Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#200) batman. válasza FőDudu (#199) üzenetére


batman.
senior tag

"A kemeny viz mi bajt okozhat? A vizkovesedesen kivul? Rontja a vegyszerek hatasfokat?"
Igen/Igen, ez már bőven elég, + ezen túl pedig néha elszíneződést is okozhat. (bebarnulhat)
A tabletta amit linkeltél, valószínűleg megfelel, a pelyhesítésre nem találtam utalást a google fordításban, de nem hiszem, hogy nagy különbség lenne. Amit viszont érdemes végiggondolni, 1 Kg kombitabletta nem elég egy szezonra! Szerintem neked nem kell hetente, elég 10 naponta használnod, de akkor is érdemes nagyobb kiszerelést venni. az 1 Kg-os dobozban csak 5 tabletta van.
A szomszédodnál a 40 cm lejtés eltüntetése az férfimunka lesz. (Gyalulni kell, feltöltésre nem szabad tenni a medencét!)
"Most csak leraktuk es elvezzuk." Haver, ebben a mondatban benne van az élet értelme! Nyitottam egy sört az egészségedre! :DDD

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.