Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Maxtor mobil rackben (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Superman


Superman
nagyúr

Azt szeretném megtudni, hogy más működtet -e mobil rackben vinyót? Mert én igen, úgy értem állandóan. Egy két ventillátoros rackről van szó, tehát a hűtés biztosított. Az egyik boltban, viszont azt mondták nekem, hogy ez nem igazán szerencsés dolog. Véleményeket várok.

(#2) atus válasza Superman (#1) üzenetére


atus
senior tag

Nekem egy Quantum 9.1 KA, meg egy Maxtor lct20 40GB, vagymi dolgozik két darab mobilrekkben. Egy darab venti ''hűti'' őket, és eddig semmi gondom nem volt velük. Három éve ez a felállás, és bírják a gyűrődést! :)

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#3) Zolcsy_3298


Zolcsy_3298
tag

Aki eszonta' hülye!

(#4) twollah


twollah
nagyúr

Egy régi Quantum Fireball 3.1es zörög egy egy ventis rackben, és kellemes hűvös tapintásra.

(#5) The_Tom válasza Superman (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

nekem egy 6.4-es Quantum fireball ment egy venti nelkuli rack-ben, es semmi baja nem volt, pedig nagyon ritkan volt kiveve a gepbol

Üdv.

Szerintem.

(#6) Male válasza Superman (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Nekem egy Maxtor D740X működött mobil rack-ben, és hidegebb volt, mint most a rendes helyén. Igaz akkor még egy Slot1-FCPGA átalakítós gépem volt, amin egy FOP-32 hűtő volt, ami pont úgy állt, hogy a rack-en át szívta a levegőt (ez azért elég jól hűtötte).

(#7) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Február óta megy nálam egy 80 GB-s Maxtor rack-ben, semmi baja. Egy dolgot tegyél csak meg (ha eddig nem tetted volna): szedd le a Rack-ed fedelét, így a vinyó tud ''lélegezni''.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#8) Jym válasza Superman (#1) üzenetére


Jym
tag

Nekem is Maxtor80-as van rackben, egyedül venti nélkül melegedett, de akkor mint a pokol. Egy ventivel azonban már kellemesen hűs, folyamatos használat mellett is.

Jym

(#9) Superman válasza Agyzuzo (#7) üzenetére


Superman
nagyúr

Na ez jó ötlet. megfogadom, mert eddig még rajta volt a fedél.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Maxtor mobil rackben (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.