Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pappeti0509

    csendes tag

    Örülnék, hogyha megtalálnák azt a szakembert, aki ápolta a me8er eszköz életét a forgalmazóval (lejatszo.hu).

    Emlékszem, amikor én vettem ezt az eszközt nagyon kedvesen biztattak ennek a készüléknek a jövőjéről Három év alatt vettem 3 db-ot 1 vezetékest és 2 db WIFIST.

    Még mindig van 2 db. Szeretném használni, de úgy látszik elengedték a kezét, pedig ez a cuccnak közel 40.000,-Ft vol darabja.

    Úgy emlékszem Opauszki úr volt a lejátszo.hu vezetője. Tőle vettem még Békáson az első és egy NAST.

    A fórumon is volt egy srác aki a frissítéseket tette fel https://www.mede8erforum.com/

    Ma néztem megint, írnak a fórumra, de a semmibe menne az üzenetek.

    Tudom vannak most már korszerűbb eszközök, de miért kellen kidobni ezeket, h esetleg életre kelthetők?

    Rossz érzés fog el, hogy nem éreznek felelősséget a forgalmazók és a gyártó, lehet, hogy nem is tudja, hogy Magyarországon ilyen gondjaink vannak.

    Nem jelzi senki feléjük?

    A mai „családi! igényeket (házon belőli mozizás NAS-ról).

    Még mindig ki lehetne szolgálni ezzel a mede8er eszközzel, á házi mozizást, ha kapnánk rá egy frissítést.

    Az sem zavarna, ha valaki rá állna és készítene egy működő programot és azért fizene kellen egy elérhető összeget.

    Most csak elektronika szemét és, ha kidobom, csak a környezetet szennyezem vele, ezt nem akarom.

    Remélem, hallja-látja a segélykiáltásunkat és felveszi a kesztyűt és kihívásnak tekinti a helyzetett egy hozzáértő szakember!

    Üdv Péter

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés