Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#199) FőDudu válasza batman. (#198) üzenetére


FőDudu
addikt

Koszi a valaszt!

A kemeny viz mi bajt okozhat? A vizkovesedesen kivul? Rontja a vegyszerek hatasfokat?

Amugy a medence teljesen a napon van, fak es egyeb nincs a kornyeken.
Egy napernyot tettem melle, az kb 1 meteres korben arnyekol (epp ala lehet ulni) - de ugye 10m2 feluletnel ez kb semmi. Ezert is melegszik fel 30-31 fokosra. Most ugyan letakartuk, de altalaban nem szoktuk (bogarak se nagyon doglenek bele - csak a csibor jelent meg benne rendszeresen) (bar a klor ota azt se lattuk).

8 eves gyerek van, imad medencezni. Amugy Adrianal elunk, tengertol 5 percre (de a gyerek nagyon szerette volna, hat megvettem). (Szomszed is most all neki egy 17m3-es verzionak - nala a talajmunka durva lesz, mert van vagy 40 centi lejtes az 5 meterben.)

Szerintem rendelek ilyet, meg van itthon gyorsklor tabletta (20 grammosbol 1 kilonyi) (jobban elolvasva kiderult, hogy gyorsklor tablettat raktam a medencebe, kb fel ora alatt eltunt a skimmerbol). Meg ugye minden egyeb (Oxigen granulatum+aktivator, algaolo,pelyhesito, ph minus)

Jovore majd ugyis maskepp lesz, addigra homokszuro is kell majd. Most nem akarok nekiesni az atalakitasnak, jovore majd elore tervezek es ugy jobban/okosabban lehet csinalni. Most csak leraktuk es elvezzuk.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.