Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Új jövevénnyel gazdagodik az egyik legjobb II. világháborús FPs széria: a Medal Of Honor: Airborne konzolok mellett PC-re is megjelenik majd.
Idevágó cikkek: [link], [link].
Mit várhatunk az új résztől?
A 2006 telén boltokba kerülő program egy új szintet képvisel majd, hisz PC mellett a legújabb konzolokra készül majd el. Boyd Travers bőrébe bújva kell helytállnunk több európai hadszíntéren is, Szicíliától elkezdve egészen a háború végéig Németországban. Minden küldetés majd az ellenséges hátországban kezdődik, ahova repülőgéppel dobnak le bennünket. Mi választhatjuk meg a kezdési pontot attól függően hol ugrunk ki és még utólag is tudunk korrigálni rajta az ejtőernyőt irányítva. Sok más újdonság is megjelenik majd, az egyik ilyen a testreszabható fegyverek lesznek. A fejlesztők szerint a játék méltó folytatása lesz a sorozatnak.
Ez a hivatalos közlemény. Az előző, kissé haloványabbra sikerült rész, a MoH: Pacific Assault ([link]) után kissé félve várom az új részt. A sorozat PC-n egy remek játékkal, az Allied Assault-tal ([link]) debütált, majd a fejlesztőcsapat nagy része kilépett, és elkészítette a zseniális Call of Duty-t ([link]), így a MoH széria új fejlesztőket kapott, akik a feladatnak nem tudtak 100%-ban megfelelni. Ennek eredménye a Pacific Assault, ami egy összecsapott, rosszul optimalizált grafikus motort kapott, jóval nagyobb gépigénnyel, mint amit a látvány megkövetelt volna, emellett a játékélmény is messze elmaradt a nagy elődtől, illetve a vetélytárstól, oka a szerintem unalmas játékmenet, és az, hogy a csendes óceáni hadszíntér jóval kevésbé volt mindig is a figyelem középpontjában, mint az európai, vagy az afrikai (elég csak a különbőző hadtereken játszódó filmek arányaira gondolni).
De reméljük a legjobbakat!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2) V_Zoli válasza Dilikutya (#1) üzenetére


V_Zoli
tag

Hát kíváncsi leszek mit alakot az EA ... :U
Remélem jobb lesz mint a Pacific Assault (nem volt rossz de lehetett volna jobb is) ;]

''Teljes gázt húzok, ameddig csak lehet és ha fékezni kell, akkor az életemért fékezek, mert vége az útnak.''

(#3) Silencer83 válasza Dilikutya (#1) üzenetére


Silencer83
addikt

szepen megszerkesztett kezdopost :R , viszont nem tudom mirol szeretned hogy ''beszelgessenek'' itt az emberek, ha 2006 telen jelenik meg :F
semmi ertelme a dolognak amig nem lesz demo, minek spekulalni ill a regiebbi versiokrol tarsalogni? annak ott a sajatja, sztem elhamarkodottan nyitottad :U

[Szerkesztve]

(#4) Frigo


Frigo
őstag

Képek egy újság szken formájában amit még egymásik topikba linkeltem be pár nappal ezelött:
[link]
A játék az EA saját fejlesztésű nextgen Renderware enginere alapul ami hasonló minőségű látványt produkál mint a legújabb Unreal engine . :C

Hál istennek végre kapunk egy 2.vh-s FPS-t amelyik nem az agyonhekkelt Q3 motort fogja használni.

(#5) Dilikutya válasza Frigo (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

A képek ígéretesnek tűnnek, bár ezek még nem magából a játékból vannak kilopva.
Nekem amúgy semmi bajom a Q3 motorral, jól meghekkelve még ma is lehet szép játékot készíteni vele, és ráadásul a gépigénye sem horribilis. Idén 7 éves, nem rossz teljesítmény Carmack-tól, hogy még ennyi idő után is szó van róla, sőt, nem olyan rég még játék is készült vele. De ne offoljunk, ne flémeljünk:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) Frigo válasza Dilikutya (#5) üzenetére


Frigo
őstag

Elsősorban a gépigényével van baj az ilyen agyon tuningolt régi motorra épülő játékoknak ritkán van reális gépigénye.

(#7) Frigo


Frigo
őstag

Egyébként érdekes elolvasni a szkenneket sok érdekes dolgot írnak bennük pl ezuttal Szicillíában fogunk rambózni .(Úgy nézz ki sose fogynak ki a csataterekből a WW2 játék fejlszetők :U )

[Szerkesztve]

(#8) Dilikutya válasza Frigo (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

A CoD is baráti gépigénnyel rendelkezik:)

A CoD: UO azon küldetése, amiben az ágyúk kiiktatása volt a feladat, nem Szicíliában játszódik?

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) SzalaiG válasza Dilikutya (#8) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mindenből az eredeti a legjobb. Lásd: Shrek, Diablo, CoD. :))

(#10) Bencus88 válasza Dilikutya (#1) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Gratula a topikhoz. :R
Szép munka nem elkapkodott.Már én is nagyon várom a folytatást remélem minnél hamarabb megjelenik.

(#11) R3ĐßuŁŁ válasza Silencer83 (#3) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nincs ebbe semmi elhamarkodott! :) Lehet valaki megtud valami újat és akkor megosztja azt a topicban és lehet hogy amit mond azt valaki nem tudja! :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#12) Bencus88 válasza R3ĐßuŁŁ (#11) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Pl NFS MW arrol is mikor nyitottak már oldalt.Amikor azt megnyitották akkor annak se volt még demoja.Szerintem jó ötlet volt nyitni neki egy totyikot.

(#13) _XXXXX_ válasza Frigo (#4) üzenetére


_XXXXX_
tag

Az utolsó képen ezen: [link] Az egyik németnek látszik hogy thomsonja van. Ebben a részben már ennyire inteligensek lesznek a németek hogy felveszik az ellenségek fegyvereit? :D vagy csak egyszerű hiba? ...végül is mindegy ezek csak képek, de azért csak feltünt :) A MOHAA tényleg jó volt a MOHPA már kevésbé. Remélem újra egy jó második vh-s játék lesz az új rész is mint az első volt:) és újra lesz olyan játék amit élvezettel játszik végig az ember többször is singleben, plusz sose unja meg multiban se:)

[Szerkesztve]

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#14) Detonator


Detonator
aktív tag

Állítólag csapatirányítás is lesz a játékban, amolyan BIA stílusban! :O Kíváncsi vagyok milyen vasat kér majd! -> A Quake 3 motor legalább minden gépen szépen futott!

Rise and shine, Mr. Freeman. Rise and shine.

(#15) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Kíváncsi leszek a játékra...és a gépigényére is..

(#16) Bencus88 válasza _XXXXX_ (#13) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Olyasmi nem lesz mint az első mert annál sokkal jobb lesz a grafika az MI is sokat fejlődött és sokkal jobb és szebb lesz mint az első.

Ne hidd hogy én most leszúrtam a MOHAA-t mert az az egyik legjobb játék.Csak elmondtam hogy ne várd hogy hasonlítson az egyre az új rész.

(#17) _XXXXX_ válasza Bencus88 (#16) üzenetére


_XXXXX_
tag

Igen igazad van nem lehet őket összehasonlítani. Pl a MOHPA valahogy nemtudott megfogni, ezért várok többet az újrésztől hogy valamivel megtudjon fogni. Lehet szebb lesz a grafikája lehet jobb lesz a MI, de a lényeg az hogy jó legyen a játékélmény. Nem muszály nagyon jó grafikának lennie viszont legyen jó vele játszani, és fél év mulva ne azt mondjam hogy unalmas, hanem igenis újra akarjam játszani! akár single-ben akár multiban:) Az a lényeg hogy az egésznek jó legyen az egysége legyen minden a helyén és akkor egy nagyon jó játék lehet belőle.

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#18) Bencus88 válasza _XXXXX_ (#17) üzenetére


Bencus88
nagyúr

így van.Nézd meg a MOHAA még mindenki szívesen emlékezik rá vissza és szívesen játszik vele multiba.A Pacifik Assault pedig elment egy játéknak.Ez a fontosabb különbség, hogy az emberek még mindig játszanak és tolják azt a nagyszerű játékot.

(#19) joshua7 válasza Bencus88 (#18) üzenetére


joshua7
veterán

Pontosan! A MOHAA egy nagyon ütős játék volt, míg a MOHPA csak 1 a sok közül. Bár ez a negatív tendencia már a MOHAA kiegészítőivel elkezdődött. :U

Semper Fi

(#20) Bencus88 válasza joshua7 (#19) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Véglis a kiegészítők jók voltak.Csak amikor jött a PA akkor lett teljesen új grafika és sok újítás.De véglis nem rossz játék egyik sem.

(#21) Bencus88


Bencus88
nagyúr

(#22) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Hi nagyon örülök hogy végre új rész van, ugyebár másik topicban már beszéltük hogy nagyon kell egy új, lehet hogy az EA erre figyelt fel:D.

Viszont nem értem mit sziggyátok annyira a MOHPA-t. Jó a mostani mezőnyhöz képest nem volt olyan erős mint a Mohaa, viszont számomra azért jobb volt a cod1-2-nél, mivel az csak apritás és megyek lövöm a fejét, és nagyon könnyü.A Mohpa-ban azért nekem nagyon teccett, ahhogy mindegyik szereplő missönről missönre öregebb, kicsit több sérülés, és míg a kiképzésen ifju ujjoncokat látunk, a legvégén ugy néznek ki mint a pokolt is megjárt veteránok, illetve az élet és a doki-s rendszer jobb mint a cod2-ben az, hogy egyszerre 6 golyó ki tud nyirni,de ha ezt lassabban kapjuk, akkor meg se kottyan, illetve a hangeffektek sem lettek sokkal jobbak, míg a mohpa-ban szintiszta, és engemet is meglepett mijen valósághű....na nem fojtatom mert itt a számtektanár és be kell zárni az ablakot....

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#23) t-shirt


t-shirt
veterán

Végre egy jó hír. Mikor megtudtam hogy az European Assault nem lesz PC-n nagyon csalódott voltam és kicsit féltem is hogy esetleg hanyagolva lesz a sorozat PC-n, de örömmel látom hogy nem így lesz. De messze van még a tél :)

[Szerkesztve]

(#24) nemcso


nemcso
senior tag

PC Guru 2006/3 számában leírtak igencsak bíztatóak (tényszerűséghez tartózik, hogy a cikk a gyártó csapat elmondása alapján íródott), a képek sokat igérőek (bizzunk benne, hogy tényleg ilyen lesz a valóságban is).
Állítólag 7 pálya lesz (Szicília, Olaszo., Normandia, Belgium, Németo.), melyek leküzdésében fontos lesz a jó ejtőernyő kezelés, az összedolgozás, szóval egy MoH PA féle játékmenetet ígérnek, persze sokkal jobb grafikával, MI-vel és játszhatósággal.
Ja és határozottan állítják, hogy a játéktér sokkalta nagyobb lesz és szabadon bejárható, mint az elődökben.

:))

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#25) Dilikutya válasza nemcso (#24) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt a számot én is letö... izé olvastam:). Ígéretesnek hangzik azok alapján, amiket állítanak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#26) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Én még nem jutottam el addig, hogy nekiálljak elolvasni de majd ma megteszem:D

(#27) sharpapa válasza Bencus88 (#26) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Mit? Az előző 3 hszt (ami ugye nehezedre esik)?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#28) Bencus88 válasza sharpapa (#27) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem félreértelmezted a PC Guruba amit leírtak azt nem tudtam még elolvasni.

(#29) Dilikutya válasza sharpapa (#27) üzenetére


Dilikutya
félisten

És még én vagyok a kötözködős :P

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Megérkezett az első videó: [link]. Sokmindent nem látni belőle, de amit igen, az pár másodperc tömény pörgős akció.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#31) Bencus88 válasza Dilikutya (#30) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Most töltöm remélem jó lesz.

(#32) Bencus88 válasza Dilikutya (#30) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez nagyon jó lesz.És az a tipikus alied assault zene megy alatta éljen :Y

(#33) Dilikutya válasza Bencus88 (#32) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor nem csak nekem tűnt fel a hasonló zene:). Mondjuk semmi bajom sincs vele, abszolút illik a játékhoz, egy jobbfajta háborús drámában is el tudnám képzelni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#34) Bencus88 válasza Dilikutya (#33) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is.
De visszatérve a videóhoz nagyon jó volt amikor esett lefele a csávó meg amikor a háztetőről zuhanik lefele és ezáltal potyognak le a cserepek.Kiváncsi vagyok a gépigényre.

(#35) sharpapa válasza Dilikutya (#29) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Az vagy, de én is az vagyok mostmár a hszgyűjtő üresfejü pöcsökkel.Tököm kivan egyesek mennyire elszántan és idegesitően akarnak nagyobb rangot...és elismerem egyes esetekbe igazad van.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#36) sharpapa válasza Dilikutya (#30) üzenetére


sharpapa
aktív tag

A videeó pedg beszarás. Kidolgozottságról vagy akcióról panaszt nem tehet emberfia....

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#37) nemcso


nemcso
senior tag

Bízzunk benne, hogy a játék legalább olyan lesz, mint amit ez a video sugall róla. :C

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#38) Retropoint


Retropoint
tag

EA-s fiúk nem szoktak a levegőbe puffogtatni..:)

HP minipc eladó http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=69754

(#39) Dilikutya válasza Retropoint (#38) üzenetére


Dilikutya
félisten

MoH: Pacific Assault? :U

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#40) sharpapa válasza Dilikutya (#39) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Azér kössük le a PA-t csak azok utálják akik:
1.vagy nem szeretik az erős játékot
2.nem szeretik ha egy kicsit használni kell az eszedet, nemcsak megyek és darálok (cod)

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#41) Bencus88 válasza sharpapa (#40) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ha nem haragszol mondanék egy jobb játékot ahol inkább okosan kell menni és nem darálni.Ez a Brothers in Arms.

(#42) sharpapa válasza Bencus88 (#41) üzenetére


sharpapa
aktív tag

De a játékélménye számomra nincs olyan mint a Mohpa-é, bár tényleg nagyon jó hogy irányitom a népet, de grafikai hiányosságok azok sajnos vannak, a zenéről nem is beszélve, a cod-ét sem éri utol.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#43) Bencus88 válasza sharpapa (#42) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is jobban szeretem a mohat meg a cod-ot az a kedvenc játékom.A jobb szót úgy értettem, hogy jobban kell benne kommandózni.Ettől függetlenül a nyomába se érhet a codnak.

(#44) sharpapa válasza sharpapa (#42) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Ja hozzátenném a 4 alap parancs (előre, visszavonulás, fedezettűz, gyülekező) megvan a mohpa-ban is.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#45) Bencus88


Bencus88
nagyúr

A múltkori rövid és rossz minőségű teaser után most a Spike TV által készített videóinterjút tekinthettek meg, amelyben Patrick Gilmore, az EA executive producere mesél sokat a játék készítésének hátteréről. Angol tudás nem árt, sok érdekességet árulnak el.
[link]

(#46) nemcso


nemcso
senior tag

Az biztos, hogy a CoD2 csak a legnehezebb fokozaton élvezetes igazán, míg a MoHPA, vagy a BiA alapból nyújtja ugyanezt. (és főleg az utóbbi jó ebben igazán :) )

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#47) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na végre elolvastam a cikket amit a Pc Guruban írtak a gameról.Sok érdekesség derült ki.Jó game lesz az már biztos. :C

(#48) sharpapa válasza Bencus88 (#47) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Jó game lesz az már biztos

Ez nem kérdés;)

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#49) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Nagyon szépnek tűnik, csak sajnos ezt már nem fogj bírni a gépem:)

(#50) t-shirt


t-shirt
veterán

A videó ígéretes, csak jönne már :O gondolom szokás szerint lesz majd némi halasztás a végén.

Remélem olyan jó kis hangulatos multija lesz mint az alap mohának van. (én még most is azzal játszom a legtöbbet :D)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.