Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ádyka


Ádyka
őstag

HI!

Van egy döglött Maxtor Sata 80 GB 8MB cache Hdd-m. Meg van egy jó pata 120 Gb 2MB cache. Persze minkettő DiamonMaxPlus 9. Na most ha áttenném a jó patásra a Satás elektronikát , akkor lenne 120 Gb Sata 8mb cache HDD-m? Érthető vagyok? Már megnéztem, hogy minden csatlakozás oda illik ahova kell. talán menne.
Szerintetek?
THX
Á

[Szerkesztve]

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#2) xcbiker válasza Ádyka (#1) üzenetére


xcbiker
addikt

nagy baromság lenne ha rátennéd.
még adott típuson belül sem működik mindig.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#3) zottty


zottty
aktív tag

Nem ugyanaz az elektronika..az egyiket 120-ra a másikat 80-ra tervezték..szerintem inkább cseréld el a 120GB-s PATA-t egy 120GB-s SATA-ra egy kis ráfizetéssel..a kettő egyáltalán nem egyezik..vagy ha az ide kábel nagysága zavarakkor vegyél csőkábelt.

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#4) naga válasza Ádyka (#1) üzenetére


naga
senior tag

Ha ügyesen csinálod lesz két rossz DiamondMaxPlus 9-esed. Ne csináld!

(#5) xcbiker válasza xcbiker (#2) üzenetére


xcbiker
addikt

kieg.: ''azonos típus'' értsd: pl: Dmp9 120gb 2mb cache PATA mindkettő és mégsem jön össze a nyákcsere. Nem ilyen egyszerű. Többet áthatsz vele ha nem szakszerűen csinálod.
Próbálkozni lehet, de annak nem érdemes akinek fontos adatai vannak a rosszon, mert utána jön a sírás amikor nem, vagy csak nagy költséggel lehet visszahozni az adatait.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#6) naga válasza xcbiker (#5) üzenetére


naga
senior tag

Ezt kellene berakni aláírásnak! :D

(#7) Ádyka


Ádyka
őstag

OK. Ez elég egyhangú válasz volt. Akkor marad minden a régiben. THX mindenkinek.
Á

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.