Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Me explorer uninstal (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) szabka


szabka
tag

Hello mindenki!

MS Me ről kellene levennem internet exploret. valamikor 6 os volt rajt de a kedves tulaj lefrissitette az ME t ezert valami gubanc van vele. Ugyan arrol a telepitorol frissitette fel, windows alol de valamit elszurt. Outlook expressz maradt 6 os verzio de az IE az 5.5. AutoCad menne fel ra ez pedig hianyolja IE6 ot. Probaltam ijra felteeni (ie6) de 83 % leal hogy a telepitesbe hiba lepett fel probaljam ujra. Programok hoz/elt resznel viszont nem talalom hogy le lehetne szedni explorert. ha esetleg lejonne talan ujra tudnam rakni.

Valakinek ötlete?

Esetleg ami most jut eszembe tegyek ra 5.5 ot installt? na ezt meg kiprobalom

Udv

(#2) szabka


szabka
tag

off
iylen rossz a helyzet?

vagy reinstall?

(#3) Polesz válasza szabka (#2) üzenetére


Polesz
addikt

Hát nem tudom. Én a magam részéről inkább full újratelepítést választanék :(

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#4) hungeek


hungeek
senior tag

windózék úgy beintegrálták az IE-t hogy nem igen lehet eltávolítani......
ME hogy lett feltéve, 98 fölé?
mert ha 98 fölé akkor távolítsd el az ME-t így marad egy valószínüleg épp 98-ad, amire ismét felhúzhatod az ME-t és az IE6-ot. Persze ha vannak fontos dolgok a gépen akkor először archiválj a biztonság kedvéért (bár elvileg csak a rendszerfájlok íródnak vissza...)

(#5) szabka válasza hungeek (#4) üzenetére


szabka
tag

ez egy szuz install volt ME vel. Minden javitas fellett teve. majd jott a frissites.

akkor nem marad mas mint ujratelepit.


azert koszi a valaszokat

(#6) hungeek válasza szabka (#5) üzenetére


hungeek
senior tag

hát lehet az lenne a legjobb.....

amúgy csak halkan megemlítem, hogy CAD-ezni fog a kedves user, akkor szerintem (ha nem akar játszani a gépen) akkor ne ME-t tegyél vissza hanem win2k-t.... jóval stabilabb! (legalább is nekem és még sok embernek ez a tapasztalata....)

(#7) Polesz válasza hungeek (#6) üzenetére


Polesz
addikt

Tegyük hozzá, hogy ha CAD-ezni akar akkor biztos elég a vas a win2000 normális futtatásához is.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#8) szabka válasza hungeek (#6) üzenetére


szabka
tag

ez igaz en is jobban orulnek de a gephez ez volt megveve es nem igazan tudom meggyozni hogy egy draga szoftver a ''windows'' is lehet rossz. foleg ME

(#9) Polesz válasza szabka (#8) üzenetére


Polesz
addikt

Felteszed. Eszi nem eszi nem kap mást alapon. Úgyis megbarátkozik vele, mert akkora egetrengető különbség napi használatnál nincs közöttük.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#10) hungeek válasza Polesz (#9) üzenetére


hungeek
senior tag

és csinálj neki egy hátteret is ezzel a felirattal:
''Megszox vagy megszöx!''

:D

(#11) .:ADAM:. válasza szabka (#1) üzenetére


.:ADAM:.
aktív tag

Nos ha jól emlékszem a 98lite nevezetű programmal meg lehetett oldani az integrált windows komponenesek eltávolítását, ha jól rémlik itt a PH!-n is volt róla cikk.

.:tweaKntuniNg.tk:.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Me explorer uninstal (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.