Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102) batman. válasza Chal (#101) üzenetére


batman.
senior tag

Szia!
(Szerintem) 5 éves gyerkőccel két változat van: puha-falú kb. 50-70 cm hogy simán leérjen a lába, ott a felnőttek a hónuk alá veszik a felfújható részt és gyakorlatilag fekszenek, ami egyébként kényelmes, vagy merev-falú minimum 120 cm, de akkor egy másodpercre se nézel másfele, nem is pislogsz. Ha forgalmaz valaki szűrőbeállással kialakított puha-falú medencét külön, az valószínűleg nem éri meg. Én a helyedben vennék egy „akciós” puha-falú szettet és átgondolnám mennyire kell a homokszűrő. Tényleg nem egy nagy durranás a papírszűrő, de a kánikulában a homokszűrős rendszerek sem teljesen kristálytiszták, mert dolgozik a kombi-tablettában a pelyhesítő. A vásárolt szettből a papírszűrős vízforgató elég jó áron eladható, -ha nem bontod ki, akkor még jobb áron. (v@t&r@. j#f#g@s) És vehetsz mellé egy homokszűrőt, ami hosszútávon mindenféleképp megéri.

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.