Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#116) Chal válasza batman. (#106) üzenetére


Chal
addikt

Köszönöm a tanácsokat, ma este végre fel tudtam állítani a medencét, jelenleg is töltődik, már félig van :) Végül a teraszra tettem, elfér, könnyebb volt itt felállítani, és közel volt hozzá minden, kiismerjük, és ha beválik, akkor kitelepítjük a kertbe. Alá végül 300g-s geotextilt vettem (piszok jó hely, olcsó, gyorsak). Illetve náluk találtam méretben hozzá való Intex takarófóliát, ehhez a medencéhez/erre a szezonra oké lesz. Ez is egy korrekt hely, lehet hogy 2-10%-al drágább mint pár másik cég, de amiről írják a webshopban hogy raktáron van, az webes megrendelés/fizetés után azonnal átvehető személyesen (ráadásul este hatig nyitva vannak), ami manapság nagy szó.

Egy kérdés maradt még (mára :D): hányszor érdemes naponta átforgatni a vizet? A medence 7.3m3, a gagyi forgató ezt kb. 4 óra alatt forgatja át egyszer (ráhagyással, felkerekítve). Menjen pl. egyben 8 órát naponta, és oké vagyok, vagy érdemesebb 24 órára elosztva több kicsi menetben csinálni? Gyakorlatilag bármit meg tudok oldani néhány klikkeléssel, tele vagyok smarthome cuccokkal :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.