb szivattyúra vágyik az ember. Nem szükséges neki külön csonk, esetleg nagyobb medencébe érdemes beépíteni, külön porszívóhoz csonkot ami kartávolságra van a befújóhoz. Ez azért praktikus, mert a visszajövő ággal a művelet előtt ki lehet nyomatni a levegőt a tömlőből, és csak akkor csatlakoztatni a szívócsonkra ha már víz van benne.
A Steinbach pont az elválasztott kamra miatt nem tetszik, lehet, hogy semmi gond vele, de nekem bevált a "hagyományos" mód, ez sérülékenyebbnek tűnik.
Az intexet sem ismerem, ránézésre az a szimpatikusabb, viszont azt is vedd figyelembe, hogy mint írtam "ha fegyverrel kényszerítenének". Én Hayward-ot vennék akár a te medencédhez is, ha ez nem opció, akkor azt amire embe fórumtárs itt és itt hivatkozott.
Ha van egy "ingyen" szűrőd akkor felesleges ezekről beszélni, vegyél hozzá egy jó szivattyút, ha nem válik be még vehetsz másik fajtát.
Nem kell ejteni a vizet, az 50 cm csonk magasság alatt legyen a szivattyú, ha arra ráfolyik, az majd megoldja.
+ Nehogy leásd a szűrőt/szivattyút, csak kárt csinálhatsz vele. Pld. jön egy hirtelen zivatar és a víz belefolyik ebbe az "aknába". :N

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.