Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kepe


Kepe
aktív tag

Sziasztok!

Quantum AS 40GB
Maxtor D740X 40 GB

Wincsit vennék, és ez a kettő a választási lehetőségem, mind a kettő 40 Gb-os!
Melyiket vegyem meg?
A 60-as Maxtorról (D740X) eddig rosszat hallottam!
A 80-as meg túl drága! Szóval a kettő közül melyiket? Írjatok! Ja és véleményt kérnék még a Maxtor 80 GB Plus60-asról!
Köszi!
Kepe

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#2) The_Tom válasza Kepe (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

mivel Quantum mar nincs mert azt is a Maxtor gyartja igy nem hiszem hogy tul sok kulonbseg lenne kozte...

Üdv.

Szerintem.

(#3) Kepe


Kepe
aktív tag

Szia!

Tudom a Maxtor D740X típus már tudja az ATA 133-at
A Quantum meg csak a 100-at

Azért írtam a Quantumot, mert azt ismerem! Na azért még várok válaszokat, Tőled is!
Sziasztok!
Kepe

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#4) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Seagate Barracuda IV.
Kvantum-ot (most már) felejtsd el, a Maxtor-ról meg elég sok ízben kiderült már hogy mégsem olyan jó, mint amilyennek mondják...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#5) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Nekem volt 20-as Quantumom (AS), jól működött csak kinőttem.
Ha nincs sok pénzed és gyorsat akarsz IBM 120GXP.
www.users.hu
Ha sok pénzed van Seagate Barracuda IV.
www.apronet.hu-n is lehet jó vinyókat találni.
pl. barracudát hirdetnek asszem

(#6) Male


Male
nagyúr

Szerintem a Quantumot már ne vedd meg, mert amit árulnak, az már lassan egy éve a raktárban állhat. Kb 1 éve nincs már Quantum nem? (lehet, hogy nagyot tévedek az idővel kapcsolatban, de januárban már biztosan nem volt Quantum, mert akkor vettem helyette Maxtort -> sajnos 60-ast a D740X sorozatból, ami elég nagy hibának bizonyult). A Seagate-re meg nem beszéllek rá, mert az újakhoz még nem volt szerencsém, a régiekkel (kb három évvel ezelöttiekkel) viszont rossz tapasztalataim voltak. Csak azt tudom tanácsolni, hogy olyan boltban vedd meg, ahol a leghosszabb a garancia, és lehetőleg azonnali cseregarancia van.

(#7) customi


customi
csendes tag

Én biztos nem vennék Quantumot :( Pár évvel ezelőttig még biztos ennek az ellenkezőjét mondtam volna, csakhogy tekintve, hogy Maxtorék felvásárolták a Quantumot, valószínűleg a gyengébben sikerült szériára nyomják rá manapság a Quantum nevet, a tutijóra meg azt, hogy Maxtor. Úgyhogy, szerintem a Maxtor mellett dönts.

Shuttle AB60R, P4 2,8GHz Hyper Threading, 1024MB Kingston DDR400 RAM, 2x120Gb Maxtor, Geforce4 Ti4200 128MB DDR, Pioneer S105, Plextor 708A, Chieftec Dragon Black, 8 Enermax házveti, Enermax 350W táp, Zalman videókártya és proci hűtő

(#8) zsoltee10 válasza customi (#7) üzenetére


zsoltee10
addikt

megnézted a dátumot? :DDD egyébként meg már rég nem lehet kapni Quantum vinyót...

(#9) Gismo


Gismo
addikt

DE lehet SCSI-sat! (néhol)

(#10) warmaster


warmaster
aktív tag

Szerintem se vegyél se quantumot, se Maxtort.
Seagate Barracuda
WD

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#11) warmaster válasza warmaster (#10) üzenetére


warmaster
aktív tag

Off
eltünt a fejem...
:O:O

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#12) Gismo


Gismo
addikt

A SCSI-s Quantumok és Maxtorok nagyon megbízhatóak és hasítanak mint az állat!! Ha találsz olyat valahol és nem veted meg, hogy scsi is van a gépedben akkor vegyél Q.-t vagy M.-t
Amúgy a két gyár már egy és ugyanaz!

(#13) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

A D740X király.

(#14) Gri válasza Kepe (#1) üzenetére


Gri
tag

Ha a ketto kozul kell valasztanod, akkor Maxtor.
Asszem ugyanis, hogy a Quantum AS-ben nincs kess. :(
De javitsatok ki, ha tevednek. :P

[ POWERED BY 230V ]

(#15) Gismo


Gismo
addikt

Igen mondjuk az első hozzászólásban leírt vinyókat már csak használtan tudod megvenni!
Nekem van Maxtorom (531DX Slim) és Quantumom (CX6.4)! Mindakettő nagyon jóól hasít! Eddig semmi probléma nem volt egyikkel sem, csak legfeljebb az, hogy túl kicsik!

(#16) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Nekem az tetszik hogy ezt több mint egy éve kérdezte :D

(#17) Freddy TNT válasza _Volkovy_ (#16) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Én meg egy évre rá válaszolok erre :D :DD :DDD :D

[Szerkesztve]

(#18) difit válasza Freddy TNT (#17) üzenetére


difit
tag

és elröppent még egy év!...a PH! meg csak öregszik és fejlődik! :)

„Ha ötvenmillió ember mondja is a butaságot, az attól még butaság marad! '' (Anatole France)

(#19) difit válasza difit (#18) üzenetére


difit
tag

dehogy röppent el! :DDD
mindig elnézem a dátumot :B:B:B
Tiszta LOL!!!

„Ha ötvenmillió ember mondja is a butaságot, az attól még butaság marad! '' (Anatole France)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.